طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• قلعه‌نویی: خودم می‌دانم چه زمانی تعویض انجام دهم

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امیر قلعه نویی

امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از چند بازی سرانجام از نمایش شاگردانش ابراز رضایت کرد.

امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر فولادخوزستان که با برتری 3 بر 1 طلایی پوشان همراه شد، در مورد این بازی گفت: در مورد بازی باید بگویم به خود من خیلی فشار آمد و کلاً یکی از بازی‌هایی بود که به من خیلی فشار وارد شد.  تقریبا در این بازی سپاهان گونه بازی کردیم، ولی هنوز با سپاهان مدنظر ما فاصله دارد.


وی ادامه داد: تیم فولادخوزستان هم با برنامه بود و خوشحالم که بازی را کنترل کردیم ولی گلی که خوردیم بچه گانه بود، هافبک دفاعی ما باید آن نقطه را پوشش می داد اما خوشحالیم که توانستیم بازی را ببریم و با اقتدار هم بردیم ولی همچنان مشکل نگرش داریم و بعد از گل دوم کلی توپ لو دادیم؛ در نیمه دوم باز خوب بودیم ولی بعد از گل سوم دوباره توپ لو می دادیم. خوشحالم که تماشاگران خوشحال رفتند از آنها تشکر می کنم؛ انتظار داریم که طرفداران بیشتر بیایند و در بازی های بعدی ورزشگاه را پر کنند.

 

قلعه نویی در مورد پیروزی برابر فولاد که سه سال بود اتفاق نیفتاده بود، عنوان کرد: خب همانطور که شما می گویید یک فشاری بود؛ فکر می کنم سه سال بود که فولاد را نبرده بودند. در این بازی اما فکر می کنم طوری بازی کردیم که سه بار گل زدیم و چند بار هم تماشاگران به احتمال گل بلند شدند. انتظار داشتیم هواداران بیشتر بیایند چون خوب بازی می کنیم و تمام بازی هایی که یک طرف سپاهان بوده، خوب بوده است. فکر نمی کنم هیچ تیمی مثل ما بازی کند؛ تعصب رنگی را کنار بگذاریم هم همینطور است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد تغییر نگرش بازیکنان سپاهان و اینکه چقدر این پروسه طول خواهد کشید، گفت: یک خانه را دو ماهه خراب می کنند و 5 ساله می سازند؛ ما نمی توانیم در 6 بازی نگرش را تغییر دهیم. ولی خیلی بهتر شده؛ متری در این خصوص وجود ندارد ولی فاصله داریم؛ این بازی جزو بازی های خوب ما بود؛ بازی حذفی ما سه گل زدیم ولی 70 دقیقه بی برنامه بودیم و با آن سپاهان مدنظرمان است فاصله داریم.

 

قلعه نویی در مورد داوری بیان کرد: آقای حیدری در میان داوران خوب ما است و به نظرم کارش در نتیجه تاثیری نداشت بازی پارس را باید 3 بر 1 می بردیم ولی این بازی داوری در نتیجه تاثیری نداشت.

 

سرمربی سپاهان در زمان پاسخگویی به سؤالی مبنی بر اینکه تیمش بعد از خوردن گل عقب می‌کشد، مشکل در برخی تعویض‌هایی که انجام می‌دهد و تیم را ناخودآگاه عقب می‌برد، برافروخته شد و عنوان کرد: شما حق ندارید این سؤال را بپرسید؛ اصلا از بازی بعد شما تعویض کنید؛ من با این تیم زندگی می‌کنم و می‌دانم چه زمانی باید تعویضی انجام بدهم و چه زمانی این کار را نکنم.


قلعه‌نویی اضافه کرد: تیمی که روند رو به جلویی دارد و اشتباهی در زمین انجام نمی‌دهد، چرا باید در ترکیب خود دست ببرد و تعویض انجام بدهد؟ وقتی تیم جلوست، ممکن است تعویضی کنیم که تیم به شرایط ایده‌آل برگردد. وقتی شرایط خوب است، چرا باید تعویض کنیم و اصلا شما می‌دانید که فلسفه تعویض چیست؟ نمی‌دانید که اینطور با من صحبت می‌کنید.


او تاکید کرد: به شما این سؤال را گفته‌اند تا همیشه دیکته‌وار از من بپرسید؛ ما در بازی قبلی بختیار را در دقیقه ۲۰ تعویض کردیم تا تغییر آهنگ بازی دهیم و در این مسابقه حامد بحیرایی را در دقیقه ۴۵ از زمین بیرون کشیدیم؛ کدام عقل سلیمی می‌ید تیمی که خوب گل می‌زند و سه چهار موقعیت خوب هم داشته، باید تعویض داشته باشد؟ وقتی روند حرکتی بازی خوب است که چند کرنر و ضربه ایستگاهی می‌زنیم، یعنی روندمان خوب است و می‌دانم چه زمانی تعویض انجام دهم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی