طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• عدم دعوت پرسپولیسی ها به اختلاف برانکو و کی‌روش برمی‌گردد

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیر تیم پرسپولیس اولین کسی بود که نسبت به انتخاب بازیکنان ملی‌پوش توسط کارلوس کی روش واکنش نشان داد.

افشین پیروانی که سابقه همکاری با کارلوس کی روش را در کارنامه دارد و بعد از اتفاقاتی که در اردوی امارات رخ داد از جمع همکاران وی جدا شد، در ادامه به پرسپولیس اضافه شد و سمت مدیر تیم را عهده دار شد.


کاپیتان و مدافع سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در اواسط فصل اما با توجه به پرونده‌ای که در کمیته اخلاق شکل گرفت، از حضور در این تیم محروم شد و بعد از ماه‌ها همچنان در انتظار اعلام حکم خود است. مدیر تیم پرسپولیس که در روزهای پایانی حضور خود در این باشگاه بارها مواضع تندی را علیه کارلوس کی روش اعلام کرده بود، در ادامه با این محرومیت مواجه شد و این در حالی است که پیش از اعلام حکم خود بارها تهدید کرده بود با شکست سکوت خود پرده از اتفاقات عجیبی در تیم ملی تحت هدایت کارلوس کی روش برخواهد داشت.


افشین پیروانی امروز و دقایقی بعد از اعلام لیست تیم ملی با انتشار پستی در صفحه رسمی خود با حمایت از سیدجلال حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، علی علیپور و کمال کامیابی نیا عدم حضورشان در لیست تیم ملی را به اختلافات میان سرمربی تیم ملی و باشگاه پرسپولیس مرتبط دانست و از آنها خواست با سکوت خود به این باشگاه برای موفقیت کمک کنند و در انتظار روزهای بهتری بمانند.


مدافع بااخلاق سابق فوتبال ایران که این روزها دوران محرومیت خود را پشت سر می‌گذارد، پیش از این به اختلاف میان سرمربی تیم ملی با باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ اشاره کرده بود و جدایی‌اش از مجموعه تیم ملی را مربوط به درخواست سرمربی پرتغالی برای مصاحبه علیه کادر کروات سرخپوشان مربوط دانسته بود و البته هر بار مقابل درخواست برای بازگویی ماجرا با سکوت به آن پاسخ داده بود. اکنون این واکنش نسبت به عدم حضور بازیکنان پرسپولیس در لیست تیم ملی او اولین ترکش خود را متوجه کارلوس کی روش کرده و به نظر می‌رسد باید در انتظار موضع تندتری از سوی او بود.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی