طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• تاج: بازی با هر تیم بزرگی به سود ما نیست

مهدی تاج

مهدی تاج در گفت‌وگو با رادیو ورزش درباره موضوع برنامه که صعود تیم ملی به دور دوم جام جهانی بود، گفت: این بحث یک مبنای علمی دارد و فردا همان می‌شود که امروز اندیشیده‌اید. حتما می‌توانیم رشد کنیم اگر برای تیم ملی تدبیر نیکو شود. الان در حال کارهای جدی روی تیم‌های ملی هستیم و توان و هزینه‌هایمان را بین 18 تیم ملی تقسیم کردیم اما تیم ملی بزرگسالان از این قاعده مستثنی است. 

وی ادامه داد: تیم ملی درآمدزایی خاصی دارد چون با صعود به جام جهانی می‌تواند هزینه‌های خودش را با توجه به مبلغی که فیفا به تیم‌های صعود کننده می‌دهد، در بیاورد. ما در فوتسال و فوتبال ساحلی سوم شدیم که برای ما اعتباری بود اما مبلغی به فدراسیون نیامد. با این حال فدراسیون‌ هم باید برای این تیم‌ها هزینه کند اما موضوع تیم ملی بزرگسالان متفاوت است. برخلاف همیشه صعودمان خیلی زود قطعی شده است. در گذشته فرصت کمی برای تدارک داشتیم اما الان کارهای زیاد می‌توان کرد.

تاج گفت: در همین راستا روز گذشته جلسه‌ای با سازمان گردشگری داشتیم و درباره اعزام‌ها صحبت کردیم. تلاش می‌کنیم با توجه به اینکه روسیه نسبت به برزیل به ایران نزدیک‌تر است و حذف روادید سفر به این کشور بتوانیم ورزشگاه‌ها را پر کنیم ضمن اینکه قبل از بازی با ازبکستان 3-4 جسله مفصل با کی‌روش داشتیم و از آنجا که صعودمان قطعی بود برنامه‌هایی تنظیم کردیم که معادل آن 10-20 میلیارد هزینه می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره برنامه‌های تیم ملی خاطرنشان کرد: بازی با هر تیم بزرگی به سود ما نیست. ما یک بار با برزیل بازی کردیم اما توفیقی به دست نیاوردیم. باید ببینیم که چه بازی‌هایی به درد ما می‌خورد. در حال بازی با روسیه قطعی است و باز‌ی‌های دیگری هم پیش‌بینی کرده‌ایم. طبق برآوردی که انجام شده حدود 17 و نیم میلیارد تومان بودجه لازم داریم که این هزینه برای پشتیبانی تیم ملی لازم است. حتی در جلسه‌ای که با وزیر ورزش داشتم به صورت مفصل این موضوع را به اطلاع او رساندم. خوشبختانه وزیر ورزش اعتماد و علاقه خوبی به تیم ملی دارد که از دوره‌های گذشته بهتر است. در حال حاضر هم در حال تدارک پشتیبانی از تیم ملی هستیم و این موضوع با حمایت وزارت ورزش شدنی است چرا که به تنهایی این موضوع از عهده فدراسیون فوتبال برنمی‌آید. ما چندین فدراسیون دیگر هم داریم که باید آنها را هم پشتیبانی کنیم. اهالی فوتبال می‌دانند که انجام تدارک خوب حتما با نتیجه خوب همراه نیست و ضمانتی برای برد به حساب نمی‌آید اما شرط عقل این است که از تیم ملی حمایت کنیم.

تاج درباره گلایه‌های امیرحسین پیروانی مبنی بر اینکه برخی باشگاه‌ها با تیم ملی امید همکاری نمی‌کنند، اظهار داشت: به هر حال باشگا‌ه‌ها حقوقی دارند و تیم ملی هم حقوق خاص خود را دارد. باشگاه‌ها می‌توانند بگویند چون فیفا دی نیست به تیم ملی بازیکن نمی‌دهیم و حرف درستی هم هست اما به هر حال فدراسیون فوتبال همانطور که مسئول تیم‌های ملی است مسئول باشگاه‌ها هم هست. چیزی که برای ما اهمیت دارد این است که انتظار صعود 40 ساله تیم ملی امید به المپیک که مطالبه عمومی است، عملی شود. ما در سایر تیم‌های ملی موفق بودیم و تیم امید هم به المپیک برود. تیم ملی امید همان تیم ملی جوانان است که با تقویت به عنوان تیم ملی امید انتخاب شده و ما می‌توانیم از این بازیکنان 2 سال دیگر استفاده کنیم. ما از باشگاه‌ها درخواست همکاری کردیم و هیچ باشگاهی نیست که با ما همکاری نکند. حتی با علی اکبر طاهری هم جلسه داشتیم و قرار شد همه بازیکنان در اردو حاضر شوند.

وی در مورد اینکه باشگاه پرسپولیس به تیم امید بازیکن نداده و حتی گفته می‌شود تیم استقلال ملی‌پوشان امیدش را به ارمنستان برده،‌ افزود: افتخاری مدیرعامل استقلال به ما نامه‌ای نوشت و به ما اعلام کرد زمانی نامه ما به دست آنها رسید که استقلال در ایران نبود. اما اگر لازم باشد بازیکنان‌مان را به ایران برمی‌گردانیم. این موضوع باعث شد تا به ساکت اعلام کنیم اگر ضروری است بازیکنان برگردند اما اگر می‌شود همکاری صورت بگیرد چرا که تیم‌ها هم در تمرینات بدنسازی هستند و همان کاری را می‌خواهند انجام دهند که تیم امید انجام می‌دهد. اسم این مسئله عدم همکاری نیست که بگوییم همکاری نمی‌کنند چون اگر بحث همکاری نکردن باشد، طبق ماده 22 و 33 آئین‌نامه انضباطی می‌توانیم باشگاه‌ها را محروم کنیم اما واقعا فضای کار اینطور نیست.

تاج درباره برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در کشور آلمان و اینکه آیا این موضوع با فدراسیون فوتبال هماهنگ شده یا نه،‌ افزود: قطعا هر مسابقه‌ای که برگزار می‌شود، فدراسیون فوتبال باید با آن موافقت کند. در همین رابطه ما جلسه دوساعته‌ای با مدیران دو باشگاه و حضور اسپانسر در دفتر داورزنی معاون وزیر ورزش انجام دادیم و صحبت‌هایی رد و بدل شد. در این چند وقت مخالفت‌هایی با برخی از اعزام‌های تیم‌ها به خارج از کشور انجام شده بود اما دو باشگاه عدد بسیار بالایی درباره درآمد این بازی عنوان کردند و من عنوان کردم نامه‌ای که برای درخواست این بازی به ما می‌دهید رقم را هم در آن ذکر کنید که این عدد کسب می‌شود. اگر این عدد که عنوان شده کسب شود بسیار خوب خواهد بود. حتی قرار است ترکیب دو تیم را هم تماشاگران عنوان کنند که این موضوع با پیامک خواهد بود و این مسئله هم خودش برای دو باشگاه درآمدزایی به همراه دارد. همچنین نامه‌ای به تلویزیون زده‌ایم تا این بازی پخش شود و خود آنها هم نظر مثبتی به این مسئله دارند. اینکه چرا این بازی در آلمان برگزار شود هم به این دلیل است که ایرانیان زیادی در این کشور هستند که جذب این بازی خواهند شد. 

رئیس فدراسیون فوتبال درباره برنامه‌های سازمان لیگ برای برگزاری لیگ برتر، تصریح کرد: این موضوع را باید از سازمان لیگ بپرسید اما چیزی که من اطلاع دارم این است که یک جشن برترین‌ها برگزار خواهد شد و یک مراسم قرعه‌کشی هم خواهیم داشت. جشن برترین‌ها یک هفته قبل از آغاز لیگ خواهد بود. برنامه‌های لیگ هم با کی‌روش تنظیم شده و برنامه‌های تیم ملی در آن دیده شده است. باشگاه‌ها هم در جریان این مسئله قرار دارند و نامه‌ای زدند که در آن موافقت خود را با این برنامه‌ها اعلام کردند. 

تاج در پاسخ به این سؤال که چه برنامه‌هایی مدنظر است تا روزهای فیفادی از دست نرود، افزود:‌برای تیم‌های ملی بانوان، ساحلی، پایه و تیم ملی بزرگسالان برنامه‌های خوبی داریم و برای بزرگسالان برنامه‌های فیفا دی دیده شده است.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست

 


+ 0
+ 0

• زمانی: رحمتی 60 درصد پولش را گرفته و اعتصاب راه می اندازد

حسین زمانی

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت:رحمتی و حیدری بیش از 60 درصد از مطالبات این فصل خود را گرفته‌اند و از عوامل تعطیلی تمرین استقلال بودند.

حسن زمانی  در خصوص اتفاقاتی که طی یکی دو روز اخیر رخ داده و در نهایت منجر به تعطیلی تمرین استقلالشده است، گفت:‌

تمام مواردی که طی روزهای گذشته گفته‌ام مستند است و همین مستندات در هیأت مدیره باشگاه وجود دارد. هیچ یک از بازیکنان استقلال تا این لحظه کمتر از 50 درصد نگرفته‌اند که برخی از عوامل باعث تعطیلی تیم شدند و جالب است که همین عوامل بیش از 60 درصد مطالبات خود را دریافت کرده‌اند.

گزارشگر رادیو ورزش خطاب به زمانی گفت:

هواداران استقلال که با برنامه ما تماس می‌گیرند می‌خواهند بدانند کدام بازیکنان بیش از 60 درصد گرفته و عامل تعطیلی تمرین شده‌اند که زمانی گفت مهدی رحمتی و خسرو حیدری 60 درصد مطالبات این فصل را دریافت کردند و متاسفانه از بزرگان تیم که حرمت لباس استقلال را نگه نداشتند انتظار داشتیم این کار را انجام ندهند.

وی افزود:

متاسفانه این رویه از عمان تا به اینجا ادامه پیدا کرد و در تهران عملی شد ولی هواداران استقلال باید بدانند این تیم تیم بزرگی است و برخی افراد فقط به دنبال منافع شخصی‌شان هستند. شک نکنید هیئت مدیره باشگاه با این موضوع برخورد خواهد کرد و ما نباید همه مسائل را امنیتی کنیم. استقلال روی دور برد افتاده بود و  این درست نیست که یکی دو بازیکن بزرگ تیم بخواهند از جوانی جوانان سوءاستفاده کنند. 

مانی در خصوص اینکه خیلی‌ها به مصاحبه‌های متعدد او انتقاد می‌کنند، گفت:‌

من حاضرم یک سال حرف نزنم ولی دوستان حرمت لباس استقلال را نگه دارند. من به مظلومیت استقلال پی بردم چون ما هم پول دادیم و هم ناز کشیدیم و هم حالا بدهکار شدیم.

وی در پاسخ به این سؤال که قرار است کی جلسه هیئت مدیره تشکیل شود، گفت:

جلسه هیئت مدیره هفته آینده که جلسه پایانی سال خواهد بود برگزار خواهد شد و مطمئن باشید با عوامل این اتفاق برخورد خواهد شد. من از کادر فنی استقلال گله دارم و یادم می‌آید طی چند سال گذشته قرار بود بازیکنان اعتصاب کرده و تمرین را تعطیل کنند اما مربی وقت با قاطعیت پای کار ایستاد و اعلام کرد هر کسی نمی‌خواهد تمرین کند بهتر است از استقلال برود.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص اظهارات روز گذشته علیرضا منصوریان مبنی بر اینکه بازیکنان فقط 40 درصد گرفته‌اند و او به همه مسائل مالی بازیکنان اشراف دارد، گفت:

این حرف اصلا درست نیست. گله ما از کادر فنی این است که چرا اجازه داد بازیکنان تمرین نکنند. کادر فنی باید لخت می‌شد و به زمین می‌رفت و عذر هر بازیکنی که تمرین نمی‌کرد می‌خواست.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا کادر فنی مطالباتش را گرفته است، گفت:

آنها هم مطالبات خود را به صورت قانونی گرفته‌اند ولی الان رقم دقیقش را نمی‌دانم.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

• قلعه نویی: اگر کس دیگری جای تاج بود کار به اینجا نمی کشید

امیر قلعه نویی

امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با رادیو ایران عنوان کرد: همیشه آدمی بودم که واقعیت را گفتم و غیر از خدا و اهل بیت(ع) از کسی و چیزی نمی‌ترسم؛ جایی که برنامه و مدیریت نباشد این مسائل اتفاق می‌افتد.


او ادامه داد: یادم می‌آید در سال 2006 که سرمربی تیم ملی بودم و با آقای دکتر معینی به اجلاسی در هلسینکی رفته بودیم که آنها برای سال2020 برنامه‌ریزی می‌کردند؛ حالا ببینید ما کجای قضیه هستیم؛ وقتی مشخص شود برای دو، چهار و ... سال آینده برنامه‌ریزی کنید همه چیز روی روال پیش می‌رود.


او با اشاره به دوران سرمربیگری‌اش در تیم ملی گفت: من آن زمان تا دو سال آینده برنامه دادم تا تمام فیفا دی‌های را رزرو کنند و با تیم‌های رنکینگ اول تا بیستم بازی بگذارند؛ بالاخره تعداد زیادی کارشناس تاریخ‌های فیفا دی را درآورده‌اند؛ بعضی مواقع بین فیفا دی‌ها یک هفته فاصله است.


سرمربی تراکتورسازی با تاکید بر اینکه بحث من اعتماد به لیگ است، ابراز کرد: آن سالی که تیم ملی به جام جهانی رفت، استقلال بهترین شرایط را داشت و روز بازی با کره جنوبی و لحظه ورود فرزاد حاتمی به زمین 7 بازیکن استقلالی در زمین بودند؛ به نظرم بهترین شرایط برای تیم ملی استفاده از فیفا دی‌ها و مسابقات منظم لیگ برتر است.


قلعه‌نویی یادآور شد: امسال در 6 هفته‌ای که بازی‌ها ادامه داشت و باوجود اینکه زمین‌ها به دلیل بارندگی‌ها نامطلوب بود، کیفیت مسابقات بالا رفت؛ بهترین برنامه برای تیم ملی مسابقات لیگ برتر است.


او عنوان کرد: سردار آزمون و علیرضا جهانبخش و درگذشته آقایان علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و ... از دل لیگ لژیونر شدند و از تیم ملی به این مهم نرسیدند؛ بحث من اهمیت و توجه به لیگ برتر است تا مسابقات مرتب باشد و از فیفا دی‌ها استفاده کنیم چراکه در همه جای دنیا این اتفاق می‌افتد.


سرمربی تراکتورسازی با انتقاد از نحوه پاسخگویی مسؤولان در سازمان لیگ اظهار کرد: الان سازمان لیگ می‌گوید برنامه را داده بودیم تا باشگاه نظرات‌شان را بگویند که اصلا این موضوع خنده‌دار است؛ مگر ترکیه، کره جنوبی، قطر و ... این کار را می‌کنند؟؛ آنها یک برنامه داخلی دارند که با برنامه خارجی تطبیق می‌دهند و به باشگاه‌ها برنامه می‌دهند و تیم ملی نیز باید آن را اجرا کند.


قلعه‌نویی درخصوص وعده‌اش که گفته بود در یک مهمانی کی‌روش و برانکو را آشتی می‌دهد، گفت: یک بار با آقای آرین قاسمی تماس گرفتم که تلفن ایشان خاموش بود؛ آقایان مهاجرانی، پروین، دایی و دیگر بزرگان فوتبال ایران بنشینند صحبت کنند و اگر از ما هم خواستند حرف خواهیم زد تا آقای برانکو بیاید و تعاملی داشته باشیم و این مسئله را حل و فصل کنیم.


او با بیان اینکه باید نگاه ما ملی باشد، ابراز کرد: خودِ من هم این دوران را گذراندم ولی یک هفته نیز لیگ را تعطیل نکردم.


قلعه‌نویی درمورد استعفای کارلوس کی‌روش از سرمربیگری تیم ملی گفت: اینکه آقای کی‌روش استعفا بدهند درست نیست چون تیم ملی ما به ایشان نیاز دارد؛ بعد از چهار، پنج سال افکار ایشان در تیم ملی نهادینه شده و بازیکنان و آقای کی‌روش با رفتار یکدیگر آشنا شدند و حیف است این چند ماه این اتفاقات  بیفتد؛ تیم ملی ایران می‌تواند به جام جهانی برود.


پیشکسوت فوتبال ایران و سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: سقف آرزوی ما نباید صعود به جام جهانی باشد؛ ایرانی می‌تواند جزء 20 تیم برتر دنیا باشد؛ آقای کی‌روش کارش را ادامه دهد و آقایان نیز ورود کنند تا این قضیه حل شود ولی نباید کار به این جاها می‌کشد؛ آقای تاج زحمتش را می‌کشد ولی اگر آقایان دادکان، صفایی و مصطفوی بودند هیچوقت کار به این جا کشیده نمی‌شد.

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

 


+ 0
+ 0

تیتر روزنامه های ورزشی

سه شنبه 11 مهر:

همشهری / اولین سرمربی خارجی استقلال بعد 15 سال
ابرار ورزشی / علی کریمی: با پیامک سرمربی نشدم که با پیامک بروم
گل / روشن: دلال ها شفر را آوردند، افتخاری بلد نیست اسم او را بنویسد
ایران ورزشی / برانکو: کیفیت استقلال با شفر بالا می رود
هدف / حالا استقلال به جای پدر، پدربزرگ دارد!
خبر ورزشی / دنیزلی: استقلال با از دست دادن تریم ضرر کرد
شوت / محرومیت عزت اللهی از دو بازی جام جهانی

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران