طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• شفر: من نبودم، استقلال به دسته پایینتر رفته بود

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

وینفرد شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: بسیار خوشحالیم که چنین عملکردی در لیگ قهرمانان داشتیم چون پیش از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سخت‌ترین گروه قرار داشت.

وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار با مشکی‌پوشان در خصوص آخرین شرایط این تیم اظهار داشت: در ابتدای صحبت‌هایم می‌خواهم در مورد بازی‌های قبلی‌ام صحبت کنم چون بعد از بازی هیجان و احساسات بالا بود. ما بسیار خوشحالیم که چنین عملکردی داشتیم چون پیش از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سخت‌ترین گروه قرار داشت. نمی‌دانم اهالی محترم رسانه چقدر به صعود تیم ما امیدوار بودند چون بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم ولی باید از بازیکنان تیمم تشکر و از نتایجی که گرفتیم، ابراز خوشحالی کنیم.

*می‌خواهیم در رتبه دوم جدول باقی بمانیم

شفر ادامه داد: امید ابراهیمی بازیکن بسیار خوبی است که می‌تواند تیم را به سطح بالاتری برساند. روزبه چشمی هم بازیکنی است که هر وقت پستش را عوض کردیم و او را از دفاع به هافبک بردیم یا از هافبک به دفاع آوردیم نگفت نمی‌خواهم در این پست بازی کنم. همواره عملکرد خوبی داشت و هواداران هم از عملکردش خوشحال بودند. آرمین سهرابیان بازیکنی است که قیمت او در بازار فوتبال در ابتدا حدود 50 هزار دلار بود اما اکنون 300-400 هزار دلار ارزش دارد. بابت عملکرد تیم و بازیکنانم بسیار خوشحالم. مرحله به مرحله باید جلو رفت و در مرحله بعدی ما یک مسابقه در لیگ برتر داریم که باید پیروز شویم.

وی ادامه داد: می‌خواهیم در رتبه دوم جدول باقی بمانیم. اینکه کدام بازیکنان بازی می‌کنند بسته به شرایط ما دارند. اینکه ببینیم کدام بازیکنان آماده و کدام خسته و مصدوم هستند. ممکن است تغییراتی در ترکیب تیم داشته باشیم. در مورد حریف باید بگویم اگر مشکی‌پوشان بازنده شود، کسی نمی‌گوید چرا باخته و اگر خوب نتیجه بگیرد، همه تعجب می‌کنند. بنابراین بازی سختی داریم و به همین دلیل نه با 80 -90 درصد تمرکز بلکه باید با صد در صد تمرکز وارد زمین شویم. برخی بازیکنان ما خسته هستند و امیدوارم که هواداران فردا به ورزشگاه بیایند و تیم را حمایت کنند تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

*برای تیم‌های ایرانی در آسیا آرزوی موفقیت کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: می‌خواهم در مورد لیگ قهرمانان آسیا و همچنین تیم فوتبال پرسپولیس صحبت کنم و باید بگویم خوشحالم این تیم می‌تواند به مرحله بعد صعود کند. این برای فوتبال ایران یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود و من مطمئن هستم که صعود تیم‌های ایرانی به دور بعد می‌تواند در سال‌های آینده از طرف AFC امتیازات ویژه‌ای برای فوتبال ایران داشته باشد. از سوی دیگر بازیکنان جوان هم فرصت دارند در مجامع بین‌المللی خودشان را معرفی کنند. ذوب‌آهن هم شانس صعود دارد و هر چقدر تیم‌های بیشتری به مراحل بعد بروند، برای فوتبال این مملکت خوب است. من برای تراکتورسازی هم آرزوی موفقیت می‌کنم و طبیعی است که اگر ما به هر تیم ایرانی بخوریم هدف‌مان بردن آنهاست و اگر به ذوب‌آهن هم بخوریم همین شرایط را داریم ولی طبیعی است که برای تیم‌های ایرانی آرزوی موفقیت کنم.

*غرور و تکبر در تیم‌مان نباید جایی داشته باشد

شفر در پاسخ به این سؤال که شما با یک تیمی بازی دارید که سقوطش به لیگ پایین‌تر قطعی شده و آیا امکان دارد بازیکنان شما با غرور مقابل این تیم بازی کنند، گفت: امروز صبح در جلسه آنالیز همین صحبت را به بازیکنان استقلال گفتم که اگر آنها حتی با 80 درصد توان‌شان مقابل حریف بازی کنند ما نمی‌توانیم آنها را شکست دهیم. تیم ما باید با صد در صد توان به مصاف حریف برود واگر بازیکنی هم نمی‌تواند اینکار را انجام دهد ما می‌توانیم او را تعویض کنیم. بازیکن نباید به خاطر خوشامد رسانه‌ها یا هوادار بازی کند و به خصوص در بازی فردا غرور و تکبر در تیم‌مان نباید جایی داشته باشد.

*دستمزد منصفانه می‌خواهم

وی  در مورد بحث تمدید قراردادش با باشگاه استقلال گفت: باور کنید آنچه در فضای مجازی، اینستاگرام و برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود، نیست. دستمزد من مسئله‌ای نیست که بخواهم در موردش حرف بزنم. این مسئله‌ای است بین من و باشگاه. دو سه هفته قبل وقتی هنوز کارمان تمام نشده بود گفتم که می‌خواهم استقلال را به لول اول آسیا برسانم و وقتی این حرف را زدم برخی خبرنگاران لبخند زدند و گفتند غیر ممکن است. اما هیچ چیزی با کار با برنامه و تمرین سخت غیرممکن نیست. من می‌خواهم تعریف بسیار خوبی از باشگاه استقلال انجام شود و اکنون به 70 درصد آن چیزی که می‌خواهم رسیدم و 30 درصد باقیمانده برای فصل آینده است اگر در استقلال باشم. این مسئله دست من نیست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: من دستمزد منصفانه می‌خواهم نه بیشتر. طبیعی است اگر موفق شوم، دستمزد من بالاتر می‌رود و اگر موفق نباشم دستمزدم پایین می‌آید مثل خود شما اگر در رسانه‌ها خوب کار کنید دستمزدتان بالاتر می‌رود و برعکس. این مسئله دست رئیس و قائم مقام باشگاه است. ضمن اینکه شنیده بودم وزیر محترم ورزش موافق حضورم در استقلال بوده و می‌خواهم از این طریق از ایشان تشکر کنم که با حضورم در استقلال موافق بوده است.

*شاید اگر من نبودم، استقلال یک رده به پایین‌تر هم سقوط می‌کرد!

شفر در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا باشگاه با حضور دستیاران وی و همچنین پسرش برای فصل آینده مخالفت کرده و از او خواسته که دستیاران ارزان قیمت جذب کند، گفت: از این شایعاتی که مطرح می‌شود خبر ندارم اما چیزی که مشخص است این که اگر شما در لیگ قهرمانان یا مسابقات رانندگی فرمول یک بخواهید حضوری پرقدرت داشته باشید نمی‌توانید با یک ماشین کیفیت پایین عملکرد موفقی داشته باشید. ساناک، کولی، طاهری،‌نامداری و ساشا عملکرد بالایی دارند و طبیعی است وقتی تفکرات این نفرات در سطح حرفه‌ای است ما هم خوب کار می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما سخت کار کرده‌ایم و نتیجه گرفته‌ایم. اگر باشگاهی مربیان خوبی نمی‌خواهد یا حتی می‌خواهد به یک رده پایین‌تر سقوط کند، آزاد است. من در مورد پرسپولیس دقیق مطمئن نیستم ولی شاید آنها دستیاران خارجی بیشتری نسبت به ما داشته باشد. ما عملکرد خوبی داریم و برای شما مثال می‌زنم که اگر در روزنامه یا رسانه‌تان کسی نتواند خوب بخواند یا بنویسد، طبعا در بین مردم مخاطبی ایجاد نخواهد شد. ضمن اینکه این را بگویم قبل از من در تیم ما اعضای کادر فنی بیشتری حضور داشتند و حتی گران‌تر از مربیان فعلی بودند و شاید اگر من نبودم، استقلال یک رده به پایین‌تر هم سقوط می‌کرد!

*به شایعات می خندم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه در پاسخ به این سؤال که در جلسه‌ای که تا بامداد قبل از بازی با الریان طول کشید، آیا باشگاه در مورد همکاری پسر وی با استقلال صحبتی انجام داده یا خیر، گفت: من هرگز در مورد جزئیات جلساتم با مدیرعامل در رسانه‌ها صحبت نمی‌کنم. این مسائل فقط بین خودمان است. همانطور که جلساتی که در تیم برگزار می‌شود یک نوع راز است. در مورد شایعات هم باید بگویم استقلال نام بزرگی است و طبیعی است در موردش شایعات زیادی مطرح شود. اما در هیچ تیمی این همه شایعه ندیده‌ام. ولی من به همه این شایعات می‌خندم. شاید اگر 40 ساله بودم عصبی می‌شدم و واکنش نشان می‌دادم ولی الان فقط به این شایعات می‌خندم.

وی افزود: حتی دستمزد مربی بدنساز قبلی قبل از اینکه به استقلال بیایم از دستمزد تمام کادر من بیشتر بوده با این حال تیم هم آمادگی جسمانی خوبی نداشت. اما این مسائل مهم نیست مهم بازی فردا است. از من در مورد شایعات سؤال نکنید از من در مورد خودم، خانواده‌ام و تیمم بپرسید اما در مورد شایعات سؤالی نپرسید.

*بویان نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارد

شفر در مورد وضعیت بویان و اینکه آیا او بازی می‌کند یا نه، گفت: هنوز مشخص نیست که فردا با کدام بازیکنان به میدان می‌رویم. شاید با همان ترکیب مقابل الریان بازی کردیم شاید هم یکی دو تغییر داشته باشیم. من به حریفان همیشه احترام می‌گذارم. چون حریف ته جدول است با ترکیب دیگری مقابل این تیم بازی نمی‌کنیم همه تیم‌ها و حریفان برای ما قابل احترام هستند. بویان هم باید فوتبال بازی کند اما شاید بهتر باشد که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بیاید تا اینکه از ابتدا بازی کند و بعد تعویض شود او نیاز به اعتماد به نفس دارد و بازیکن بسیار خوبی است و باید در استقلال بازی کند تا توانایی‌هایش را به هواداران، باشگاه ثابت کند و نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارد.

*استقلال به من به عنوان بازیکن نیاز ندارد

وی در مورد اینکه اگر ترکیب استقلال قرار بود بازی کند در کدام پست بازی می‌کرد، گفت: در دوره خودم در موقعیت‌های زیادی بازی کردم در دفاع چپ، دفاع راست، مدافع میا

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه های ورزشی

■ دوشنبه 23 شـهـریور:
◄ ابرار ورزشی / دفعه بعد تدارکات پورتو علیه پروین حرف می‌زند!
◄ گل / مایلی‌کهن: بله! اینجا سیرک است آقای کی‌روش!
◄ خبر ورزشی / اختلاف شفر و باشگاه بر سر انتخاب دستیار ایرانی بالا گرفت
◄ ایران ورزشی / مرد ایرلندی همه را به جان هم انداخت
◄ شوت / کی‌روش: امثال استیلی، مخل برنامه‌های تیم ملی هستند
◄ هدف / استیلی: از همه ممنونم، به آرامش تیم ملی فکر کنید
◄ همشهری ورزشی / مجادله‌های بیهوده در فوتبال ما تمام نمی‌شود

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فیش بیس, بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، فهرست ماهیان ایران، خلیج فارس دریای عمان دریای خزر و ماهیان داخلی

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی