طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• بگوویچ: اولویت گل گهر، مسابقات دسته یک است

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

وینگو بگوویچ

سرمربی گل گهر عدم تمرکز را عامل شکست تیمش می داند.

وینگو بگوویچ در مورد شکست تیمش برابر استقلال می گوید: به بازیکنانم به خاطر بازی خیلی خوبی که به نمایش گذاشتند تبریک می‌گویم. عدم تمرکز یا بدشانسی باعث شد حریف در دقایق پایانی به گل برتری برسد.

او ادامه داد:  خیلی دوست داشتیم در وقت اضافه موفق از زمین خارج شویم. با استقلال بازی پایاپایی را انجام دادیم و حتی در نیمه دوم از آنها بهتر بودیم،‌ اما فوتبال همین است.

سرمربی گل‌گهر در مورد عملکرد داور هم گفت: بازی بدون مشکل برگزار شد؛ لحظه مشکوکی در بازی مشاهده نکردیم، داور اشتباه خاصی در این بازی نکرد.

بگوویچ در مورد عدم تمرکز بازیکنانش هم گفت: قبل از بازی هم گفته بودم لیگ دسته اول برایمان در اولویت است. خودتان هم بهتر می‌دانید بازیکنان ایرانی دوست دارند در مسابقاتی مثل بازی امروز مقابل استقلال عملکرد بهتری داشته باشند و بهتر دیده شوند. قبول دارم شاید به خاطر عدم تمرکز باعث شد مسابقه ما خوب از آب در نیاید. امیدوارم بعد از بازی امروز به خوبی استراحت کنیم و بتوانیم سپس تمرکزمان را روی ادامه لیگ بگذاریم. در صحنه گل اول خوب کار نکردیم در صحنه گل دوم هم نفهمیدم چه اتفاقی افتاد؛ یک توپ سانتر شد که اصلا خطرناک نبود؛ اما به یکباره وارد دروازه ما شد. باید فیلم بازی را ببینم تا مشخص شود در آن صحنه چه اتفاقی افتاد.

او در مورد نقشه تیمش در بازی برابر استقلال می گوید: دوست داشتیم سمت راست استقلال را ببندیم. استقلال از آن سمت خیلی خوب حمله می‌کند، آنها امروز هم یکبار نتوانستند نفوذ کنند. از لحاظ تکنیکی توانستیم آنها را در آن منطقه کنترل کنیم. از فضای پوشش دفاع استقلال هم استفاده کردیم؛ اما باید این کار را تا پایان بازی ادامه می‌دادیم.

سرمربی گل‌گهر در پایان گفت: زمانی که بازی یک یک شد، استقلال به توپ‌های بلند روی آورد؛ به همین خاطر دست به یک تعویض زدیم تا قربانی را به زمین بیاوریم و او روی توپ‌های بلند قوی‌تر کار کند که البته این اتفاق به طور خوب انجام نشد.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی