طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• فنونی زاده: پیشکسوتان پرسپولیس حجب و حیا دارند که صدایشان درنمی‌آید

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مرتضی فنونی زاده

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: مشخص نیست که چرا تیم «ب» پرسپولیس منحل شد و آقایان هیأت مدیره باید جوابگوی عملکرد طاهری در این زمینه باشند.

درباره اینکه آیا مطالباتشان از باشگاه پرسپولیس را دریافت کرده‌اند و ممنوع‌الخروجی‌اش حل شده یا نه، گفت: فعلاً که باشگاه پرسپولیس هیچ تسویه حسابی با من و سایر مربیان تیم‌های پایه انجام نداده است. حدود 20 درصد از طلب ما باقی مانده که آن را هم به ما نمی‌دهند. آقایان مسئول می‌گویند که پول نیست، اما برای ما سوال است که اگر پول ندارند، چطور با بازیکنان قراردادهای آن‌چنانی بسته‌اند. آنها فقط وعده می‌دهند.

وی ادامه داد: چطور باشگاه وقتی محسن بنگر، سوشا مکانی و... را نخواست، با آنها تسویه حساب کرد، اما وقتی ما را نمی‌خواهند چرا با ما تسویه حساب نمی‌کنند؟ بخشی از قرارداد سال گذشته ما هنوز باقی مانده، اما طاهری گفته که پول‌ها را می‌دهد اما کم می‌دهد! زمان آقای پروین ما قرارداد 30 میلیون تومانی بستیم و برای سال جدید گفتیم که به نسبت تورم 20 درصد مبلغ قرارداد بالاتر برود، ای‌کاش همه آقایان مسئول مثل علی پروین برخورد می‌کردند. جالب اینجاست که از همین 30 میلیون تومان، 3 میلیون به عنوان مالیات از ما کسر شد، اما انگار آقایان آن را جایی ننوشتند که پرداخت نشده است چون ما هنوز ممنوع‌الخروج هستیم. رحیم یوسفی همیشه حرف خوبی می‌زند و می‌گوید اگر قرارداد ما هم 900 میلیون تومان بود تا الان آن را پرداخت کرده بودند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره انحلال تیم «ب» این باشگاه اظهار داشت: اصلاً تیم «ب» وجود خارجی نداشت، خود من نزدیک به 20 نفر برای این تست به باشگاه معرفی کردم و حدود 2 هزار نفر هم از همه جای ایران برای این تست به باشگاه آمده و نفری 50 هزار تومان پول دادند، بیش‌تر این بچه‌ها هم شهرستانی بودند اما مشخص نیست این پول‌ها کجا رفته و حتی وقتی از مسئولان باشگاه این سوال را پرسیدیم، کسی جواب درستی به ما نداد. هیأت مدیره باید جوابگوی عملکرد طاهری در پرسپولیس باشد. وقتی تیم «ب» تشکیل شد و مشخص نشد که چرا آن را منحل کردند، باید جوابگو باشند. متأسفانه مدیران پرسپولیس کارهایی انجام می‌دهند که به فرهنگ بزرگ این باشگاه لطمه می‌زند. این مسائل برای پرسپولیس زشت است که از بازیکنان شهرستانی 50 هزار تومان بگیرد و در نهایت تیم هم منحل شود.

فنونی‌زاده ادامه داد: وقتی تیمی صاحب ندارد وضعیت همین است، علی پروین 40 سال بازیکن و مربی پرسپولیس بود و بیش از 25 جام برای پرسپولیس به دست آورد، اما این روزها خانه‌نشین است و وای به حال ما که 10 سال در این تیم بودیم. خیلی از بازیکنان دهه 60 و 70 پرسپولیس که مدارک مربیگری هم دارند این روزها بیکار و خانه‌نشین هستند، اما می‌بینیم کسانی در این باشگاه مشغول به کار می‌شوند که هیچ سابقه‌ای در این تیم ندارند. طاهری خودش از ساپکو به پرسپولیس آمده و الان هم آدم‌هایی که آنجا کار می‌کردند را به تیم آورده است. فقط مانده که محمود خوردبین را از پرسپولیس بردارند و به جای او هم از ساپکو یک نفر را بیاورند. پیشکسوتان پرسپولیس حجب و حیا دارند که صدایشان درنمی‌آید و من فکر می‌کنم که مسئولان باشگاه این کارها را می‌کنند تا ما را مجبور کنند از پرسپولیس شکایت کنیم و با این کار روبروی هواداران قرار بگیریم، اما هیچ کس از خانواده خودش شکایت نمی‌کند و ما هم این کار را نخواهیم کرد.

وی اظهار داشت: مصطفی قنبرپور 3 بازی در پرسپولیس کرده و الان همه‌کاره شده است، حالا هم رفقای خودش را به پرسپولیس آورده و به آنها سمت می‌دهد، هاشمی از کجا به تیم نوجوانان پرسپولیس رسیده است؟ آیا او تا به حال از کنار باشگاه پرسپولیس رد شده است؟ عبدالله‌زاده دوست خود من است اما او چه سابقه‌ای در پرسپولیس دارد؟ ما پیشکسوتان باشگاه امیدوار هستیم تیم‌های پایه نتایج خوبی بگیرند اما اگر دچار افت شوند ما می‌دانیم و آنها. این مسئله را به خود طاهری هم گفته‌ایم. آنها به دنبال این هستند که همه افراد باشگاه را از مدیران خودروسازی بیاورند و به نظرم باید وزارت ورزش بر روی این باشگاه بیش‌تر نظارت داشته باشد.


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه های ورزشی

پنجشنبه 30 فروردین:
◄ ایران ورزشی / سپاهان مشتری پژمان
◄ همشهری ورزشی / دژاگه: ایسکو و رونالدو را ول کنید. فکر تیم ملی باشیم
◄ ابرار ورزشی / عالیشاه تسویه‌حساب گرفت و به پرسپولیس بازگشت
◄ هدف / ترابی: به هر تیمی بروم یعنی از بچگی طرفدارش بوده‌ام!
◄ خبر ورزشی / رضاییان: یک روز به پرسپولیس برمی‌گردم
◄ شوت / یعقوب کریمی به جمع شاکیان استقلال پیوست
◄ گل / اتهام سنگین به دبیرکل فدراسیون فوتبال

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی