طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• مهاجری: می‌دانستم بازی سختی داریم

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: پیش‌بینی می‌کردم امروز بازی سختی داشته باشیم.

رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی مقابل مشکی‌پوشان گفت: خوشحالیم آخرین بازی‌مان در مشهد با برد همراه بود. جای ناراحتی دارد که تیم مشکی‌پوشان که امروز خیلی خوب بازی کرد، سقوط کرده است. پیش‌بینی بازی سخت را داشتیم. امروز مشخص شد این تیم چقدر پتانسیل بالایی دارد.

وی افزود: به بازیکنانم که کار سختی را انجام دادند تبریک می‌گویم. جا نیست که باز کنم چه مصیبتی داشتیم و چه کسانی کمک کردند. دست همه آنها درد نکند. جا دارد دست آنها را ببوسیم. چون نه فقط به مشهد بلکه به جوانان این شهر کمک کردند. اسمی از عزیزان نمی‌برم تا کسی از قلم نیفتد. بچه‌های مدیریتی و رسانه کمک کردند و دست آنها را می‌بوسم. توانستیم امانت‌دار باشیم و یک سهمیه را نگه داریم. روزهای سختی را سپری کردیم. خودتان می‌دانید چه مشکلاتی گریبانگیر تیم ما شد. جای این نیست شیرینی بازی را تلخ کنیم. بازیکنان روزهای سختی را پشت سر گذاشتند.

مهاجری خاطرنشان کرد: بازیکنانی را که خواهان دارند را نگه می‌داریم، کسانی که مردانه می‌جنگند را نباید فراموش کنیم. سال فراموش نشدنی برای خودم و مجموعه تیم بود. باید دست مجموعه تیم را بوسید. جا دارد از آنها تقدیر کنیم، خیلی زحمت کشیدند. اگر از عملکردم دفاع می‌کنم به خاطر زحمات آنها بود.

سرمربی پدیده درباره داوری، گفت: فوتبال شناوری بود. داوری هم مشکل خاصی نداشت. به آنها هم خسته نباشید می‌گویم. بحث پنالتی را هم باید بگویم محرز بود.

وی در ادامه صحبت‌هایش، یادآور شد: چشم بستن به روی مشکلات، همدلی، وفاق، قبول کردن همدگیر و پشت هم ایستادن باعث شد به موفقیت برسیم. ما روزهای خوبی را از دست دادیم و تمرین نکردیم اما بازیکنان از جانشان گذاشتند. امروز همه توان خود را گذاشتند تا به برتری برسیم. همه بازیکنان از گردان تا خط حمله و حتی بازیکنان نیمکت نشین که انرژی مثبت دادند کمک کردند و همین طور تماشاگران که باید به آنها نمره بیست داد.

مهاجری همچنین در ادمه این نشست خبری درباره عملکرد گردان، عنوان کرد: قبل از اینکه از گردان یا سعید جلالی نام ببرم باید از ابراهیمی نام ببریم. درباره کمتر کسی فکر می‌کرد شهاب به اوج برگردد و یا ما گلر خوبی به اسم جلالی به فوتبال ایران معرفی کنیم. زمانی بازیکنی را به خاطر مسئله فنی کنار می‌گذارید و کسی دیگر را جایگزین می‌کنید. ما امروز 2 گلر خوب داریم که سالهای آینده می‌توانند پا جای سعید بگذارند.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی