طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• نظر نصیرزاده در مورد بازیکن سوئدی مد نظر گسترش

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

هوشنگ نصیرزاده

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: ما به تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درخواست‌هایی دادیم و اگر شرایط ما را بپذیرند این اتفاق خواهد افتاد، در حال حاضر منتظر پاسخ مسئولین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هستیم.

هوشنگ نصیرزاده در خصوص آخرین وضعیت معاوضه ابراهیم‌زاده با جهانبخش اظهار داشت: صحبت‌ها انجام شده، ما به تیم فوتبال صنعت نفت آبادان  درخواست‌هایی دادیم و اگر شرایط ما را بپذیرند این اتفاق خواهد افتاد و به نتیجه خواهیم رسید. در حال حاضر منتظر پاسخ مسئولین تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هستیم تا درخواست ما را قبول کنند چون ما شرایطی داریم، اگر بپذیرند این اتفاق می‌افتد اما اگر نپذیرند این انتقال نمی افتد، ولی به احتمال زیاد این انتقال صورت بگیرد.

نصیرزاده همچنین در خصوص مذاکره با یک مدافع سوئدی و عراقی خبر داد و اظهار داشت: صحبت‌های اولیه با ولد آتا بازیکن سوئدی متولد اتیوپی انجام شده، پس‌فردا به ایران می‌آید همچنین صحبت‌های اولیه با علی لطیف مدافع وسط تیم ملی امید عراق انجام شده و برای او ویزا گرفتیم، فکر می‌کنم تا چند روز آینده به ایران بیاید تا صحبت‌های نهایی انجام شود. با توجه به اینکه سال‌های گذشته در ایران کمبود دروازه‌بان داشتیم در حال حاضر دفاع ایرانی کم شده و مجبوریم که با بازیکنان خارجی صحبت کنیم ولی در ایران به نظرم هافبک و مهاجم خیلی زیاد است و بازیکنان با استعداد و خوبی داریم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود بازیکن سوئدی در سال گذشته فقط ۴ بازی انجام داده گفت: با توجه به شناختی که دارم بازی های زیادی انجام داده! و فکر می کنم سابقه ملی هم داشته باشد. همانطور که با خبرنگاران صادق هستیم و خواهیم بود آمار دقیق این بازیکن را خواهم گرفت و اطلاع می‌دهم. 

مدیرعامل تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در پایان اظهار داشت: به هر حال با این بازیکنان خارجی صحبت‌های اولیه انجام شده و بازیکنان خوبی هستند امیدواریم که بتوانند در ادامه به ما کمک کنند و نتایج خوبی کسب کنیم./فارس

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی