طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• ابراهیم‌زاده: تراکتورسازی و سپاهان سقوط نمی‌کنند

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

منصور ابراهیم زاده

سرمربی تیم فوتبال سپاهان،‌گفت: هم ما و هم تراکتورسازی سرمایه فوتبال کشور هستیم و حضور این دو تیم باعث داغ شدن تنور لیگ می‌شود.

منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان، گفت: قبل از صحبت در مورد بازی باید از باشگاه تراکتورسازی به خاطر دادن امکانات مناسب جهت تمرین در تبریز تشکر کنم. از هواداران هم به خاطر طی این مسیر طولانی و حمایت از تیم تشکر می‌کنم. چیزی که می‌دانستیم این بود که چیدمان تیمی و قرار دادن نفراتی مثل اسماعیلی‌فر، مطهری، حاتمی و ... با توجه به خستگی تراکتورسازی برای بازی مستقیم است.

وی افزود: می‌توانستیم دفاع را به خاطر کندی حریف جا بگذاریم. گلی روی یک ارسال بلند و بعد از ریباند خوردیم. شناخت خوبی داشتیم و سعی کردیم از بازیکنان سرعتی و با تجربه استفاده کنیم. می‌دانستیم با نفوذ از کناره‌ بازیکنان تراکتورسازی اشتباه می‌کنند. یک توپ به تیر زدیم و یک گل هم زدیم. گلر ما در اواخر بازی خوب کار کرد. بازی بعدی ما مقابل صنعت نفت سخت است. امیدوارم بدون مشکل تراکتورسازی و سپاهان کارشان را ادامه دهند. هم ما و هم تراکتورسازی سرمایه فوتبال کشور هستیم و حضور این دو تیم باعث داغ شدن تنور لیگ می‌شود.

سرمربی سپاهان در مورد غیبت در نشست خبری، عنوان کرد: دیروز ساعت 12 و 30 دقیقه پرواز ما در تبریز نشست. همان زمان گفتند نشست ما ساعت 12 و 30 دقیقه بوده است. اینکه اهمال از طرف مسئول رسانه‌ای ما بوده یا مسئولان حاضر در تبریز را من نمی‌دانم. ما دربازی مشهد ساعت 13 رسیدیم و بلافاصله به تمرین رفتیم و آنها نشست را ساعت 17 گذاشتند. دوست داشتم به نشست بیایم چرا که آذری زبان‌ها را به شخصه دوست دارم.

ابراهیم‌زاده در مورد اینکه چرا سپاهان در این جایگاه قرار دارد، گفت: ما و تراکتورسازی باید اعتماد به نفس‌مان را پیدا کنیم. وقتی نگرانی به وجود می‌آید این نگرانی شما را همراهی می‌کند. در این مدت تلاش کردیم تا تغییرات به وجود بیاوریم و بازیکنان را به خود باوری برسانیم. بعد از دریافت گل انگار آب سردی روی بازیکنان تیم ریختند. باید تلاش کنیم. تا تیم را نگه داریم. خودم بازیکن سپاهان بودم و وقتی گفتند برای کمک آمدم. خودم، مردم اصفهان، بازیکنان حاضر در تیم را باور داشتم. به جز بازی با پیکان که تیم خیلی خوبی بود و مقابل تراکتورسازی با وجود 9 نفره شدن نتیجه گرفت در سایر بازی‌ها خوب کار کردیم.

وی در مورد اینکه چرا تراکتورسازی و سپاهان در منطقه سقوط هستند، تصریح کرد: این دو تیم سقوط نمی‌کنند. اسم این دو تیم تاریخ‌ ساز بوده است. هر دو تیم را رصد کنیم می‌بینیم که در نیمکت و بازیکنان خود تغییرات زیادی داشتند. در سپاهان این تغیرات بیشتر بوده است. این مسئله از دلایل افت این دو تیم است. تغییر بازیکنان در تیم یکسان نبوده است. جا به جایی‌ها در دو تیم زیاد است. مشکل مصدومیت‌ها هم هستم. مثلا در تراکتورسازی خط هافبک بهتر از سایر خطوط است. این به دلیل این است که ثبات در آن قسمت بیشتر بوده است. تراکتورسازی و سپاهان این ثبات را نداشتند و بارها در ترکیب تغییرات به وجود آمده است. گلر و مدافعان ما دچار تغییر شدند. تغییرات در تیم ما هم زیاد بوده است. روندی که سپاهان و تراکتورسازی دارند نشان می‌دهند این دو تیم در سال آینده خیلی تاثیر گذار خواهند بود.
ابراهیم‌زاده یادآور شد: خستگی در بازیکنان تراکتورسازی هست. بازی‌ها این خستگی را به وجود می‌آورد. بازیکنان تراکتورسازی یک روز تمرین نکردند. به نظر من این بهترین کار بود. این باعث شده یک روز استراحت کنند و مشکلی از لحاظ فنی به این خاطر ندیدند. تیم‌هایی که بازیکن کم دارند با این مشکل روبه رو می‌شوند. استقلال، ذوب آهن، پرسپولیس و ... که بازیکنان بیشتری دارند از این مسئله کمتر آسیب دیدند. برخی اوقات هم تیم به هر دری بزند به مشکل می‌خورد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد

 


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه های ورزشی

■ شنبه 31 شـهـریور:
◄ خبر ورزشی / منشا: تا قهرمانی آسیا باید جلو برویم
◄ ایران ورزشی / غیبت نویمایر و اسماعیلی در بازی با نساجی
◄ گل / پروین: بهتره فوتبال سیدجلال رو ببینن نه سن و سالش رو!
◄ ابرار ورزشی / روشن: اگر قائدی و اسماعیلی ستاره هستند، فاتحه فوتبال را بخوانیم
◄ هدف / انصاری، غنیمت روزهای دست تنگی شفر
◄ شوت / سپاهان به رتبه دوم جدول رسید

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فیش بیس, بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، فهرست ماهیان ایران، خلیج فارس دریای عمان دریای خزر و ماهیان داخلی

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی