طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• عنایتی: وقتی بازیکن تلفن جواب نمی‌دهد یعنی بر نمی‌گردد

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رضا عنایتی

سرمربی سیاه جامگان با گله از رفتار سیف‌اللهی می گوید: وقتی این بازیکن تلفن همراهش را از دسترس خارج می‌کند و جواب کسی را نمی‌دهد یعنی نمی‌خواهد به تیم برگردد

رضا عنایتی سرمربی سیاه جامگان پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل سپید رود گفت: « طبیعتا باید پس از 15 هفته نبردن، خوشحال باشیم. 4 بازی است که کنار تیم هستم و شرایط بهتر شده‌است. توانستیم 3 امتیاز را بگیریم در روزی که خیلی نیاز داشتیم. بازیکنانم می‌شد بهتر هم کار کنند. توقعم از بازیکنانم بیشتر از اینها بود، آنها تنها 30 درصد از توان‌شان را امروز به نمایش گذاشتند.»


او در ادامه افزود:« یونس فوق‌العاده بود، یونس بهتر از این هم می‌شود. شرایط سنی ما هم نزدیک است و این بازیکن از نظر روحی ‌روانی اگر خوب باشد فوق‌العاده کار می‌کند. از روزی که بازگشته عالی کار کرده و این روند ادامه‌دار خواهدبود. باید بیشتر از قبل کار کنیم، همه باید تمام توانمان را بگذاریم و موفق باشیم. دو بازیکن دیگر هم در حال مذاکره با آنها هستیم. شنبه یک فوتبالیست ایرانی به ما اضافه می‌شود. به چند قدمی بقا رسیده‌ایم‌ و این انگیزه ما را بیشتر می‌کند. حنیف هم قطعا با ماست و شنبه کارت بازی‌اش صادر می‌شود.»

 

سرمربی مشکی پوشان درباره ناراحتی امرایی از تعویض گفت: « با وحید امرایی چند سال است که هم بازی بوده‌ایم و در یک تیم بازی کردیم. وحید بازیکن خوبی است.»


او درباره وضعیت روح‌الله سیف‌اللهی می گوید: « وقتی این بازیکن تلفن همراهش را از دسترس خارج می‌کند و جواب کسی را نمی‌دهد یعنی نمی‌خواهد به تیم برگردد. متاسفانه فوتبال ما فقط اسما حرفه‌ای است.»

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی