فروش دامنهء فوتبالیست، مناسب سایت های خبری، پیش بینی، نتایج زنده و غیره به قیمت ارزان=

فرکی: پیکان تیم بدشانسی بود

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

حسین فرکی

حسین فرکی سرمربی پیکان در پایان بازی شکست بار مقابل نساجی به هواداران حریف تبریک گفت.

فرکی حرف هایش را با تمجید از قائمشهری ها آغاز کرد و گفت: من به خاطر حضور هواداران خوب و خونگرم نساجی در ورزشگاه لازم می دانم که این پیروزی را در آخرین بازی لیگ به آنها تبریک بگویم.


فرکی درباره شکست امروز چنین گفت: در خصوص بازی باید بگویم که آنهایی که این دیدار را مشاهده کردند پیکان حقش باخت نبود و در کل اعتقادم این است که ما نباید در این بازی شکست می خوردیم. ما در بهترین بازی نیم فصل مان که در واقع امروز بود متاسفانه نتوانستیم نتیجه بگیریم و وقتی که شما در فوتبال در چنین فضایی بازی می کنید و در مقابل هواداران چنین خونگرم و تاثیرگذار حضور پیدا می کنید و من دیروز به این نکته در کنفرانس خبری اشاره کردم و گفتم که چقدر نقش موثری می توانند داشته باشند. شما امروز نقش این هواداران را دیدید. شاید اگر بازی ما در ورزشگاه دیگری برگزار می شد می توانستیم خیلی زودتر به گل برسیم.


او سپس دوباره به نقش تماشاگران حریف اشاره کرد و گفت: در فوتبال هر تیمی که گل اول را می زند معمولا شانس پیروزی را برای خودش بیشتر می آفریند حالا نساجی مقابل چنین هواداران و تماشاچیان مطمئنا با گل زودهنگامی که به ثمر رساند پیروز شد؛ تفاوت ما در همین موضوع بود. در اصل ما در اول بازی توپی که به سمت دروازه بان آمد را با اشتباه و غفلت گل دریافت کردیم و این اعتماد به نفس نساجی را بالا برد. البته ما در ادامه برای جبران گل خورده تلاش کردیم و به جرات می توانم بگویم که تا دقیقه 70 بازی پنج، شش موقعیت گل داشتیم که هیچ کدام به گل تبدیل نشد.


فرکی حرف هایش را با ابراز امیدواری برای فصل آینده لیگ تمام کرد: در تغییر سیستمی که ایجاد کردیم و هجومی کردن تیم می دانستیم که حریفی که در هفته گذشته خوب کار کرده و در دفاع و حمله به گل رسیده را می توانیم تحت تاثیر قرار بدهیم اما با وجود تمرکز بسیار به گل نرسیدیم و در یک صحنه توپی که روی دروازه مان آمد حریف به گل دوم رسید. باز هم می گویم که این بهترین بازی ما در نیم فصل دوم بود و بچه های ما تمام تلاششان را کردند. پیکان تیم بدشانسی بود و نتوانستیم نتیجه را به نفع خودمان در خانه حریف تغییر بدهیم. بازی آخرمان به پایان رسید و امیدواریم که در فصل جدید بتوانیم جایگاهمان را در فصل جدید تغییر بدهیم. به آن امید داریم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی