طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• شیعی: منشا هیچ طلبی از پیکان ندارد

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

محمود شیعی

محمود شیعی بعد از پیروزی پرگل تیمش مقابل نفت گفت که ما بعد از بازی پرفشار با پرسپولیس تیم را در شرایط روحی روانی خوب قرار دادیم تا مشکلی که برای پرسپولیس بعد از بازی آسیایی رخ داد برای پیکان رقم نخورد.

مدیرعامل پیکان درباره پیروزی مقابل نفت می گوید: بعد از بازی سنگینی که با پرسپولیس داشتیم آقای جلالی با بچه ها صحبت کرد تا تیم از نظر روحی آماده این مسابقه شود تا آن بلایی که سر پرسپولیس بعد از بازی آسیایی شان آمد فشاری که روی بازیکنانش داشتند بر سر ما نیاید و از روحی روانی بچه ها را آماده کردیم تا بهترین عملکرد را داشته باشند.


او در ادامه افزود: ابتدا یک گل نابهنگام خوردیم که خدا را شکر شیرازه تیم از هم نپاشید و توانستند خودشان را کنترل کنند و در ادامه آن گل را جبران کردند و من از این بابت از آنها تشکر می کنم.


وی درباره عملکرد مجید جلالی به عنوان سرمربی و اعتماد باشگاه به او در خصوص انتخاب بازیکن ها و ترکیب تیم مقابل حریفان اضافه کرد: اعتماد به جوان ها همیشه جواب می دهد و شما دیدید که در بازی با پرسپولیس آنطور نتیجه گرفتیم و این بازی هم خوب نتیجه گرفتیم. به طور مثال آقای روستایی بازیکن تیم ملی جوانان هستند و امروز با استفاده آقا جلالی از او نتیجه ای که باید را کسب کردیم. انتخاب و اعتماد به بازیکنان وظیفه سرمربی است و همانطور که شما شاهد بودید این اعتمادها پاسخ داده و بازی های خوبی را از جوان هایمان دیدیم.


او در خصوص صحبت از طلب منشا هم در پایان گفت: منشا به هیچ عنوان هیچ طلبی از پیکان ندارد و بیشتر از آن حق و حقوقش به دلیل بازی های درخشانی که داشته دریافت کرده. بحث هایی که در رسانه ها هست درست نیست و فکر نمی کنم صحبتی در این خصوص داشته باشد و ایشان هیچ گونه دریافتی از باشگاه پیکان طلب ندارند.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی