طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• کربلا میزبان تیم‌های ایرانی در مقابل عربستان

سایت فوتبال عراق مدعی شد که فدراسیون فوتبال ایران پس از آنکه عراق رسما از سوی فیفا رفع تعلیق شد از باشگاه هایش خواست تا در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان به جای عمان، کربلا را انتخاب کنند.

سایت فوتبال عراق مدعی شد که فدراسیون فوتبال  ایران از باشگاه های ایرانی حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برای رویارویی با سعودی به جای عمان، کربلا را به خاطر حضور ایرانیان زیاد در این شهر به عنوان میزبانشان انتخاب کنند.

فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) هفته گذشته رسما ۳ ورزشگاه کربلا، بصره و اربیل را رفع تعلیق کرد تا عراقی ها از این به بعد بتوانند در تورنمنت های بین المللی میزبان نمایندگان و تیم ملی خود باشند.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

• تاج در پاسخ به خبرنگاران معترض به بازی سیرالئون: باید شعور داشته باشیم!

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: دیدارهای دوستانه‌ای که تیم ملی برگزار می‌‌کند براساس نیاز و درخواستی است که انجام شده است.سیرالئون لیگ ندارد اما بازی به آن‌ها به درد تیم ملی خورد.

مهدی تاج در پایان دیدار دوستانه تیم ملی ایران مقابل سیرالئون گفت: در این مورد مدیر روابط عمومی در مصاحبه‌ای که داشت توضیحات لازم را بیان کرد. بازی‌های دوستانه‌ای که برگزار می‌شود براساس نیاز تیم ملی و درخواستی است که انجام شده اول قرار بود با لیبی بازی کنیم اما بعد از اینکه به هر دلیلی شرایط برگزاری این مسابقه فراهم نشد پن روزه یک تیم دیگر آفریقایی به نام سیرالئون را دعوت کردیم و مشکلاتی بود که با کمک فیفا این بازی برگزار نشد خود ما هم بازیکنان اصلی‌مان را در اختیار نداشتیم و 16 لژیونر ما نبودند. بازیکنان لیگ که کیفیت عالی و درجه یکی دارند در این بازی به میدان رفتند و محک خوردند.

وی در پاسخ به این سوال که چطور به بازیکنان لیگ سیرالئون اشاره می‌کنند، تصریح کرد: من می‌گویم بازیکنان ما از لیگ برتر بودند متاسفانه ذهنیتی به راه افتاد و از جوادی خواستم در این مورد توضیح بدهد. برخی مسائل جای تاسف دارد. این بازی با حضور بازیکنان لیگ ایران انجام شد و بازیکنان محک خوبی خوردند و تعداد زیادی از نفرات بازی کردند. بازیکنان لژیونر در این مسابقه حضور نداشنتد و فضای خوبی وجود داشت که می‌توانستیم از بازیکنان خوب و قوی که در لیگ فعالیت دارند استفاده کنیم تا آنها کار را پیش ببرند. ما بازی‌های عالی و خوبی پیش‌بینی کردیم که کارمان از دیدارهای آسان آغاز می‌شود.

تاج عنوان کرد: ما در ادامه دیدار مقابل تونس را در پیش داریم که در رده 20 رده‌بندی فیفا قرار دارد در شرایطی که ما در رده 33 فیفا هستیم بازی با یونان را در پیش داریم،‌ با ترکیه و لیتوانی هم روبرو خواهیم شد. ما را با تیم‌هایی مقایسه می‌کنند که 4-3 بازی بیشتر ندارند. در شرایطی که ما 8 بازی در پیش داریم این مسابقه با درخواست مربی انجام شده است. مراکش حریف ما با ازبکستان بازی می‌کند ما هم با این تیم یک دیدار داریم. براساس روندی که داریم پیش‌بینی‌های لازم را انجام دادیم. یک تیم را از هشت دیدار ما انتخاب می‌کنند و با دیگر تیم‌ها مقایسه می‌کنند. بله سیرالئون لیگ ندارد و فدراسیونش با مشکلاتی روبرو بود اما در این مقطع این بازی به درد  ما خورد و فرصتی ایجاد کردیم که بازیکنان یک بار دیگر محک بخورند.

رئیس فدراسیون فوتبال رد پاسخ به این سوال که چرا از لیگ خودمان تیمی انتخاب نکردند تا با منتخب بازیکنان آنها دیدار برگزار شود گفت: خیر، در این مورد سرمربی تشخیص می‌‌دهد شما هم پیشنهادتان را بدهید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درمورد اینکه آیا بهتر نبود به جای بازی با سیرالئون یک تیم را از لیگ تشکیل دهیم تا با آنها بازی کنیم گفت:  تیم ملی ما براساس نظر سرمربی و تشخیص کادر فنی بازی می‌کند شما هم پیشنهاد می‌دهید و می‌گویید بازی با تیم امید انجام شود. نظر فرد دیگر بازی با یک تیم از لیگ برتر است. درنهایت تیم ملی با سیرالئون بازی کرد و به نظر ما یکبار دیگر بازیکنان لیگ به خوبی رصد شدند بازی دوستانه بعدی ما یک مسابقه متفاوت و سخت‌تر است.

تاج در رابطه با اینکه چه گزینه‌ای دیگری به جز لیبی وجود داشت عنوان کرد: قرار بود با لیبی بازی کنیم اما مشکلاتی برای آنها بوجود آمد که همچنان درگیر آن هستند و ما بازی دوستانه دیگری را تدارک دیده‌ایم. مسابقات دوستانه بهتری هم با حریفان سرسخت‌تر در ادامه راه داریم.

وی در پاسخ به این سوال که قرار شده تیم ملی همکاری خود را با کی‌روش تا پایان جام ملت‌ها ادامه دهد، اظهار داشت: با کی‌روش صحبت کردیم برای جام ملت‌ها فرصت  اندکی داریم. سرمربی ما توانمند و بسیار خوب است و یکی از نقاط قوت ما حضور کی‌روش در تیم ملی است که از این مساله هم حمایت می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود به جای هزینه برای بازی با سیرالئون این پول را صرف تجهیز کمپ تیم‌های ملی کنیم، گفت: بار دیگر ابراز تاسف می‌کنم. در صحبت‌ها باید درک متقابل باشد و به مسائل حاشیه‌ای پرداخته نشود برای این نوع حرف‌ها متاسفم. ما باید شعور و درک اولیه داشته باشیم برگزاری بازی تدارکاتی هم حاشیه بوجود می‌آورد در حالی که این مسابقه بد نبود.

وی درمورد اینکه گفته می‌شود سیرالئون درخواست پول کرده است عنوان کرد: آنها پولی درخواست کردند که ما به فیفا نامه زدیم و گفتیم با توجه به صحبتی که شده و آنها درخواست 75 هزار دلار کردند ما این پول را ندهیم. به اینفانتینو در این مورد نامه زدم چرا که ما قبلا با رئیس فدراسیون و دبیر فدراسیون آنها قرارداد بسته بودیم که گفته شد این درخواست قانونی نیست و لازم نیست پولی بدهیم.

تاج در ارتباط با اینکه گفته می‌شود برای تیم سیرالئون هزینه شده است گفت: ما که آنها را نمی‌توانستیم در پارک بخوابانیم باید آنها را در هتل استقرار می‌دادیم و این هزینه‌ها به این شکل بوده است.

وی درمورد اینکه آیا پرتغال و اسپانیا هم با این حریفان خودشان را تست می‌کنند، اظهار داشت: هر جا فضای خودش را دارد و براساس ردیف و برنامه‌ خودشان تصمیم به برگزاری مسابقه دوستانه می‌گیرند یک کلام ما براساس درخواست‌ و نظر تیم ملی مسابقات را برگزار می‌کنیم نه خبرنگاران و صدا و سیما. این سوال‌هایی که مطرح می‌شود حاشیه‌ای است چندین بار در این مورد صحبت شده است .

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با اینکه گفته می‌شود یک ایجنت هماهنگی برگزاری این بازی را انجام داده است گفت: تمامی مسابقات با هماهنگی ایجنت انجام می‌شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

تاج در پاسخ به این سوال که آیا بازی با تونس و الجزایر برای شبیه‌سازی مراکش است و چه تدبیری برای رویارویی با حریفانی مثل اسپانیا و پرتغال صورت گرفته است، عنوان کرد: ما دو حریف آفریقایی دیگر داریم و با تیم‌های اروپایی مثل ترکیه،‌ لیتوانی و یونان هم بازی دوستانه داریم. طرح این نوع سوال‌ها منطقی است و چنین سوالاتی به تیم ملی کمک می‌کنند. لیتوانی یک حریف خوب اروپایی است. تیم‌هایی مثل یونان و ترکیه هم قدرتمند هستند. بازی‌های خوب ما در فیفا دی است ما با حریفانی مثل لیتوانی، ترکیه، یونان، تونس و الجزایر در آن مقاطع بازی داریم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

• کی‌روش: نه پسرخوانده در تیم ملی دارم و نه پسر دایی

کارلوس کی‌روش

کی روش بعد از پیروزی ۴ بر صفر مقابل سیرالئون در نشست خبری گفت: بازی تمرینی خوبی را پشت سر گذاشتیم. بگذارید جملات را اینگونه آغاز کنم که امروز شاهد نگرش و رفتار بسیار خوبی از ملی پوشان بودیم و با وجود مشکلاتی که همیشه داریم بازیکنان آماده فداکاری برای تیم ملی ایران هستند و امروز هم فوتبال با کیفیتی ارایه دادند.

* از سیرالئون تشکر می‌کنم که این سفر طولانی را پذیرفتند

سرمربی تیم ملی ایران تصریح کرد: در درجه دوم باید یک تشکر گرم از تیم ملی سیرالئون بکنم که سفر طولانی داشتند تا به اینجا برسند و ما زمان کمی برای این بازی داشتیم و فقط ۶ روز زمان داشتیم تا این تیم به ایران بیاید و باید از سیرالئون و مسئولان این تیم تشکر کنم که خیلی سریع خود را به ایران رساندند.

*تاج حرف‌هایم را تایید می‌کنند

کی روش افزود: از طرف فدراسیون فوتبال مطمئنم که تاج صحبت‌هایم را تایید می‌کند. افرادی که شبانه روز تلاش می‌کنند ولی دیده نمی‌شوند و بدون زحمات کادر اداری و سایر مسئولان که این بازی برگزار شد. از شریک مان هم تشکر می‌کنم که در ۶ روز تلاش کردند و کمک کردند که این بازی برگزار شود. طبق معمول افرادی فقط صحبت می‌کنند اما ما مسیرمان را برای نزدیک شدن به اهداف مان ادامه می‌دهیم.

* نباید بگوییم که سایرین گمراه هستند

وی در مورد اینکه از کیفیت سیرالئون راضی بود، عنوان کرد: مطمئنا اینگونه نیست. ما به تنهایی تصمیم گیرنده نیستیم ارگان های مختلف از ای اف سی و فیفا و فدراسیون فوتبال ایران تصمیم گیری می‌کنند. نباید بگوییم که بقیه افراد گمراه هستند و فقط ما دانش کافی داریم. خوشحالم از بازی تمرینی که امروز پشت سرگذاشتیم. هدفی که ما پیشرو داریم رسیدن به یک بازی بین‌المللی هست و برای اینکه بازیکنان ما از نظر  جهش و حرکات رشد کنند باید تمریناتی اینگونه را پشت سر بگذاریم. 

* برزیل نباید بگوید که دیگر با ایران بازی نمی‌کند
کی روش افزود: از این بازی خوشحالم و نمی‌توانیم توقع داشته باشیم که شرایط به گونه ای دیگر باشد. بحرین ۷ بر صفر به ما باخت و برزیل هم ما را ۳ بر صفر برد و پس برزیل نباید بگوید که با ایران دیگر بازی نمی‌کند. باید جلوی دروغی که گفته می شود و دوگانه گرایی را بگیرید و حقایق فوتبال ایران را بازگو کنید. اردویی داشتیم و بازی امروز خارج از روزهای فیفاست و به بیش از ۲۰ کشور دنیا دعوتنامه فرستادیم که در این روز با ما بازی کنند. سیرالئون اعلام آمادگی کرد با بازیکنان داخلی شان و می‌خواستند سطح فوتبالشان را ارتقا بدهند و ما هم همین طور می‌خواستیم نوع و سبک دیگری از فوتبال را تجربه کنیم و این مساله برای هر دو تیم خوب بود.

* باید از برنامه های مدون تیم ملی راضی باشید

وی ادامه داد: مطلب مهم این است که برنامه‌های مدونی داریم و می‌دانیم چطور باید این برنامه‌ها را اجرا کنیم و شما باید از این مسایل راضی باشید. اینگونه به نظر می‌آید که شما هیچ وقت خوشحال نیستید؟ به عنوان تیم دوم به جام جهانی صعود کردید؟ خوشحال نیستید و ۴-۵ سال است که نباخته‌اید و راضی نیستید. تیم اول آسیا هستید راضی نیستید. واقعیت مطلب این است که در چند ماه گذشته مشکلات زیادی داشتیم و زجرهای زیادی را تحمل کردیم و دروغ ها افتراها و تهمت های بزدلانه زده شده و تهدیدهایی که روی موبایل ها و ایمیل های ما ارسال شده. چه توقعی دارید.

* به دستاوردی‌های ما افتخار کنید

وی افزود: کمی احترام بگذارید و به دستاوردی که داریم افتخار کنید. کمتر از سه ماه دیگر جام جهانی شروع می‌شود و ما هنوز هم درگیر جنگ‌های داخلی و درون خودمان و دروغ ها و تهمت‌هایی که گفته می شود. آیا این رفتار حرفه ای است که عملکردمان را بعد از ۷ سال زیر سوال می‌برید؟ زحمات فدراسیون را زیر سوال می‌برید؟ رفتار حرفه ای بازیکنان را زیر سوال می برید؟ دنبال چی هستید؟ حداقل کاری که می‌توانید بکنید اجازه بدهید بازیکنان کار خودشان را بکنند و شاهد رضایت ملت بزرگ ایران باشیم.

*بازگشت لژیونرها برای ما سورپرایز خوبی بود

سرمربی تیم ملی در مورد حضور بازیکنان شاغل در لیگ در این مسابقه گفت: برنامه خودم را و اینکه تیم ملی را چگونه آماده می‌کنم باید توضیح بدهم؟ ۵۵ تا ۶۰ درصد بازیکنان ما خارج از کشور بازی می‌کنند و بین ۴۰ تا ۴۵ درصد بازیکنان داخل ایران هستند. شگفت زده شدیم بخاطر تغییر برنامه لیگ در بلژیک وگرنه باشگاه‌های اروپایی در این مقطع از فصل بازیکنانشان را ترخیص نمی‌کنند. ولی برای ما سورپرایز خوبی بود. طارمی و پور علی  گنجی هم زودتر از قطر برگشتند و در حال حاضر با ۳۵ بازیکن کار می‌کنیم و در هر پست سه بازیکن داریم.

*فیلم تمامی بازیکنان را می‌بینم

وی ادامه داد: بنابراین ۳۰ بازیکن داریم و ۵ بازیکن هم در دروازه که روی هم می شود ۳۵ بازیکن. فهرست تیم ملی هنوز هم باز است و کادرفنی هر هفته تمام بازی‌ها در داخل و خارج از تهران را ضبط و بررسی می‌کنیم.فیلم‌های تمامی بازیکنان را می‌بینم و از نزدیک هم می‌بینم در ۳۰ روز آینده فهرست ۳۵ نفره را اعلام خواهیم کرد. فهرست ۳۵ نفره ما هنوز بسته نیست و هر ماه امکان دارد بازیکنی اضافه یا کم شود از این فهرست و در پایان باید فهرست ۳۴ نفره ای را به فیفا اعلام کنیم. 

* دیگر نمی دانم چطور شما را خوشحال کنم

کی روش افزود: پاسخ شما را اینگونه بدهم. ۱۶ بازیکن خارج از کشور بازی می‌کنند اما از ۳۴ نفر به جز آن ۱۶ نفر بقیه از داخل ایران هستند. البته آن ۱۶ نفر هم قرار نیست همگی به تیم ملی حضور داشته باشند و بعد از ۷ سال تجربه در ایران بین ۶۰ تا ۶۵ درصد فهرست تیم ملی ایران خارج از کشور هستند. امکان مصدومیت و اینکه بازیکنان در شرایط ایده آل نباشند هست و باید با تک تک آنها کار کنیم و تمامی بازیکنان شایسته این هستند که با ما کار کنند. برنامه های من تا روز آخر ماه ژوئن ادامه خواهد داشت. برای شما مثالی بزنم. وقتی ۷ سال پیش به ایران آمدم یک گلر داشتیم که بالای ۱۰۰ بازی ملی داشت و گلر دوم ایران هیچ بازی ملی نداشت؛ اما بعد از ۷ سال تیم ملی ۵ دروازه بان آماده دارد که همگی می‌توانند در تیم ملی بازی کنند. در جام جهانی برزیل اگر رضا قوچان نژاد در تیم نبود همه نگران بودند که چه باید بکنیم اما اکنون سردار، علیپور، کریم انصاری فرد رضایی، و بیش از ۶ مهاجم آماده داریم که آمادگی حضور در جام جهانی داریم. هنوز هم شما خوشحال نیستید. دیگر نمی‌دانم چطور شما را خوشحال کنیم.

* من دغدغه‌ای ندارم، فقط شما رسانه‌ای ها دغدغه دارید

کی روش افزود: در مورد تعطیلاتم هم هرچه می خواهید بپرسید.
سرمربی تیم ملی در مورد اینکه بزرگ‌ترین دغدغه شما چیست، عنوان کرد:  می خواهید بدانید؟، من هیچ دغدغه ای ندارم. شما اهالی رسانه دغدغه دارید. فقط کسانی هستند که می خواهند تهدید کنند و حمله های ترسووارانه را انجام می دهند اگر می‌خواهند صحبت کنند بیایند چشم در چشم صحبت کنیم. تاکید می کنم اگر می خواهید در مورد کسانی که با من کار می کنند بدانید یا در مورد ساختمان پک بدانید بیایید فردا همه چیز را شفاف ارایه می دهیم و مدارک همکارانم و دوره هایی که گذراندند را ببییند.

*نه پسرخوانده در تیم ملی دارم و نه پسر دایی

کی‌روش تاکید کرد: من نه پسر خوانده و پسر دایی و نه اقوام نزدیکی دارم. اما یک چیز را از ته دل بگویم کاش کادری که با من کار می‌کنند، خانواده من بودند کاش مثل برادر و پسر خوانده من بودند همه مثل یک خانواده هستیم و به تک تک کادرم افتخار می کنیم. ما مثل برادر با هم کار می کنیم. کاش پسرم بود زیرا خیلی خوب کار می کند آیا شما تضادی با خانواده بودن ما دارید؟ اینها اعضای خانواده ما هستند. بفرمایید. این افراد و کادر من روزها بین ۱۸ تا ۲۰ ساعت کار می‌کنند.اگر از ۸ صبح تا ۱۲ شب در دفتر باشم، آنها کار می‌کنند. این افراد بدون تعطیلی کار می‌کنند. اگر کسی به خاطر اینکه ما مثل یک خانواده کار می کنیم مشکل دارد با ما مشکل دارند. کاش تاج هم اینجا بود تا همه کنار هم بودیم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

• ایران 4-0 سیرالئون: بازی با تیم محلی فاقد لیگ، فاقد لژیونر

مسابقه ایران و سیرالئون

ملی پوشان ایران در اولین دیدار خود در مرحله جدید آماده سازی برابر سیرالئون به میدان رفتند و در نهایت توانستند حریف خود را شکست دهند.

تنها تماشای چند دقیقه ابتدایی این دیدار لازم بود تا بدانیم ملی پوشان ایران می توانند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند. آنها در نیمه اول سه بار موفق شدند به دروازه حریف برسند. پس از آغاز نیمه دوم نیز یک بار شاگردان کی روش گلزنی کردند اما پس از آن دیگر نتوانستند موفق به گلزنی شوند تا با همان چهار گل به کار خود در این بازی پایان دهند.


اولین بازی تدارکاتی دور جدید آماده سازی، شنبه 26/12/96، ساعت 15:30، ورزشگاه آزادی تهران
داور: موعود بنیادی فر                      کمک ها: علی میرزایی و علی رضا ایلدروم

 


تیم ملی ایران:

 

 • حامد لک (46 سیدحسین حسینی)

 • روزبه چشمی(60 پژمان منتظری)

 • محمدرضا خانزاده

 • سعید آقایی

 • رامین رضاییان(60 وریا غفوری)

 • امید ابراهیمی (46 کمال کامیابی نیا)

 • امید نورافکن

 • احمد عبدالله زاده

 • علی کریمی(54 محمد انصاری)

 • علی قلی زاده

 • کاوه رضایی (46 علی علیپور)


سرمربی: کارلوس کی روش

تیم ملی سیرالئون:

 

 • تاراول ابراهیم

 • بنگویا لانین

 • دنیا یئانی

 • سونا عبدالله

 • کانو عبدالله

 • فوفاناح کنپسون

 • دانسارای ابو بکر

 • کرونا (33 کرونا آلهاسان)

 • سیسی عبدالله(51 بانوگورا(77 ابوکانو))

 • بنگورا عبدالله (51 کورونا اولسین)

 • کارگبو ابوبکر


سرمربی: جان کیستر

کارت زرد:


بانگورا(25) از سیرالئون

وریا غفوری(79) از ایران

ابوکانو(81) از سیرالئون

 

 

■ شرح گل ها:


ایران 1 سیرالئون 0(دقیقه 14، محمدرضا خانزاده): اولین موقعیت جدی تیم ملی یک گل برای این تیم به دنبال داشت و ارسال خوب نورافکن در شلوغی جلوی محوطه جریمه حریف با ضربه سر خانزاده اولین گل را برای ایران به همراه داشت.


ایران 2 سیرالئون 0(دقیقه 15، علی قلی زاده): یک دقیقه پس از گلزنی تیم ملی، یک ضربه آرام اما دقیق از سوی قلی زاده به گوشه دروازه سیرالئون رفت و دور از دست دروازه حریف اولین گل ملی وینگر تیم ملی را به همراه داشت.

 

ایران 3 سیرالئون 0(دقیقه 33، کاوه رضایی): ارسال دیگری از سوی ملی پوشان ایران و این بار از جناح راست با ضربه سر دقیق کاوه رضایی سومین گل ایران را در این دیدار به همراه داشت.

 

ایران 4 سیرالئون 0(دقیقه 49، علی قلی زاده): روی شوت امید نورافکن، قلی زاده توانست با استفاده از ریباند دروازه خالی را باز کند.

دقایق حساس:

 

 • دقیقه 25 – شوت علی کریمی از راه دور توسط گلر حریف مهار شد.

 • دقیقه 31 – ارسال رضاییان در موقعیت خوبی به کاوه رضایی رسید اما ضربه سر این بازیکن به تیرک دروازه سیرالئون برخورد کرد.

 • دقیقه 32 – شوت راه دور امید ابراهیمی با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 • دقیقه 70 - حمله ناگهانی سیرالئون چیزی نمانده بود تا یک گل برای این تیم به همراه داشته باشد اما ضربه بازیکن این تیم با دفع حسینی و انصاری راهی کرنر شد.

 • دقیقه 71 - شوت زیبای بازیکن سیرالئون یک موقعیت فوق العاده برای این تیم به وجود آورد اما واکنش حسینی این توپ را راهی کرنر کرد.

 • دقیقه 72 - شوت راه دور بازیکنان ایران با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

■ بهترین بازیکن:


در شرایطی که بازیکنان لژیونر برای این دیدار در ترکیب تیم ملی حضور نداشتند و تغییراتی فراوانی در ترکیب درون زمین ایجاد شد دو بازیکن جوان که بازی های ابتدایی خود برای تیم ملی را به انجام می رساندند موفق شدند بازی بسیاری خوبی از خود به نمایش بگذارند.
علی قلی زاده و امید نورافکن بهترین بازیکنان دیدار تیم های ملی ایران و سیرالئون بودند که 90 دقیقه کامل را در میدان حضور داشتند. نورافکن در این بازی در سه پست به میدان رفت و توانست یک پاس گل زیبا نیز از خود به جا بگذارد. علی قلی زاده نیز در این دیدار موفق شد دو بار برای تیم ملی گلزنی کند. او در ترکیب تیم ملی بازیکنی فرصت طلب نشان داد و با حرکات خود نشان داد می تواند در امر گلزنی نیز موفق نشان دهد.

 

■ اتفاق ویژه:


اولین دیدار تدارکاتی تیم ملی که با تلاش بسیاری انجام گرفت برابر حریفی ناشناخته بود. حریفی که بسیار ضعیف تر از آنچه که بود پا به تهران گذاشت و در نهایت برابر ملی پوشان ایران شکست سنگینی پذیرفتند. مسئولان فدراسیون فوتبال ایران در روزهای اخیر انرژی فراوانی صرف کردند تا بتوانند برابر اولین حریف تدارکاتی در دور جدید آمادگی به میدان بروند./ورزش سه

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی