فروش دامنهء فوتبالیست، مناسب سایت های خبری، پیش بینی، نتایج زنده و غیره به قیمت ارزان=

قطبی: تیم‌های مقابل ما، در اهواز بسته بازی می‌کنند

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

افشین قطبی

افشین قطبی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متأسفانه از عملکرد بازیکنان نیمه اول راضی نبودم و گل بدی خوردیم.

افشین قطبی پس از تساوی تیم برابر پیکان در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی در نیمه اول سرعت زیادی نداشت اما 15 دقیقه پایانی این نیمه شرایط بهتر شد. متأسفانه از عملکرد بازیکنان در این نیمه راضی نبودم و گل بدی خوردیم.

 

وی افزود: در نیمه دوم، بهتر بوده و موقعیت‌های بهتری ساختیم و بازی را مساوی کردیم. خیلی دوست داشتیم در کنار هواداران بازی را ببریم اما بازی سخت بود. وقتی وسط جدول هستید، باانگیزه نگه داشتن بازیکنان سخت است. از همه هواداران و انرژی‌ای که دادند، تشکر می‌کنم. از بازیکنان نیز به خاطر تلاش‌شان تا آخرین لحظه تشکر می‌کنم.

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سؤال که چرا فولاد در خانه خوب نتیجه نمی‌گیرد، خاطرنشان کرد: اشتباهی که روی گل حریف صورت گرفت را نمی‌دانم چطور تعبیر کنم. این اشتباه طبیعی نبود. وقتی اینگونه گل می‌خورید، شرایط سخت می‌شود. تیم‌ها نیز مقابل ما در خانه بسته بازی می‌کنند. ما کیفیت و سرعت حرکت و چرخش توپ را برای دادن پاس‌های آخر در نیمه اول نداشتیم. در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی داشتیم و زمانی که موقعیت‌ها را از دست می‌دهید، شرایط سخت می‌شود. مگر چند موقعیت لازم است تا بزنید؟ چند اشتباه لازم است تا شرایط سخت شود. وقتی موقعیت‌ها از دست می‌رود و گل نمی‌زنیم، ما را غمگین می‌کند.

 

قطبی در خصوص برنامه فصل آینده برای جذب بازیکنان جدید تصریح کرد: تفکر فولاد باید این باشد که ابتدا منطقی فکر کند. ابتدا باید در بین بازیکنان خوزستانی ببینند که کدام بازیکنان می‌توانند فولاد را به اهداف‌شان برسانند، سپس به بازیکنان دیگر مناطق نگاه کنند و اگر بازیکن ایرانی نبود به سراغ بازیکنانی دیگر در کشورهای خارجی رفت.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی