طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• کی‌روش: دیدید که کرانچار اشتباه می‌کرد

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

کارلوس کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال اعلام کرد نسبت به تمرین با 4 بازیکن چون این موضوع دست او نیست بی تفاوت شده است.

کارلوس کی روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال صحبت هایی را درباره موضوعات مختلف انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

 

◄ پاسخ به تمرین با 4 بازیکن و شکست پرسپولیس با ملی پوشان


طی 7 سال گذشته سعی کردم مثال خوبی باشم که راجع یک مربی و یک باشگاه صحبت نکنم و سعی کردم هیچ موقع این مطلب را زیر پا نگذارم. البته در زندگی مطلب مهمی را یاد گرفتم. اینکه نسبت به مسائلی که دیگر تفاوتی ایجاد نمی کند، بی تفاوت باشم و همینطور سعی کنم درباره مسائلی که در کنترل بنده نیست ، بی تفاوت باشم. البته در وجدان خودم راحت هستم چون به این موضوع قبلا رسیدگی کرده ام.

 

◄ برای فرگوسن آرزوی سلامتی می کنم


وقتی شما درباره رضایت من از شرایط فعلی سوال می کنید، یک موضوع را می توانم بگویم. نمی توانیم فراموش کنیم که سلامتی مهم ترین مطلب است. در حال حاضر چیزی که مرا تحت تاثیر قرار می دهد، ناراحتی دوست خوبم فرگوسن است و امیدوارم ایشان هرچه زودتر سلامتی خودش را به دست آورد. حمایتی که خانواده اش از او انجام داد را تحسین می کنم؛ البته امروز خبرهای خوبی داریم که حال فرگوسن بهتر است.

 

 
◄ در مکتبی که تحصیل کردم، یاد نگرفتم درباره عملکردمربی دیگری حرف بزنم


ما باید راجع به آماده سازی تیم ملی در جام جهانی صحبت کنیم. البته این به معنای صحبت کردن درباره باشگاه ها، مربیان و عملکرد تیم های مختلف نیست. به این دلیل که طی 7 سال گذشته هرگز درباره باشگاه های دیگر و مربیان شان حرفی نزدم. در مکتبی که من تحصیل کردم و در مسیری که پا گذاشتم، هیچ موقع یاد نگرفتم که درباره عملکرد مربی دیگری صحبت کنم. بنده فقط درباره وظایف و تعهدات خودم صحبت می کنم که آن هم آماده سازی تیم ملی در مسیر جام جهانی است.

 


◄ آقایان! بیایید با واقعیت روبه رو شوید


همه تیم ها برای حضور در جام جهانی یک آماده سازی خاص دارند. البته این نظر خاضعانه بنده است. اگر فدراسیون و مسئولان سازمان لیگ و ورزش کشور نظر بنده را قبول ندارند، دیگر باید بپذیرم. حرفی که می توانم بزنم این است؛ نمی دانم باید گریه کنیم یا بخندیم. همانطور که می دانید حرفی که در یکسال گذشته زده شده این است که اولویت اول فوتبال ما حضور قدرتمندانه تیم ملی در جام جهانی است. درست است یا خیر؟ آقای تاج و وزیر ورزش این حرف را زدند. آقایان! بیایید با واقعیت روبه رو شوید.

 

◄ این همه فشردگی در لیگ برای چه بود؟


اگر لیگ امسال در تاریخ 27 آوریل(7 اردیبهشت) به اتمام رسید و فینال جام حذفی 3 روز بعد برگزار  شد، پس این همه فشردگی برای چه بود؟ برای اینکه تیم ملی آماده جام جهانی شود. درست است یا خیر؟

 

 
◄ لیگ زودتر تمام شد تا باشگاه ها به لیگ قهرمانان برسند!


لیگ امسال 7 اردیبهشت تمام شد، فقط به این دلیل که باشگاه هایی که درگیر لیگ قهرمانان هستند، بتوانند تمرکز لازم را روی این مسابقات بگذارند. فقط به همین دلیل لیگ زودتر تمام شد. لیگ در آن تاریخ تمام شد به این دلیل که بازیکنان فقط تمرکزشان روی راند یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشد. مطمئنا این اتفاق برای تیم ملی نیفتاد. موافق هستید؟

 

◄ متاسفانه شرایط بسیار دشواری داریم


اینها حقایقی است که با آن روبه رو هستیم. متاسفانه ای اف سی به درخواست بنده و فدراسیون موافقت نکرد؛ ولی اگر قرار بود تصمیم اینگونه گرفته شود، بهتر بود لیگ را تا سه هفته بعد ادامه می دادیم تا اینقدر فشردگی در مسابقات ایجاد نشود. این واقعیتی است که پیش رو داریم. من موافق این امر نیستم. متاسفانه شرایط بسیاری دشواری داریم. این شرایط چیزی نیست که مربیان درباره اش تصمیم بگیرند. ولی متاسفانه تصمیمی است که گرفته شد. اینکه 7 اردیبهشت لیگ تمام شود و باشگاه ها آزاد باشند و به لیگ قهرمانان برسند. این برنامه ریزی که انجام شد برای تیم ملی نبود، برای باشگاه ها بود.

 

 
◄ تمدید قرارداد با تیم ملی؟


این قضیه دیگری است که به مساله ما ارتباطی ندارد و ترجیح می دهم حرفی در این خصوص نزنم.

 

 

◄ خدا به ما جایزه نمی دهد


وقتی شما یک آماده سازی فوق العاده دارید، مستحق به دست آوردن نتیجه فوق العاده هم هستید. وقتی آماده سازی خوبی دارید، مستحق نتایج خوب هستید. وقتی آماده سازی بد دارید، مستحق نتایج بد هستید. این زندگی است. گاها خدا یک جایزه و کادو به شما می دهد، ولی من فکر نمی کنم ما باید منتظر این جایزه باشیم. در نتیجه ما باید با یک نگاه خیلی ساده به موضوع بنگریم.

 

◄ احتمالا سطح دانش و اطلاعات من بالا نیست!


چندی قبل مصاحبه ای از آقای کرانچار دیدم که او گفته بود کی روش زمان کافی برای آماده سازی تیم ملی دارد. همانطور که دیدید این اتفاق نیفتاد و این صحبت اشتباه بود. البته شاید من اشتباه می کنم؛ چون فقط 37 سال تجربه در فوتبال دارم. تنها 4 دوره حضور در جام جهانی را تجربه کردم و احتمالا در سطح خوب دانش و اطلاعات نیستم که در این خصوص سخنی بر زبان آورم. ولی اعتقاد من این است که بازیکنانی که در لیگ های داخلی آسیایی و آفریقا بازی می کنند، احتیاج به آماده سازی بهتری دارند. ولی احتمالا من اشتباه می کنم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه های ورزشی

■ دوشنبه 23 شـهـریور:
◄ ابرار ورزشی / دفعه بعد تدارکات پورتو علیه پروین حرف می‌زند!
◄ گل / مایلی‌کهن: بله! اینجا سیرک است آقای کی‌روش!
◄ خبر ورزشی / اختلاف شفر و باشگاه بر سر انتخاب دستیار ایرانی بالا گرفت
◄ ایران ورزشی / مرد ایرلندی همه را به جان هم انداخت
◄ شوت / کی‌روش: امثال استیلی، مخل برنامه‌های تیم ملی هستند
◄ هدف / استیلی: از همه ممنونم، به آرامش تیم ملی فکر کنید
◄ همشهری ورزشی / مجادله‌های بیهوده در فوتبال ما تمام نمی‌شود

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فیش بیس, بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، فهرست ماهیان ایران، خلیج فارس دریای عمان دریای خزر و ماهیان داخلی

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی