طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• مهاجری: مخالف جنجال سازی هستم

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رضا مهاجری

 سرمربی تیم فوتبال پدیده، گفت: با پیروزی امروز شکست مقابل تراکتورسازی در جام حذفی را جبران کردیم

رضا مهاجری بعد از برتری تیمش مقابل تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: جا دارد به تیم تراکتورسازی و تماشاگرانش خسته نباشید بگویم و جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم.

وی افزود: خدا را شکر که اشتباه جام حذفی را جبران کردیم. آنها یک موقعیت خوب در نیمه اول داشتند که گردان ما را در بازی نگه داشت. این برد متعلق به مجموعه پدیده است و امیدوارم در ادامه به راهمان ادامه بدهیم.

مهاجری تاکید کرد: خوشبختانه ما در بازی امروز با حوصله با تنوع تاکتیکی بازی کردیم و توانستیم شکست جام حذفی را جبران کنیم. تراکتورسازی جوانانی دارد که هماهنگی آنها زمان می‌برد ولی برد ما سخت بدست آمد،‌اما این را هم بگویم این باخت چیزی از ارزش‌های تراکتورسازی کنم نخواهد کرد.

سرمربی پدیده تاکید کرد: تراکتورسازی ما را در جام حذفی برد و به مرحله بعد رفت و شاید حتی به فینال برود و قهرمان شود. اما شما دیدید گل این تیم در جام حذفی در دقیقه 91 آفساید صددرصد و اظهر من الشمس بود. ما باختیم و حذف شدیم ولی تماشاگران ما کوچکترین بی‌احترامی انجام نداند.

وی افزود: 50 درصد راه موفقیت ما جام حذفی بود که آن را از دست دادیم،‌ فوتبال دو رو دارد و من خوشحالم که امروز بازیکنان ما تمرکز کردند و معین عباسیان و تعویض‌های ما جواب دادند و جا دارد از مهدی‌خانی تشکر کنم که توانست فشار را از روی تیم ما بردارد.

مهاجری درخصوص عملکرد شاگردانش در نیمه اول گفت: ما در نیمه اول چیزی که از بچه‌ها می‌خواستیم رعایت نشد ولی خدا را شکر که  تغییرات جواب داد و آرام ارام مسلط شدیم و توانستیم حتی توپ را به تیر دروازه‌ بزنیم و قبول دارم که بازی ما قابل پیش‌بینی نبود.

سرمربی پدیده درخصوص جنجال خلعتبری و اتفافات بعد از گل دوم تیمش گفت: من در آن شرایط چیزی را تشخیص ندادم ولی معتقدم اگر زور داریم باید ببریم و خودم مخالف جنجال‌سازی و چنین رفتارهایی هستم، باید فیلم بازی را ببینم و اگر اشتباهی از جانب کسی بود قطعا با آن برخورد می‌کنم. خلعتبری امروز زحمت زیادی کشید و ما هم دوست داریم مردانه بجنگیم اما مطمئن باشد اگر بازیکنی دچار اشتباه شده باشد با او برخورد می‌کنیم.

وی درخصوص صحنه‌های پنالتی رخ داده و داوری گفت: من معمولا بعد از بازی به چند کارشناس زنگ می‌زنم که امروز هم این کار را انجام دادم و او گفت که ظاهرا هر دو پنالتی درست بوده است. این چیزی بود که به من گفتند.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی