طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• استادیوم نصفه آزادی!

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

استادیوم آزادی

فوتبال ایران که طی چند سال اخیر ، داد افت تماشاگر سر داده و به سبک برخی کشورهای عربی به رایگان کردن تماشای مسابقات برای هوادارانش رو آورده است، حالا که می تواند در پنج بازی حساس مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، بدون استفاده از مکانیزم های تشویقی جذب هوادار، هم از وجود آنها استفاده کند و هم از درآمد مطلوب آن برای پوشش هزینه های سنگین تیم ملی بهره ببرد ، درگیر کاستی های سخت افزاری شده که این فرصت را از تیم ملی می گیرد.

در حالی که بسیاری از کشورهای رقیب ایران در سطح فوتبال آسیا برای کشاندن پای تماشاگران خود به استادیوم ها جهت حمایت از تیم ملی شان، دست به هر کاری می زنند، فوتبال و ورزش ایران با دست خود نیمی از خیل عظیم هوادارانش را از تشویق و حمایت حضوری تیم ملی فوتبال محروم کرده است.

 
سال گذشته بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا اجازه برگزاری بازیهای بین المللی در ورزشگاه آزادی را منوط به تخلیه طبقه دوم این ورزشگاه بزرگ آن هم به دلیل فقدان صندلی در آن بود. یکی از بندهای کاملا واضح و اعلام شده در دستورالعمل های ای اف سی که طبق استانداردهای حرفه ای سازی ملزم به انجام آن شدیم اما چندسال این اخطارها را نادیده انگاشتیم.
 
غیبت دو تیم استقلال و پرسپولیس در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا هم موجب شد که این ضعف و خلاء نادیده انگاشته شود و به تذکرهای مداوم در این زمینه توجه نشود چراکه اجباری در این زمینه، مسوولان مربوطه را تهدید نمی کرد!
فوتبال ایران که طی چند سال اخیر ، داد افت تماشاگر سر داده و به سبک برخی کشورهای عربی به رایگان کردن تماشای مسابقات برای هوادارانش رو آورده است، حالا که می تواند در پنج بازی حساس مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، بدون استفاده از مکانیزم های تشویقی جذب هوادار، هم از وجود آنها استفاده کند و هم از درآمد مطلوب آن برای پوشش هزینه های سنگین تیم ملی استفاده کند، درگیر کاستی های سخت افزاری شده که این فرصت را از تیم ملی می گیرد.
 
این درحالی است که در دولت قبلی روی افزایش سرانه همین اماکن ورزشی و ساخت هزاران مکان ورزشی جدید، تبلیغ و مانور داده می شد اما حالا مشخص می شود که حتی عادی ترین کارها برای به روز کردن و مدرن سازی اندک فضاهای استاندارد ورزش ایران برای پذیرایی از رخدادهای فراملی هم نادیده گرفته شده است.
 
24 فروردین ماه جاری ، مراسم قرعه کشی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی فوتبال در منطقه آسیا برگزار می شود و فوتبال ایران که اینهمه روی حق میزبانی بین المللی خود (به خصوص مقابل تحرکات سیاسی سعودی ها) تاکید می کند، به مهمترین بخش این میزبانی یعنی حضور پرشور هواداران جهت ساختن جهنم معروف آزادی برای حریفان، بی اعتناست.
 
ورزشگاه آزادی در اختیار دولت و شرکت نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش است و فاصله زمانی کم باقیمانده تا مسابقات خردادماه هشداری برای وزیر ورزش و معاونینش است که فوری دست بکار شوند و  دنبال ساختن توجیه برای افکارعمومی در دقیقه 90 نباشند.
• منبع: تابناک

+ 0
+ 1

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظرات  

 
0 #1 بهرام 1396-01-21 22:28
:-*
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه های ورزشی

یکشنبه 2 مهر:

ابرار ورزشی / برانکو: طارمی مشاوران خوبی نداشت
گل / طارمی: دوسال رفتم سربازی، چهارماه محرومیت که چیزی نیست
ایران ورزشی / افتخاری: مبلغ تامین شود، با تریم قرارداد می بندیم
هدف / مشکل خروجی نورالهی را حل کردند
شوت / روشن: آنچلوتی هم افتخاری را ببیند فرار می کند
خبر ورزشی / اختلاف منصوریان و میک، سر رحمتی بود

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران