طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• کمالوند: می‌دانستم توان حضور در دو جام را نداریم

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فراز کمالوند

 سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: از هواداران بابت این باخت عذرخواهی می‌کنم شکست را گردن می‌گیرم و به دنبال توجیه نیستم.

فراز کمالوند بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت:  اول از هواداران بابت این باخت عذرخواهی می‌کنم شکست را گردن می‌گیرم و به دنبال توجیه نیستم. با این حال باید بگویم عدالت حلقه مفقوده فوتبال ایران است. امروز نباختیم در بازی با استقلال باختیم. به فتاحی گفتم ایا این عدالت است که ما در ۱۳ روز ۴ مسابقه انجام بدهیم. 

* چرا استقلال یک روز بیشتر از ما استراحت می‌کند

باختیم این برد مبارک هواداران پرسپولیس باشد اما سوال من این است چرا استقلال یک روز بیشتر از ما قبل از بازی در جام حذفی استراحت کرد و امروز هم بازی ندارد و 24 ساعت بعد از ما بازی می‌کند، آیا این انصاف است. این از داوری‌ها این هم از نوع برگزاری مسابقات. 

* بازیکنان ما دعا دعا می‌کردند زودتر بازی پرسپولیس تمام شود

سرمربی نفت آبادان تصریح کرد: امروز سه بر صفر از حریف عقب بودیم و بازیکنان ما دعا دعا می‌کردند که بازی تمام شود. چون توان نداشتند یکبار گفتم نمی‌خواهیم در جام حذفی شرکت کنیم چون می‌دانستم توان حضور در دو جام را نداریم، اما بازخورد خوبی نداشت درنهایت در جام حذفی تا نیمه نهایی بالا آمدیم. ا کنون هم در 13 روز 4 مسابقه سنگین برگزار کردیم. 

* به ما جای دفاع نمی‌دهند 

وی افزود: دنبال توجیه نیستم از تمام هواداران آبادان عذرخواهیم می‌ کنم که باختیم اما از سازمان لیگ یک سوال دارم چرا ما باید در 13 روز 4 بازی انجام بدهیم و سه روز سه رورز بازی کنیم می‌گویند چون پرسپولیس در اسیا بازی دارد و هیچ جای دفاعی برای ما وجود ندارد. ما 14 بهمن با فولاد بازی کردیم،‌15 بهمن ریکاوری داشتیم،‌16 بهمن استراحت کردیم، 17 بهمن به اردو رفتیم تا امروز با پرسپولیس بازی کنیم آیا این درست است، استقلال که 18 بازیکن هم‌طراز دارد یک روز بیشتر از ما استراحت می‌کن. شاید بگویند به ما ربطی ندارد شما هم می‌رفتید 18 بازیکن هم تراز می‌گرفتید. اما می‌خواهم بدانم چرا استقلال به جای 14 بهمن 15 بهمن با ذوب ‌آهن بازی کرد و فردا هم در لیگ بازی دارد آیا این عدالت و انصاف است گردن ما از مو باریک‌تر است این برد را هم به پرسپولیسی‌ها  تبریک می‌گویم اما این شرایط درست نیست. 

* بخاطر بازی با استقلال از پرسپولیس سه گل خوردیم

وی افزود: یک بار این معامله را با ما کردند، ما قبل از بازی با استقلال در لیگ با پرسپولیس در جام حذفی بازی کردیم و در لیگ چهار گل از استقلال خوردیم،‌اکنون همین ا تفاق مقابل پرسپولیس افتاد ما با استقلال در جام حذفی بازی کردیم و سه گل از پرسپولیس خوردیم، تیم ما توان ندارد این نوع شیوه برگزاری ناعدالتی و تبعیض است. بعد می‌گویند 20 سال است که نفت آبادان هیچ موفقیتی بدست نیاورده است. 

* فقط به پرسپولیس و استقلال توجه می‌‌کنند 

وی افزود: در سیزده روز چهار مسابقه برگزار کردیم فدراسیون فوتبال موضع‌اش را اعلام کند اگر در فوتبال ایران یک سوت علیه پرسپولیس و استقلال زده شود فوتبال ایران به هم می‌ریزد، ایا این شرایط انصاف است که یک تیم را مچاله کند توانش را از نظر روحی و روانی بگیرند و بعد به میدان بفرستند. به فتاحی می‌گویم چرا ما باید امروز بازی کنیم می‌گویند پرسپولیس در آسیا بازی دارد، همه چیز را با استقلال و پرسپولیس توجیه می‌کنند تیم‌های شهرستانی مهم نیستند پول است به آنها می‌دهند، بدهکاری آنها را می‌دهند این شرایط درست نیست. 

* چرا در 13 روز باید 4 بازی انجام بدهیم؟

کمالوند در ادامه تأکید کرد: سر ما را در این دو بازی بریدند و اشتباهات داوری از بازی با استقلال و فولاد خوزستان پدر تیم ما را درآورد. چرا هیچکس جواب ما را نمی‌دهد؟ یکی آمد که بگوید ما عذرخواهی می‌کنیم؟ علت اینکه از ما عذرخواهی نمی‌کنند چیست؟ فدراسیون جواب ما را بدهد. اصلاً چرا فوتبال را می‌گویید پایتخت ما  امکاناتش آن است و آبادان هم شرایطش اینگونه، معلوم است که باید از آنها حمایت کنند! امروز پرسپولیس خوب بازی کرد و حقش بود که ببرد چون این تیم قوی‌ترین تیم ایران است و هیچ تیمی نمی‌تواند آنها را شکست بدهد و حتی نیمکت این تیم هم خیلی خوب است ولی هنوز برایم سؤال است چرا باید در ۱۳ روز چهار بازی انجام بدهیم. 

* مثل گوشت قربانی شده‌ایم

وی ادامه داد: ما تنها تیمی هستیم که در نیم‌فصل استراحت نکردیم و بازی‌های عقب‌ افتاده خودمان را انجام دادیم. ما مثل گوشت قربانی شده‌ایم و هر کاری دل‌شان می‌خواهد با تیم ما انجام می‌دهند.

کمالوند در خصوص اینکه چرا تیم مسنی را بست که حالا به این مسائل اعتراض کند، گفت: تیم ما همه مسن نیستند خیلی بازیکن جوان هم در ترکیب ما وجود دارد اما ما توان نداریم هرچه انرژی داشتیم در بازی با استقلال و فولاد گذاشتیم. ما را با این برنامه‌ریزی بیچاره کردند و به قولی تیم ما را آب‌لمبو کردند.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه های ورزشی

■ شنبه 31 شـهـریور:
◄ خبر ورزشی / منشا: تا قهرمانی آسیا باید جلو برویم
◄ ایران ورزشی / غیبت نویمایر و اسماعیلی در بازی با نساجی
◄ گل / پروین: بهتره فوتبال سیدجلال رو ببینن نه سن و سالش رو!
◄ ابرار ورزشی / روشن: اگر قائدی و اسماعیلی ستاره هستند، فاتحه فوتبال را بخوانیم
◄ هدف / انصاری، غنیمت روزهای دست تنگی شفر
◄ شوت / سپاهان به رتبه دوم جدول رسید

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فیش بیس, بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، فهرست ماهیان ایران، خلیج فارس دریای عمان دریای خزر و ماهیان داخلی

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی