طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• حذف یکی از دستیاران کی‌روش بدلیل مسایل اخلاقی

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

یکی از دستیاران کارلوس کی روش باید از تیم ملی خداحافظی کند.

در پی اتفاقاتی که خارج از مستطیل سبز رخ داده و البته توسط کمیته اخلاق رصد شده این شخص باید قید حضور در کادر فنی تیم  ملی در ادامه ی مسیر را بزند و خداحافظی محترمانه ای با تیم ملی داشته باشد.


پیش از این و در پی اتفاقات تلخی که در دبی رخ داد کارلوس کی روش دستیاران ایرانی خود را کنار زد که در ادامه همه به جزء جواد نکونام و افشین پیروانی به اردوی تیم ملی برگشتند. جواد مسیر تازه ای رای برای خود انتخاب کرد و مربی خونه به خونه شد اما افشین پیروانی با حکم کمیته اخلاق 5 سال از حضور در میادین فوتبال محروم شد.


حکمی برای دستیار مد نظر کارلوس کی روش فعلا صادر نشده و شاید هم نشود اما از او خواسته خواهد شد دیگر در اردوی تیم ملی حاضر نشود. هر چند این جابجایی به زودی خود را نشان خواهد داد و طرفداران تیم ملی متوجه موضوع خواهند شد.


در سال های اخیر کمیته اخلاق به طور جدی زندگی فوتبالیست ها و مربیان را رصد کرده و اگر رفتاری منجر به ضربه به شان فوتبال شود با بازیکن یا مربی خاطی برخورد خواهد کرد.


کارلوس کی روش هیچ حساسیتی نسبت به تصمیمی که فدراسیون فوتبال گرفته ندارد. البته او بارها اعلام کرده است به قوانین فدراسیون فوتبال و قوانین داخلی کشور احترام می گذارد./ورزش سه

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی