طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• کی‌روش: با سری بالا زمین را ترک کردیم

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

کارلوس کی‌روش

سرمربی تیم ملی پس از پایان دیدار برابر اسپانیا در نشست مطبوعاتی حاضر شد و به صحبت درباره بازی پرداخت. 

کارلوس کی روش در نشست مطبوعاتی پایان دیدار تیم ملی برابر اسپانیا در برابر خبرنگاران گفت: اول از همه مایلم به بازیکنانم تبریک بگویم که با روحیه مبارزه جویانه فوق العاده ای مقابل یکی از مدعیان قهرمانی بازی کردند. همانطور که قبل از بازی گفتم ما آماده بودیم تا تمام تلاش مان را برای پیروزی انجام دهیم و همین اتفاق هم افتاد. 

 

سرمربی تیم ملی ادامه داد: اسپانیا تیم فوق العاده ای است و سبک بازی فوق العاده ای دارد اما فکر می کنم با توجه به بازی شایسته نتیجه بهتری بودیم. البته به دلیل بازی تیم اسپانیا، به فرناندو هیه رو تبریک می گویم و از تیم ملی اسپانیا تشکر می کنم زیرا چیزهای زیادی از این دیدار یاد گرفتیم. این بازی برای ما مانند امتیاز آخر در تنیس بود و حالا بازی مقابل پرتغال برای ما اینطور است.

 

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوال خبرنگار روس که درباره سردار آزمون مبنی بر بازی این بازیکن در باشگاه های بزرگ اروپا پرسیده شد گفت: فکر می کنید روسیه متعلق به اروپا نیست؟! پس او همین حالا هم در اروپا بازی می کند. من دوست ندارم در مورد بازیکنان انفرادی صحبت کنم و ترجیح می دهم در مورد تیم صحبت  کنم. سردار هم استثنا نیست. 


کی روش ادامه داد: بازیکنان باید همانطور که در برنامه ماست بازی کنند. همانطور که گفتم باید با روحیه تیمی بازی کنند و همیشه با هدف یکسان یعنی پیروزی بازی کنند. ما سه چهار موقعیت برای گلزنی داشتیم اما بازیکنان اسپانیا روی ما خطا کردند و داور هم نگرفت! ولی در نهایت این بخشی از بازی است. 


او در پاسخ به سوال خبرنگار اسپانیایی که در موردکمک داور ویدئویی پرسیده شد پاسخ داد: به عنوان یک مربی باید این را بگویم که از این دستگاه دیر استفاده شده است. شاید اگر از این دستگاه 6 ماه دیرتر استفاده می شد، گل ما قبول می شد! اما به هر حال اسپانیا برد و ما باید این را بپذیریم. اما به هر حال بازیکنان ما که در این دیدار بازی کردند برنده بودند برای ما این دیدار دو حالت داشت یا باید می بردیم یا یاد می  گرفتیم که ما یاد گرفتیم.

سوال بعدی از کی روش در مورد نحوه بازی تیم ملی مقابل پرتغال پرسیده شد که آیا حمله می کنید یا تدافعی به میدان می روید گفت: این را باید از پرتغال بپرسید اینکه اجازه می دهند ما 90 دقیقه حمله کنیم یا نه! 


او ادامه داد: واقعیت این است که نگرش بازیکنان ما خوب بود ما 1-0 بازی را واگذار کردیم اما با سری بالا زمین را ترک کردیم و هیچ یک از بازیکنان ما سرافکنده نبودند. آنها می توانند به کاری که کردند افتخار کنند. وقتی به جام جهانی می آیید، اگر بتوانید برای رویاهای تان بجنگید، باید به آن افتخار کرد به همین دلیل باید به بازیکنان ایرانی احترام گذاشت که علی رغم مشکلات کار شان را انجام دادند نمی خواهم بعد از بازی از این مشکلات حرف بزنم. من 8 سال مربی این تیم بودم اما هیچ وقت بازیکنانم انگشت شان را به دلیل مشکلات سمت کسی نگرفتند. 


سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که چه صحبتی با مردم ایران که به این تیم امید بستند دارید گفت: ما در حال حاضر به یکی از اعضای کادر ما که به دلیل خوشحالی بعد از گل که مردود شده به بیمارستان رفته فکر می کنیم و نگران او هستیم. این ها کسانی هستند که طرفدار واقعی تیم هستند، نه آنهایی که تظاهر می کنند.


او ادامه داد: اما ما اینجا نیستیم که انتظار داشته باشیم هرچیزی راحت اتفاق بیفتد. ما باید تلاش کنیم که شرایط بهتر بشود هواداران باید بدانند که هر کاری می کنیم که تا بهترین بازی را مقابل اسپانیا یا پرتغال انجام بدهیم هر بازیکنی که برای ایران بازی می کند، تمام تلاشش را می کند ما اینجا آمدیم که بازی کنیم و این نتیجه هم بخشی از بازی است. امروز هم پرتغال مقابل مراکش بازی کرد و اکنون 4 امتیاز دارد. حالا ما جایگاه مان در صدر را از دست دادیم اما تلاش می کنیم تا به مرحله بعد برویم با پیروزی در دیدار بعدی. 

 

کی روش در پاسخ به این سوال که آیا این نتیجه نشانه نزدیکی تیم ها به هم است گفت: فکر می کنم دو سال قبل تیم های اروپایی از سایر نقاط جهان فاصله گرفتند و کشورهایی که بازیکنان شان به اروپا می روند،می توانند فاصله شان را کاهش بدهند کشورهای آفریقایی هم این مشکل را دارند اما بعضی از کشورها مانند سنگال خیلی آفریقایی نیستند چون بیشتر بازیکنان شان در اروپایی بازی می کنند اما ایران نمی تواند با همان قوانین فیفا آماده شود که تیم های برتر آماده می شوند زیرا این باعث افزایش فاصله با کشورهای صاحب فوتبال می شود.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه های ورزشی

■ دوشنبه 23 شـهـریور:
◄ ابرار ورزشی / دفعه بعد تدارکات پورتو علیه پروین حرف می‌زند!
◄ گل / مایلی‌کهن: بله! اینجا سیرک است آقای کی‌روش!
◄ خبر ورزشی / اختلاف شفر و باشگاه بر سر انتخاب دستیار ایرانی بالا گرفت
◄ ایران ورزشی / مرد ایرلندی همه را به جان هم انداخت
◄ شوت / کی‌روش: امثال استیلی، مخل برنامه‌های تیم ملی هستند
◄ هدف / استیلی: از همه ممنونم، به آرامش تیم ملی فکر کنید
◄ همشهری ورزشی / مجادله‌های بیهوده در فوتبال ما تمام نمی‌شود

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فیش بیس, بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، فهرست ماهیان ایران، خلیج فارس دریای عمان دریای خزر و ماهیان داخلی

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی