طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• تارتار: من و همکارانم به این نتیجه رسیدیم که باید بیشتر بجنگیم

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مهدی تارتار

 سرمربی تیم پارس جنوبی گفت: به اتفاق همکارانم به این نتیجه رسیدم که باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم.

مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار با پیکان اظهار داشت:اگر پنالتی عادلانه بوده از او تشکر می‌کنیم و اگر عادلانه نبود این داور هم به آنهایی اضافه می‌شود که از قضاوت‌شان راضی نبودیم و از آنها نمی‌گذریم. به داور گفتم اگر درست قضاوت کرد صحبتی نداریم. باید فیلم را ببینیم. اگر ناعادلانه بود باید در آن دنیا جواب بدهد. در این دو بازی گذشته به اتفاق همکارانم به این نتیجه رسیدم که باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم چون به صورت مساوی نمی‌توانیم تلاش کنیم. من نمی‌خواهم خیلی از چیزها را باز کنم اما باید بیشتر بجنگم تا بسیاری از معضلات را حل کنیم.

تارتار در مورد بازی گفت: در نیمه اول خیلی بهتر از پیکان بازی کردیم وبه گل هم رسیدیم اما در نیمه دوم طبیعی بود که تیم میزبان بخواهد بازی مستقیمی را در پیش بگیرد. البته ما هم برای این نوع بازی برنامه داشتیم. درمورد گلی هم که خوردیم یک ناهماهنگی به وجود آمد و صحنه مشکوکی رخ داد که حمله پیکانی‌ها به گل تبدیل شد. 

وی ادامه داد:‌ از بازیکنانم راضی هستم. پیکان تیم چهارم جدول است و بازی مقابل آنها ساده نیست. از سوی دیگر آنها اصلا در زمین خود شکست نخورده‌اند. 

سرمربی تیم پارس جنوبی در مورد جذب بازیکن گفت: الان زمانی است که همه تیم‌ها چه آنها که سهمیه می‌خواهند و چه آنها که می‌خواهند سقوط نکنند به بازیکنان خود نیاز دارند. اگر بازیکن خوب‌تر از بازیکن خودمان پیدا کردیم، جذب خواهیم کرد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی