طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• عبداللهی: یک ایرانی هیچوقت خیانت نمی‌کند

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نصرالله عبداللهی


سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: یک ایرانی هیچ گاه خیانت و چنین کار‌هایی را علیه مملکت خود نمی‌کند مگر اینکه منافع ملی اش برایش اهمیت نداشته باشد.

نصراله عبداللهی در گفتگو با خبرنگاران درباره اینکه مطرح شده یک ایرانی در ناداوری علیه استقلال نقش داشته گفت: در جریان این موضوع نیستیم و باید بگویم یک ایرانی هیچ گاه خیانت و چنین کارهایی را علیه مملکت خود نمی کند مگر اینکه منافع ملی اش برایش اهمیت نداشته باشد.

او در مورد اینکه گفته شده ناظر مالزیایی دیدار فردا در نظر دارد با گزارش خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا ،استقلال را از میزبانی به مدت 2 سال محروم کند بیان کرد: ناظر بازی با حضور در ورزشگاه کار خودرا انجام می دهد و ما هم امیدواریم بازی فردا بدون حاشیه به پایان برسد و از تمامی هواداران عزیز استقلال می خواهم حتی یک ترقه هم در ورزشگاه نیندازند تا بهانه دست ناظر بازی ندهیم. البته مردم ما انقدر فهیم هستند که بهانه دست چنین افرادی نمی دهند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: خداروشکر وضعیت تیم خوب است و امیدوارم در بازی فردا دست پر از زمین مسابقه بیرون بیاییم و بتوانیم عیدی خوبی را به هواداران بدهیم./باشگاه خبرنگاران

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی