فروش دامنهء فوتبالیست، مناسب سایت های خبری، پیش بینی، نتایج زنده و غیره به قیمت ارزان=

قلعه‌نویی: رگ غیرت بازیکنانم از گردنشان بیرون زده است

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی در خصوص این بازی گفت: ۳ امتیاز خیلی خوبی را گرفتیم. ماشین سازی در دفاع و حمله با برنامه بود و به مهاجری بابت این تیم تبریک می‌گویم. شروع بازی برای ما خوب نبود و شاید به خاطر حساست بازی بود.

وی ادامه داد: شاید به دلیل حساسیت بازی‌ها ما امروز خیلی خوب نبودیم اما به هر حال دو گل زدیم و چند موقعیت از دست دادیم. ما در این شرایط نباید موقعیت سوزی کنیم. همچنین باید از تماشاگران که امروز به ورزشگاه آمدند قدردانی کنم اما ما توقع داریم که جمعیت بیشتری به ورزشگاه بیاید چرا که شرایط تیم در جدول حساس است و فشارهای بیرونی وجود دارد. شما رفتارها را با سپاهان دیدید اما خدا را شکر که با همه این شرایط به رده دوم جدول رسیدیم و این بزرگترین دستاورد مجموعه ما بوده است و به همین دلیل باید از تک تک بچه‌های تیم ممنون باشم.

قلعه نویی عنوان کرد: من بیست سال است که مربی هستم و از نظر معرفتی این تیمی که دارم بهترین تیم است. وقتی کنار خط هستم رگ غیرت بازیکنانم از گردنشان بیرون زده است. این بازی برای ما فینال فینال‌ها بود و با برد در بازی امروز در کورس ماندیم. امیدوارم که در دو بازی بعدی هم مثل امروز بازی کنیم و با برنامه باشیم تا بتوانیم به نحو احسن کارها را پیش ببریم. 

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که اگر دو بازی آینده را ببرید و قهرمان نشوید راضی هستید یا اینکه فقط قهرمانی می‌خواهید تصری کرد: سپاهان در 3-2  سال اخیر شرایط خوبی نداشت و برخی از تیم‌ها را می‌بینید که صد میلیارد هزینه کرد‌ه‌اند و چند سال است کنار هم بازی می‌کنند و با هم هماهنگ هستند اما ما تا اینجا هم موفق شدیم و این مساله با تلاش مجموعه سپاهان بدست آمده است.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی