فروش دامنهء فوتبالیست، مناسب سایت های خبری، پیش بینی، نتایج زنده و غیره به قیمت ارزان=

• نکونام: داور اشتباه کرد

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

جواد نکونام

سرمربی نساجی می گوید داور نمی خواست به بازیکن یک اخطاره نساجی کارت زرد دوم را نشان دهد.

جواد نکونام، سرمربی نساجی قائم شهر بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت تیم نساجی در مجموع خوب بازی کرد و نمی گویم داوری علیه ماست اما وی در صحنه اخراج اشتباه کرد.

جواد نکونام در پایان دیدار مقابل پرسپولیس که با شکست 2 بر یک تیمش همراه شد گفت:

    تیم ما در مجموع خوب بازی کرد.

وی افزود:

    می‌دانستیم در ارسال و ضربات ایستگاهی پرسپولیس خطرناک است و از همین طریق گل خوردیم. به طور کل امروز نمایش خوبی داشتیم و در پایان اتفاقاتی افتاد که در نهایت بازنده شدیم.

سرمربی نساجی در مورد اینکه وضعیت داوری در این مسابقه چطور بوده است، خاطرنشان کرد:

    نمی‌گویم داوری علیه ما است و این حس را ندارم اما در صحنه اخراج کارت اشتباه بود. بازیکن پرسپولیس روی زمین افتاده و در این شرایط نگاه می‌کرد که ببیند داور کارت می دهد یا نه! اما داور قصد نداشت کارت بدهد، اما کمک چهارم می‌گوید کارت دوم است و باید بازیکن ما اخراج شود. داور نمی‌خواست کارت بدهد اما به بازیکن ما کارت زرد نشان داد ولی در خطای پنالتی با بازیکن پرسپولیس کارت نشان نمی‌دهد.

نکونام در ادامه تأکید کرد:

    داور چهارم، داور را صدا می‌زند و می‌گوید مربی را اخراج کن! ولی داور گوش نمی‌دهد. در دیدار مقابل تراکتورسازی هم عین اشتباه به وجود آمد که ما اعتراض نکردیم. ما اشتباه کردیم که اعتراض نکردیم. در آنجا داور اخراج و پنالتی را برای ما نگرفت.

وی ادامه داد:

    داوری خوب بود اما در صحنه اخراج اشتباه کرد. یک خطای معمولی در وسط زمین کارت نداشت. اگر هم پنالتی شده چرا داور کارت نداد. کمک داور می‌گوید کمک مربی حریف اخراج شود ولی این اتفاق نمی‌افتد اما من پایم روی خط آمده، می‌گوید پشت خط بایست. حتی اگر پایم بیرون رفته باشد اشتباه کردم و برمی‌گردم. بالاخره یکسری اتفاقات باید بیفتد که همه خوشحال شوند.  

وی در مورد درگیری با کادر فنی پرسپولیس گفت:

    نه، مشکل خاصی نبود. من به کادر فنی آنها گفتم بازیکنانشان را ببرند تا مشکلی پیش نیاید و بازیکنان ما هم به سمت هوادارانشان رفتند.

نکونام در مورد اینکه ظاهراً شما مهره‌ لازم برای پیاده کردن اندیشه‌های‌تان در میدان را ندارید آیا نساجی با این پتانسیل در لیگ برتر می‌ماند یا نه، گفت:

    همانطور که می‌دانید فهرست ما هنوز پُر نشده و جای خالی در فهرست‌مان داریم اما با این قیمت دلار ما نمی‌توانیم بازیکن خارجی بگیریم. یکی دو بازیکن خیلی خوب که می‌شناختم را می‌خواستم جذب کنیم اما آنها حداقل ۳۰۰-۴۰۰ دلار دستمزد می‌خواهند که این کار را برای ما سخت می‌کند ما با همین نفرات کارمان را ادامه می‌دهیم تا تیم هماهنگ شود.

وی افزود:

    پرسپولیس تیم الدحیل را هم اذیت کرد اما مقابل این تیم خوب بازی کردیم. تیم ما کامل‌تر شود ما می‌توانیم به روند کارمان ادامه دهیم. ما مقابل پرسپولیس خیلی خوب بازی کردیم.  متأسفانه داشته‌های ما همین است. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم چون خیلی خوب بازی کردیم. حمله کردیم حتی بعد از ۱۰ نفره شدن هم می‌توانستیم صرفا دفاع کنیم اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم ۲ گل دیگر بزنیم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی