فروش دامنهء فوتبالیست، مناسب سایت های خبری، پیش بینی، نتایج زنده و غیره به قیمت ارزان=

• ممبینی: باید خواسته‌های کی‌روش را تامین کنیم

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ممبینی

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت:اگر به دنبال پیشرفت یا حضور در رنکینگ بالاتر هستیم باید خواسته‌های کی‌روش را پیاده کنیم.

هدایت ممبینی  در خصوص وضعیت این روزهای کی‌روش و اینکه سرمربی تیم ملی هنوز قراردادش را با فدراسیون فوتبال امضا نکرده است، گفت: حقیقتا من در جریان مذاکرات اخیر نبودم ولی بعداز جام جهانی قرار شد مهدی تاج مسئولیت مذاکره با سرمربی تیم ملی را عهده‌دار باشد. البته می‌دانم تا این لحظه مشکل حل نشده چون کی‌روش قراردادش را امضا نکرده ولی در نشستی که احتمالا این هفته بین اعضای هیأت مدیره فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود در مورد این مسئله صحبت خواهیم کرد.

وی  در خصوص اینکه کی‌روش خواستار بازی‌های تدارکاتی و روشن شدن وضعیت مطالباتش است، گفت:مشکلات مالی کاملا وجود دارد و تا زمانی که نتوانیم از حق فوتبال که همان حق پخش تلویزیونی است دفاع کنیم وضعیت همین گونه خواهد بود. 80 درصد درآمدهای فوتبال از طریق حق پخش محقق می‌شود و تا زمانی که این مشکل حل نشود و حق فدراسیون را ندهند دچار مشکل خواهیم شد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: ما باید اول بدانیم درخواست کی‌روش چیست. اگر به دنبال پیشرفت یا حضور در رنکینگ بالاتر هستیم باید خواسته‌های کی‌روش را پیاده کنیم. ما باید اول ببینیم می‌توانیم خواسته‌های کی‌روش را اجرا کنیم یا نه اگر نمی‌توانیم طبعا نباید از او انتظار داشته باشیم.

ممبینی تاکید کرد: در حال حاضر شرایط واقعا سخت است و ما مشکلات مالی زیادی داریم. در قرن 21 هستیم و همه جای دنیا به فوتبال به عنوان یک اقتصاد نگاه می‌کنند. از طرفی هر هفته بازی‌های مختلف از شبکه‌های تلویزیونی پخش می‌شود ولی حق فوتبال پرداخت نشده است. در واقع کسانی باید بیایند و حق فوتبال را بگیرند. فدراسیون هم باید پاسخ مشخصی به خواسته‌های سرمربی تیم ملی داشته باشد و تعهداتی که نسبت به او دارد را عملی کند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با این شرایط ارزی در کشور می‌شود امیدوار به حل مشکلات بود،‌گفت:دولت برای کالاهای اساسی ارز با نرخ 4200 تومان را در نظر گرفته ولی در بخش‌های فرهنگی و ورزشی این موضوع لحاظ نشده و این نشان می‌دهد تیم اقتصادی دولت همه جوانب را در نظر نگرفته است.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: قطعا اگر با این شرایط ارز بخواهیم به یک مربی خارجی مثل کی روش پول بدهیم باید به قیمت 4 برابر پول خودمان بودجه تامین کنیم. طبعا باید دولت این مسائل را در نظر بگیرد و وقتی آنها می‌دانند فوتبال یک ورزش نشاط‌آور در جامعه است و تاثیر مستقیم در رفتارهای مردم دارد باید برایش تدابیر نیز اندیشیده شود.اگر یک مربی خارجی خوب به کشورمان می‌آوریم و یا بازیکن خوبی وارد ایران می‌شود باید برای پرداخت مطالبات یا تامین هزینه‌هایش از طرف دولت راهکار داشته باشیم وگرنه شما مطمئن باشید با این شرایط در مسابقات بین‌المللی دچار مشکل خواهیم شد.

ممبینی در پاسخ به این سؤال که آیا با این شرایط امیدی به ماندن کی‌روش وجود دارد یا خیر،‌گفت:‌اولویت اول ما حضور کی‌روش است و باتوجه به نتایجی که طی سال‌های اخیر گرفته‌ایم روی او حساب می‌کنیم اما یک طرف قضیه کی‌روش است و یکطرف فدراسیون فوتبال. طبعا سرمربی تیم ملی باید برای زندگی خودش تصمیم بگیرد و فدراسیون هم از این طرف باید خواسته‌های سرمربی تیم ملی را اعم از پرداخت قرارداد و تامین بازی‌های دوستانه و ... را فراهم کند./فارس

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه‌های ورزشی

■ پنجشنبه 23 خـرداد:
ابرار ورزشی / استراماچونی: با هم به سوی یک رویا می‌رویم
خبر ورزشی / سروش: برانکو ماند، همه ما بازیکنان هم می‌مانیم
ایران ورزشی / علیپور در دوراهی آ.ا.ک و آلمریا
هدف / رحمتی هم رتف و استقلال بی بزرگتر از همیشه شد
شوت / پاتوسی در استقلال ماندنی شد
گل / جنگ تبلیغاتی دو دروازه‌بان استقلال برای حذف دیگری

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فیش بیس, بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، فهرست ماهیان ایران، خلیج فارس دریای عمان دریای خزر و ماهیان داخلی

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی