طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• عزیزی: به کمیته اخلاق نمی‌روم

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

خداداد عزیزی

 پیشکسوت مشهدی فوتبال ایران گفت: با اینکه کمیته اخلاق از من دعوت کرده است تا به آنجا بروم و توضیحاتی را بدهم ، اما به آنجا نمی روم چرا که فایده ای ندارد.

خداداد عزیزی با اینکه در تیم خاصی مدت ها است که حضور ندارد اما این باعث نشده است تا از فوتبال دور بماند. اتفاقا باعث شده تا او مو به مو به مسایل فوتبال بپردازد . خداداد این روزها یکی از افرادی است که بدون ترس درباره وجود فساد در فوتبال صحبت می کند و موضوع جادوگران در فوتبال را هم او بود که بر سر زبان ها انداخت و حالا خیلی ها به دنبال پیدا کردن این جادوگران هستند. 

همین صحبت های خداداد عزیزی هم باعث شده بود تا دیروز یکی از اعضا کمیته اخلاق از دعوت او برای توضیح درباره جادوگری در فوتبال خبر دهد ، موضوعی که البته با واکنش خداداد روبرو شد  و گفت که به کمیته اخلاق نمی رود! 

خداداد عزیزی درباره دعوتش از سوی کمیته اخلاق برای ادای توضیحات درباره جادوگری اظهار داشت: من دقیقا همه موضوعاتی را که درباره جادوگری می دانستم در رسانه های مختلف از صوتی ، تصویری ، مکتوب تا به قول شما دیجیتال گفته ام و دیگر چیزی ندارم که بخواهم در این باره بگویم و آن را برای کمیته اخلاق تعریف کنم. 

وی افزود: من مسایل مربوط به جادوگری را به چشم خودم دیدم اما می دانم اتفاقی بعدش رخ نمی دهد. قبلا هم عده ای دیگر درباره مسایل فساد در فوتبال به کمیته اخلاق رفتند و حرف هایی را زدند اما خب خروجی نداشته است. 

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: الان هم با اینکه کمیته اخلاق از من دعوت کرده است اما به آنجا نمی روم چرا که فایده ای ندارد. من بروم آنجا مثلا بگویم یک مربی فوت یا دود می کرد در یک چیزی ،یا تیم حریف و بازیکنان را جادو و جمبل می کرد . خب آخرش که چی ؟  ممکن است بعدا من را  هم دروغ گو خطاب کنند.

  وی تصریح کرد: وقتی کسی نمی آید با متخلف برخورد کند حرف زدن ما فایده اش چیست. این برخورد نکردن ها هم دلیل دارد و دلیلش این است که آن فرد متخلف مثل آب خوردن همه چیز را کتمان می کند و آقایان مسئول هم می گویند این درست می گوید و آنجا ممکن است با فردی که موضوع را مطرح کرده هم برخورد شود.  تازه من یا افرادی مثل من را هم که این موضوعات را مطرح می کنیم دروغ گو خطاب می کنند و به همین راحتی پرونده اش بسته می شود. 

عزیزی درباره اینکه آیا خودش جادوگری در تیمی را دیده است  گفت: بله من خودم دیدم که فلان مربی علنی جادوگری می کند یا یک نفری را آورده است که برایش جادوگری انجام دهد. کمیته اخلاق در نهایت اگر بخواهد کسی را هم محروم کند ،مثلا می روند مربی یک تیم دسته چندمی را محروم می کند و در نهایت هم می گوید ما با جادوگری مبارزه کردیم.  جادوگران در فوتبال فعال هستند ،فقط دوزشان پایین آمده است.

وی درباره اینکه آیا هنوز هم در فوتبال موضوع جادوگری وجود دارد گفت: شک نکنید که وجود دارد. اصلا یکی از مشکلات فعلی فوتبال، جادوگری در لیگ برتر است. هر چند شاید یک مقدار دوزش کمتر شده باشد که آن هم به خاطر هیاهوهای اخیر است وگرنه  همین الان هم آقایان جادوگر در برخی تیم ها فعال هستند. 

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: شما ببینید وقتی یک مربی در لیگ برتر می گوید که ما پیش از سوت بازی به فلان مربی دست نمی دهیم ، خب این حتما یک چیزی هست. همه برای خودشان در تیم هایشان یا بیرون از آن یک عناصری دارند که یکسری مسایل را برایشان عنوان می کنند. وگرنه خب چرا نمی گویند مثلا ما با خداداد عزیزی دست نمی دهیم.  فوتبال را یک عده تبدیل به کثافت کاری کرده اند.

 وی افزود:  دوره پیگیری و تفحص و بررسی در ماجرای  فساد در فوتبال دیگر گذشته است . آقایان اگر می خواهند کاری انجام بدهند باید  برخورد دقیق و بدون بخشش داشته باشند و گرنه آش همان آش و کاسه همان کاسه است. فوتبالی که از جنس پهلوانی و مردانگی و قهرمانی ، عشق و درستکاری بود حالا یک عده با جادو و جمبل و جادوگری، تبدیل به کثافت کاری کرده اند و اینکه ما بخواهیم جاسوس بازی دربیاوریم و پرتقال فروش را پیدا کنیم چه فایده ای دارد. 

خداداد عزیزی ادامه داد: همه در فوتبال آن پرتقال فروش ها را می شناسند اما اینکه چرا برخورد نمی شود با آنها این مسئله عجیبی است و من هم برای همین موضوعات به کمیته اخلاق نمی روم چرا که هم حرف هایم را قبلا در همه جا تمام و کمال گفته ام و هم اینکه برخوردی اگر قرار بود با این مسائل شود قبلا حتما شده بود و کار به اینجا نمی کشید. مافیای فوتبال را خودشان می شناسند.

 وی اظهار داشت:در مورد قضایای دیگر فساد در فوتبال هم همینطور بوده است، آن آقایانی که الان در راس و بالای فدراسیون نشسته اند می دانند که فساد در فوتبال ما بیداد می کند. از زد و بند برخی مربیان تا پول گرفتنشان از بازیکنان و مهمتر از همه آن مافیای عظیمی که در فوتبال هست.مافیایی که مشخص می کند چه افرادی باشند در این فوتبال باشند ،یا کدام بازیکن و مربی نباشد. شما فکر می کنید کسی از این مسائل در فدراسیون خبر ندارد؟اتفاقا همه آقایان مسئول ،خودشان با جزئیات از این مسائل خبر دارند و واقعا اگر نمی دانند باید ول کنند این فوتبال را بروند سراغ کار دیگری. 

خداداد عزیزی ادامه داد: الان هم بروم در کمیته اخلاق فکر می کنید چه اتفاقی می افتد؟ مثلا من بروم اسم فلان مربی را بیاورم ، که این آقا خودش جادوگر آورده بود تا به تیم کمک کند و اتفاقا 5 ، 6 نفر شاهد هم ببرم که شهادت بدهند همان مربی با جادوگر کار می کرده است ، به نظر شما محرومش می کنند؟ خب قطعا نمی کنند این کار را. حالا من برای چه بروم هم خودم را ضایع کنم و هم اسم چند نفر مربی را  بدهم و در نهایت هیچ که هیچ.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه های ورزشی

■ دوشنبه 23 شـهـریور:
◄ ابرار ورزشی / دفعه بعد تدارکات پورتو علیه پروین حرف می‌زند!
◄ گل / مایلی‌کهن: بله! اینجا سیرک است آقای کی‌روش!
◄ خبر ورزشی / اختلاف شفر و باشگاه بر سر انتخاب دستیار ایرانی بالا گرفت
◄ ایران ورزشی / مرد ایرلندی همه را به جان هم انداخت
◄ شوت / کی‌روش: امثال استیلی، مخل برنامه‌های تیم ملی هستند
◄ هدف / استیلی: از همه ممنونم، به آرامش تیم ملی فکر کنید
◄ همشهری ورزشی / مجادله‌های بیهوده در فوتبال ما تمام نمی‌شود

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فیش بیس, بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، فهرست ماهیان ایران، خلیج فارس دریای عمان دریای خزر و ماهیان داخلی

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی