طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• جباری: پنجره نقل و انتقال استقلال بسته می‌شود

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مجتبی جباری

مجتبی جباری در گفتگویی به ابعاد مختلف شکایت از باشگاه استقلال و حکمی پرداخته که مدیران این باشگاه را محکوم به پرداخت 640 میلیون تومان به این بازیکن طی یک ماه آتی کرده است.

باشگاه استقلال به پرداخت 640 میلیون تومان به مجتبی جباری محکوم شده است که در این بین 440 میلیون بابت طلب او تا نیم فصل است و 200 میلیون هم به خاطر فسخ یک طرفه قرارداد که باشگاه استقلال بابت آن جریمه شده است.


در همین راستا مجتبی جباری بازیکن نیم فصل اول آبی پوشان در گفتگو با "رادیو تهران" و در خصوص این موضوع گفت: من دیروز متوجه این حکم شدم، اما جزئیات دقیقش را وکیلم می داند. چون تعداد صفحات زیاد است، هنوز حکم را به صورت جزئی مطالعه نکرده ام.


جباری در پاسخ به این سوال که آیا حکم صادر شده رضایت او را جلب کرده یا خیر افزود: اتفاقاتی که امسال افتاد اصلا رضایت من را در پی نداشت؛ هدف من اصلا گرفتن این پول نبود، من دوست داشتم امسال برای استقلال و تیم محبوبم بازی کنم ولی یک سری مسائل شخصی و اتفاقات بد ایجاد شد که دوست نداشتم موضوع به اینجا بکشد. تنها خوشحالی من این است که کمیته تعیین وضعیت وقت کافی را برای بررسی این پرونده و صدور رای گذاشته اند.


بازیکن سابق تیم ملی در مورد اینکه آیا مدیران استقلال طی مدت شکایت او تلاشی برای جلب رضایتش و حل مشکل داشته یا خیر، توضیح داد: نخیر؛ از زمانی که من را از تیم کنار گذاشتند هیچ توجهی به این موضوع نداشتند و حتی در پاسخ به ابهاماتی که در کمیته تعیین وضعیت وجود داشت نیز ادله ای برای دفاع از خودشان ارائه نکردند. واقعا پیگیر نبودند و فکر می کردند خیلی راحت می توانند بازیکن را کنار بگذارند و غرامتی هم ندهند و در نتیجه تماسی هم نگرفتند.


شماره هشت سابق استقلال در پاسخ به این سوال که در ایران معمولا قدرتی برای عملی شدن حکم های صادر شده وجود ندارد و اینکه فکر می کنید در مورد پرونده شما چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد، بیان کرد: خوشبختانه آقای وثوق احمدی این قول را داده که باشگاه ظرف یک ماه باید این پول را پرداخت کند و در صورتی که این اتفاق نیافتد، باشگاه از پنجره نقل و انتقالات محروم می شود. پس از شکل گیری کمیته تعیین وضعیت، روی حکم هایی که در این کمیته صادر می شود،  جدیت بیشتری وجود دارد و این اطمینان را به من داده اند و امیدوارم به همین شکل ادامه پیدا کند.


جباری در مورد تشکیل اتحادیه فوتبال که سال گذشته ایجاد شد و شماره هشت سابق استقلال هم به عنوان نائب رئیسش در این کمیته قبول مسئولیت کرد و این موضوع که وجود این اتحادیه تا چه میزان می تواند به احقاق حقوق بازیکنان کمک کند، گفت: خیلی خوشحالم که این سوال را پرسیدید. خیلی مسائل زیادی وجود دارد که اتحادیه باید به آن بپردازد؛  از بحث بیمه تا حقوق بازیکنان، مالیات و قراردادها و همین حکم هایی که صادر شده ولی بازیکنان به حقشان نرسیدند.


وی ادامه داد: ما از انتهای سال گذشته استارت زدیم؛ فکر می کنم امسال سال شلوغی باید داشته باشیم و باید کمک بازیکنان می توانیم کارهای زیادی برای احقاق حق بازیکنان انجام دهیم.


بازیکن نیم فصل اول استقلال در مورد تفاوت های این تیم در زمان منصوریان و شفر اضافه کرد: خب همه می دانند که تغییرات زیادی ایجاد شده است؛ تیم خیلی بهتر شده و همه راضی هستند؛ ضمن اینکه انسجام خیلی خوبی ایجاد شده و امیدوارم همین روند در سال آینده هم حفظ شود و اتفاقات خوبی برای تیم رخ دهد و فکر می کنم با کمک هواداران می توان اتفاقات خوبی رقم زد.


جباری در مورد برخوردی که با پیشکسوتان باشگاه نظیر خودش می شود و اینکه مدیران سعی می کنند آنها را به دلیل درخواست مطالباتشان مقابل هوادار قرار دهند، تاکید کرد: فکر می کنم استقلال در این سال ها از سوء مدیریت کم ضرر نکرده؛ امسال هم همینطور بوده. من می توانستم امسال کنار تیم باشم و این مبلغ را بگیرم ولی متاسفانه ارزش و احترامی برای بازیکن و سابقه اش قائل نیستند و امسال هم مستثنی نبوده. باور کنید اصلا برای من بحث پول نیست و برای من مهم احترامی است که قائل نمی شوند. مدیران استقلال در اولین صحبت های خود می گویند که نگران نباشید چون ما پولی پرداخت نمی کنیم؛ اصلا بحث پول نیست و بحث اخلاقیات است. ما یک بازی را انجام می دهیم و باید تعهدات انجام شود. با اینکه من روی قرارداد سختگیری نداشتم و خودشان هر طور خواستند قرارداد را تنظیم کردند با عدم آگاهی چنین حواشی را ایجاد کردند که من و باشگاه لطمه خوردیم. در انتها هم فقط متاسفم که باشگاه استقلال باید این پول را بدهد و ای کاش مدیرعامل مجبور بود این پول را بدهد.


بازیکن با تجربه استقلال در مورد اینکه تصمیمش برای ادامه فوتبال چیست، ادامه داد: من تمریناتم را برای فصل آینده شروع کرده ام؛ شاید اگر امسال بازی می کردم از فوتبال می رفتم ولی دوست ندارم کسی که اصلا نسبت به فوتبال آگاهی ندارد من را کنار بگذارد. به خاطر همین تمریناتم را ادامه می دهم تا یک دو سال دیگر ادامه دهم و هر زمان که خودم خواستم از فوتبال بیرون بروم و به خاطر همین امیدوارم بتوانم فصل آینده ادامه دهم.


جباری در پایان در مورد ارزیابی خود از شرایط تیم ملی در جام جهانی و حواشی پیرامون پیراهن تیم ملی در این مسابقات اظهار داشت: امیدوارم که بازی های خوبی تیم ملی انجام دهد. بازی های دوستانه اخیر امیدوار کننده بود و فکر می کنم بازیکنان هم در بهترین شرایط هستند. فکر می کنم بازی های دوستانه بیشتر و با کیفیت تر می تواند به کیفیت تیم ملی کمک کند و درنهایت امیدوارم بتوانیم بازیکنان بیشتری به تیم های اروپایی ترانسفر کنیم. راجع به پیراهن های تیم ملی هم خیلی وقت است که درگیر این مسائل هستیم. در جام جهانی قبلی هم آقای کی روش درگیر کیفیت لباس ها بودند و در نهایت آدیداس را انتخاب کرده اند. نمی دانم فقط سوء مدیریت است که ورزش ما را به این سمت می برد. زمان هایی که می توانیم لذت ببریم و از فروش لباس ها درآمد زایی کنیم این چنین اتفاقاتی می افتد و باید ببینیم اتفاقات تلخ دیگر چه زمانی رخ می دهد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه های ورزشی

■ دوشنبه 23 شـهـریور:
◄ ابرار ورزشی / دفعه بعد تدارکات پورتو علیه پروین حرف می‌زند!
◄ گل / مایلی‌کهن: بله! اینجا سیرک است آقای کی‌روش!
◄ خبر ورزشی / اختلاف شفر و باشگاه بر سر انتخاب دستیار ایرانی بالا گرفت
◄ ایران ورزشی / مرد ایرلندی همه را به جان هم انداخت
◄ شوت / کی‌روش: امثال استیلی، مخل برنامه‌های تیم ملی هستند
◄ هدف / استیلی: از همه ممنونم، به آرامش تیم ملی فکر کنید
◄ همشهری ورزشی / مجادله‌های بیهوده در فوتبال ما تمام نمی‌شود

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فیش بیس, بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، فهرست ماهیان ایران، خلیج فارس دریای عمان دریای خزر و ماهیان داخلی

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی