فروش دامنهء فوتبالیست، مناسب سایت های خبری، پیش بینی، نتایج زنده و غیره به قیمت ارزان=

نصیرزاده: پرسپولیس روی بازی‌های خودش تمرکز کند

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت:‌ اظهارات فرید بهزادی کریمی بار حقوقی ندارد، او نظر شخصی خودش را اعلام کرده و گفته در تبریز دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود.

هوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس، در مورد اظهارات فرید بهزادی کریمی و موضوع شکایت باشگاه پرسپولیس از این بازیکن گفت: اظهارات فرید بهزادی بار حقوقی ندارد. او نظر شخصی خودش را اعلام کرده و گفته در تبریز دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود چون شانس قهرمانی پرسپولیس بالا است و این موضوع هیچ ربطی به نتیجه بازی ما مقابل سپاهان ندارد.

نصیرزاده در خصوص نگرانی عرب از بیان این اظهارات پس از باخت به سپاهان، گفت: من نمی‌دانم بالاخره ما برای تراکتورسازی بازی می‌کنیم یا برای سپاهان؟! به نظر من استرس زیاد رقابت‌ها در بالای جدول باعث شده تا اظهارات انسجام یافته نباشند. من مصاحبه کریمی را خواندم. او چیز خاصی نگفته که شایسته شکایت باشد و در واقع نظر برخی از هواداران را منعکس کرده است که ربطی به باشگاه پیدا نمی‌کند. به نظر من بهتر است تمرکز باشگاه پرسپولیس روی مسابقات آینده خودش باشد. همانطور که تمام تیم‌ها هم همین کار را انجام می‌دهند.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در ادامه افزود:‌ امیدوارم پیش از اینکه این مسائل را رسانه‌ای کنند کمی بیشتر روی آن فکر کنند. هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد و هر تیمی که شایسته تر باشد قهرمان می‌شود. من از آقای عرب می‌خواهم که برود و مصاحبه فرید کریمی را بخواند. آن چیزی که او گفته نمی‌تواند متناسب با این مسابقه باشد. 

نصیرزاده در پایان گفت: کمیته اخلاق می‌تواند به مصاحبه‌های بعد از بازی ورود کند. اگر این کمیته می‌پذیرد، می‌توانند بروند و شکایت کنند. من توصیه‌ام این است که تمرکز تیم‌ها روی بازی‌های خودشان باشد و به حرف‌هایی که بازیکنان پس از بازی و از روی خستگی می‌زنند، توجه و حساسیت نشان ندهند. ما برای هیچ تیمی بازی نمی‌کنیم و فقط برای آبرو و اعتبار خودمان بازی می‌کنیم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی