طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• روشن: آقای افتخاری، لجنزاری که درست کرده ای بیشتر هم نزن!

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

حسن روشن

حسن روشن، پیشکسوت باشگاه استقلال انتقادهای تندی علیه مدیرعامل این باشگاه انجام داد و می گوید مقصر شرایط این روزهای آبی‌پوشان ابتدا افتخاری است.

حسن روشن درباره اینکه گفته می‌شود به عنوان عضو کمیته فنی باشگاه استقلال انتخاب شده، گفت:

    من از این موضوع خبر ندارم و فقط شنیدم که چنین صحبتی شده، اما انتخاب اعضای کمیته فنی به این شکل نیست. چه بخواهند من را انتخاب کنند و چه سایر نفرات، باید 10،15 نفر حضور داشته باشند، شرایط را بگویند، ابراز علاقه کنند و سپس همه چیز بررسی و کمیته فنی انتخاب شود.

وی افزود:

    آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که آقایان بخواهند به همین راحتی با آبروی ما بازی کنند. اگر قرار باشد آبروی کسی برود، خود آن فرد می‌تواند آبروی خودش را ببرد و کسی حق ندارد با آبروی کسی بازی کند. جالب است که آقایان کمیته فنی تشکیل داده‌اند، اما همین امروز در روزنامه‌ها دیدم که افتخاری گفته بود دنبال فاتح تریم هستیم. آقای افتخاری! «لجن‌زاری: که درست کردی را بیشتر از این هم نزن! اگر از انتخاب سرمربی چیزی می‌دانستنی، از روز اول درست انتخاب می‌کردی. اکنون هم هرکسی را بیاورد، شرایط تغییری نمی‌کند. چه معنایی دارد که می‌گویند برای کمیته فنی نفراتی را انتخاب کرده‌اند، اما بازهم مدیرعامل دنبال سرمربی است؟ مدیرعامل و هیئت مدیره فعلی باشگاه استقلال دو شاخه جدا از هم هستند. هیئت مدیره خوبی داریم، اما اجازه کار به آنها داده نمی‌شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به اینکه محمدحسین قریب هم به دلیل برخی اتفاقات حاضر به حضور در هیئت مدیره نشد، اظهار داشت:

    قریب حق داشت که به هیئت مدیره نیاید. سرمربی انتخاب شده بود، هیئت مدیره و مدیرعامل نادان قبلی همه کارها را کرده بودند و بعد هیئت مدیره تشکیل دادند. طبیعی است که قریب نیاید. فقط یک سوال دارم که هیئت مدیره چه اجازه‌ای به مدیرعامل داده که او به دنبال انتخاب سرمربی برود؟ پس نقش کمیته فنی که خودشان انتخاب کرده‌اند، چیست؟ می‌خواهند مردم را گول بزنند؟ اگر هم می‌خواهند کمیته فنی تشکیل بدهند، با نفرات کمیته قرارداد ببندند، نه اینکه حکم بدهند و دو روز بعد این حکم باطل شود و عده دیگری را بیاورند. ما آبرو داریم و نمی‌گذاریم با آبروی ما بازی شود.

روشن در خصوص اظهارات مجتبی جباری و اینکه گفته بود نقدهایی به افتخاری داشت و خواستار حل مشکلات شد، اما به جای حل مشکل او را کنار گذاشتند، گفت:

    جباری کاملاً درست می‌گوید، چون او از ریشه‌های این تیم است. اگر هم به قطر رفته، بازی کرده، زندگی‌اش را ساخته و افتخار آفرینی کرده، این افتخار باشگاه استقلال است. حالا او به استقلال برگشته تا خداحافظی کند و این هم حقش است، اما نباید با او قرارداد سنگین بسته می‌شد. مقصر این ماجرا هم مدیرعامل است که چیزی نمی‌داند. زمان ما، کسی مدیرعامل را نمی‌دید و سالی یک بار مدیر باشگاه را می‌دیدیم، چون بقیه کارها را کمیته‌ها انجام می‌دادند. آن زمان پیش از انقلاب بود، اما اکنون مدیرعامل اول از همه می‌آید و عکس می‌گیرد. مجتبی جباری درست می‌گوید و خود افتخاری سر تمرین برود و ببینیم آیا می‌تواند از آن سرویس بهداشتی و آبخوری استفاده کند یا نه؟

«آبراموویچ صاحب باشگاه چلسی است و با مورینیو دعوا کرد که در نهایت گفت او را نمی‌خواهم، اما کمیته فنی شرایط را بررسی کرد و گفت مورینیو باید بماند. آبراموویچ با اینکه مالک باشگاه است در کار کمیته فنی دخالت نکرد و او هم گفت مورینیو باید بماند». پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان این جمله به ماجرای استعفای علیرضا منصوریان و پذیرفته شدن این استعفا اشاره کرد و افزود:

    اینها منتظر بودند منصوریان استعفا کند که پولش را ندهند. دیدید که بلافاصله هم استعفا را قبول کردند، چون آخر شب استعفا شد و صبح این استعفا را قبول کردند و هیچ بررسی صورت نگرفت.

وی خاطرنشان کرد:

    هر سرمربی و مدیری که برای استقلال آمده، فقط دنبال تیم بوده و هیچکس دنبال این نیست که ساختار باشگاه را درست کند، کمیته تشکیل بدهد، دنبال سایر باشگاه‌ها باشد و شرایط را درست کند. اعضای هیئت مدیره هم که آمده‌اند یا آدم‌های خوبی بودند که دنبال این چیزها نبودند، یا خوب نبودند. اول باید هیئت مدیره انتخاب شود، آنها از داخل خودشان یا خارج از هیئت مدیره یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند، کمیته‌های مختلف تشکیل شود و بعد مدیرعامل شرایط را مدیریت کند. مسائل فنی باید در اختیار کمیته فنی باشد، مسائل انضباطی را باید به کمیته انضباطی بسپارند و همه چیز روی روال باشد، نه اینکه مدیرعامل داخل همه مسائل وارد شود. معمولاً هم افرادی که در باشگاه مشغول کار می‌شوند، شوهر خواهری، برادر زنی است که با مدیرعامل نسبت دارد.

روشن با انتقاد صریح از افتخاری، اظهار داشت:

    افتخاری مثل اختاپوس روی تیم استقلال افتاده و ول هم نمی‌کند. اکنون هم می‌گوید من می‌روم مربی جدید انتخاب کنم. اگر قرار است شما مربی انتخاب کنی، پس چرا کمیته فنی تشکیل دادید؟ مردم این چیزها را خوب می‌فهمند آقای افتخاری و در مصاحبه‌ها نگو که مقصر نیستی. مقصر اول این روزهای استقلال اول مدیرعامل است و بعد منصوریان. منصوریان هم به این دلیل مقصر است که تنها بود و نخواست کسی را در کادرفنی‌اش بگیرد. فکر او اجازه نداد نفت و استقلال را متمایز کند. آنجا در نفت یک تیم بود که چند سال کنار هم بودند و ستاره هم از آن تیم بیرون آمد، اما اینجا استقلالی است که هوادار میلیونی دارد که موفقیت می‌خواهند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان به تسنیم گفت:

    انصافاً هواداران یک فصل هم صبر کردند. وقتی منصوریان نیم فصل دوم با جوان‌ها آمد، نتیجه گرفت و قهرمان نیم فصل دوم هم شد، مردم امیدوار شدند، اما این فصل آوردن جباری و منتظری کمی شرایط را متفاوت کرد. البته که حضور آنها به عنوان سمبل تیم برای تقویت بازیکنان جوان تیم خوب بود، اما بدترین کاری که منصوریان کرد صحبت او بود که گفت به ترکیب ثابت اعتقادی ندارم و آنجا همه چیز را خراب کرد.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی