طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• برانکو: بیرانوند جریمه می شود

برانکو ایوانکوویچ

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه تلاش‌های ما برای رضایت هوادار است، دروازه‌بان‌مان به خاطر توهینش به هوادار پرسپولیس جریمه خواهد شد.

خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل مقابل پدیده در نشست خبری اظهار داشت: بازی خیلی سختی مقابل پدیده داشتیم. انچه که دیروز هم در نشست خبری گفتم انتظارم از این بازی همین بود. حریف نشان داد که به چه دلیل در رده بالای جدول است.تشکر می کنم از هواداران مان و من نمی توانم از بازیکنانم گله کنم چون تلاش شان را کردند.

* واکنش برانکو به فرصت‌های از دست رفته پرسپولیس

وی گفت: غیرمنطقی است که مقابل تیمی مثل پدیده ۱۰ موقعیت گل داشته باشیم. باید از ۳-۴ موقعیت گلی که به دست آوردیم بهترین استفاده را می‌‌کردیم. وقتی در چنین شرایطی قرار می‌گیریم بازیکن تحت فشار است و تمرکزش را از دست می‌دهد البته از سوی دیگر می‌توانیم راضی باشیم چون به حریف یک موقعیت گل ندادیم خطرنا‌ک‌ترین موقعیت گل آنها در دقیقه ۹۶ بود. طبیعی است که از نبردن ناراحتیم اما بازی‌ها ادامه خواهد داشت و ما کار ساده‌ای در پیش نداریم می‌دانستم بعد از ۲۰ روز تعطیلی لیگ بازی اول می‌تواند بحران‌زده شود.

*بازی‌های سخت انتظار را می‌کشد

برانکو تصریح کرد: بازی‌های سختی در انتظارمان است مهم‌ترین مسئله این است که نشان داده‌ایم آماده‌ایم؛ انتظار داریم با تمرکز بیشتری بازی‌هایمان را دنبال کنیم و موقعیت‌ةایی که به دست می‌آوریم به گل تبدیل شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا تیمش مقابل پدیده کم موقعیت گل ایجاد کرد، اظهار داشت: گفتم که دیده تیم خیلی خوبی است از بازی بازیکنانم ناراضی نیستم باید به حریف تبریک بگویم آنها خیلی خوب بازی کردند و تلاش مضاعف کردند تا یک امتیاز به دست بیاورند. در چنین بازی‌هایی باید همان موقعیت اول و دوم را تبدیل به گل کرد که این کار را انجام ندادیم و هرچه گذشت بازی سخت و سخت‌تر شد. وقتی نتیجه مساوی طول بکشد انگیزه حریف بالاتر می‌رود و بهتر کار می‌کند.

* برانکو نمی‌داند مشکل بیرانوند چیست!/ او به سربازی نمی‌رود؟

وی در مورد اینکه چالشی بین هواداران پرسپولیس و بیرانوند ایجاد شده و او گفته که می‌خواهد به سربازی برود و امروز هم واکنشی نسبت به شعارهای هواداران داشت، گفت: نمی‌دانم حرکت چه بود، مشکل چیست؟ بیرانوند بازیکن پرسپولیس است با پرسپولیس که تیم حرفه‌ای است کار کرده اما اطلاع ندارم که به سربازی می‌رود یا نه.

برانکو در مورد اینکه بیرانوند به هواداران علامت سکوت نشان داده است، گفت: من آن حرکت را ندیده‌ام طبیعی است؛ مهم‌ترین مسئله هواداران هستند و همه تلاش ما به خاطر هواداران است. بازیکن هم انتظار حمایت دارد. آنچه واقعیت است این که بازیکنان ما تمام تلاش خود را می‌کنند و از خودشان مایه می‌گذارند و حداکثر شوق و اراده را برای کارشان نشان می‌دهند.

*جریمه در انتظار بیرانوند

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه بیرانوند در مصاحبه‌ای صحبت از جدایی از پرسپولیس کرده است و چالش بین او وهواداران ادامه خواهد یافت، گفت: نمی‌دانم و از این مصاحبه‌اش خبر ندارم و نمی‌دانم وضعیت چه شکلی است. خودش به من گفت که در پرسپولیس ماندگار است اما اگر تغییری در آینده ایجاد شود از آن اطلاع ندارم.

وی در مورد اینکه نظرش راجع‌به حرکت بیرانوند چیست، گفت: جریمه خواهد شد.

* پاسخ برانکو به پلن Bپرسپولیس

برانکو در مورد اینکه چرا پلان B پرسپولیس در این بازی اجرا نشد، عنوان کرد: متوجه پلان B نمی‌شوم. ما در ۱۰ دقیقه آخر روش بازی‌مان را تغییر دادیم تا آن موقع همه چیز خوب پیش می‌رفت. نمی‌شود همین‌جوری روش بازی را تغییر داد. می‌توانستیم ماهینی را به میدان بیاوریم و روش بازی‌مان مثل قبل باشد اما علوان‌زاده را آوردیم و ریسک بیشتری انجام دادیم. طبیعی است همیشه همه چیز خوب در نمی‌آید. گلایه‌ای هم از بازیکنانم نمی‌توانم داشته باشم. آنها ۹۵ دقیقه فشار آورند، تکرار می‌کنم باید به حریف تبریک گفت. در چنین بازی‌هایی که حریف بازی را می‌بندد نه فقط برای ما بلکه برای همه تیم‌های دنیا بازی مشکل خواهد شد. باید دید به چه طریقی می‌توان حریف را باز کرد و به نتیجه رسید.

* نیمکت پرسپولیس تقویت شده

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه نظرش در مورد بازی محسن مسلمان چیست، گفت: مسلمان به جای بشار آمد، فکر می‌کنم همه می‌دانند که من در مورد فرد حرف نمی‌زنم. این مسائل داخلی خودمان است و در چاردیواری خودمان در موردش حرف می‌زنیم. مهم این است که نیمکت ما قوی شده و تعویض‌های مناسبی داریم. طارمی، شجاع و فرشاد نبودند. اما این کیفیت مضاعف ما در این فصل است.

* تاثیر منفی در تغییرات مدیریتی پرسپولیس

برانکو در مورد اینکه تغییرات مدیریتی در باشگاه می‌تواند روی بازی بازیکنانش تأثیر بگذارد، اظهار داشت: در این مورد باید بگویم همانطور که در نشست خبری دیروز هم عنوان کردم امیدوارم این مسئله تأثیر منفی روی بازیکن‌ها نداشته باشد. اما می‌تواند تا حدی روی بازیکنان تأثیرگذار باشد من البته به دنبال توجیه نیستم.

* رضایت برانکو از پرسپولیس مقابل پدیده بعد از 20 روز تعطیلی

وی در مورد تعطیلی دوباره لیگ عنوان کرد: تا جایی که می‌دانم تا آخر فصل فقط یک تعطیلی دیگر داریم، سایر تعطیلی‌ها فیفادی است. در نیم فصل هم بازی داریم و تعطیل نیستیم. مشکل تعطیلی فقط برای ما نیست همه تیم‌های دنیا بعد از تعطیلات با مشکل مواجه می‌شوند. ۲۰ روز بدون مسابقه بودیم با این وضع راضی بودیم و بازیکنان تمام تلاش‌شان را کردند و گلایه‌ای نداریم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

• مهاجری: داور از دقیقه 70 به بعد جور دیگری قضاوت کرد

رضا مهاجری

 سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: برای دیدار مقابل پرسپولیس برخی بازیکنان را در اختیار نداشتیم و به همین دلیل دفاعی‌تر بازی کردیم.

رضا مهاجری سرمربی پدیده که روی نیمکت این تیم در دیدار با پرسپولیس حضور نداشت، درباره این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: پدیده بیشتر بازی را کنترل کرد. بازیکنان ما تلاش زیادی کردند اما با توجه به بضاعت‌مان عمل کردیم. من این نوع فوتبال را دوست ندارم.


او ادامه داد: ما با نبود مهره‌های اصلی‌مان نیاز داشتیم که تدافعی‌تر بازی کنیم تا از پرسپولیس امتیاز بگیریم. خدا را شکر بازیکنانم مزد تلاش‌شان را گرفتند. اخراج شدن من در بازی تاثیری در عملکرد تیم‌مان نگذاشت و بازیکنانم کار خودشان را کردند.


سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره اتلاف وقت گفت: من واقعا به این حرف‌ها اعتقاد ندارم زیرا اگر اتلاف وقتی صورت بگیرد داور به جای ۳ دقیقه وقت اضافه ۵ دقیقه بیشتر می‌گیرد.


مهاجری درباره جذب بازیکن در نیم فصل توضیح داد: فعلا باید از زیر این فشار دربیاییم. ما به سه بازیکن نیاز داریم که آن‌ها را در نیم فصل جذب خواهیم کرد.


او در پایان درباره داوری نیز گفت: با تمام احترامی که برای زرگر قائلم از دقیقه ۷۰ به بعد سوت‌های این داور به سود پرسپولیس بود.

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

• هفته دوازدهم: پرسپولیس 0-0 پدیده

بازی پرسپولیس و پدیده

پرسپولیس نیز همانند استقلال مقابل دیگر نماینده مشهدی لیگ با تساوی بدون گل به کار خود برابر پدیده پایان داد تا از دستیابی به صدر ناکام بماند.

 رضا مهاجری که پیش از این توانسته در استادیوم آزادی استقلال را شکست دهد، اینبار برای تکرار آن مقابل شاگردان برانکو انگیزه دارند و البته غیبت سه بازیکن تاثیرگزار این تیم کار را سخت کرده است. در سمت مقابل نیز برانکو بعد از سه پیروزی پیاپی از این شانس برخوردار است تا با پیروزی در این جدال و با یک بازی کمتر به صدر جدول برسد، هر چند او نیز در غیاب مهره‌های مثل مهدی طارمی، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، شجاع خلیل‌زاده و حسین ماهینی با مصائب زیادی پا به این جدال گذاشته است.


استادیوم آزادی       تماشاگر: 18هزار نفر
داور:  حسین زرگر    کمک داوران: تورج عیوض محمدی و بابک داوری


◄پرسپولیس
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری(دقیقه 89، محمد انصاری)، شایان مصلح، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن(دقیقه 6، محسن مسلمان)، وحید امیری، گادوین منشا(دقیقه 63، سیامک نعمتی) و علی علیپور
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ◄ پدیده مشهد:
سعید جلالی‌راد، مرتضی منصوری، عبدالله حسینی، محمدرضا خان‌زاده، محمدرضا ناصحی، اکبر ایمانی، اکبر صادقی، محمد مهدی خانی(دقیقه 82،محمد اسماعیل نظری)، محمدرضا خلعتبری(دقیقه 90، رضا صدری)، سینا زامهران و محمد قاضی
سرمربی: رضا مهاجری

 

■ اخطار

محمدرضا خانزاده(84) - اکبر ایمانی(90+1) از پدیده

 
■ شرح بازی
پرسپولیس علیرغم اینکه با کسب پیروزی در این بازی با توجه به نتایج دیگر دیدارها می توانست به صدر جدول دست یابد، پشت سد دفاعی پدیده مشهد گرفتار آمد تا نمایندگان مشهدی لیگ هفته دوازدهم را با دو تساوی بدون گل برابر سرخابی های پایتخت خاتمه دهند.
پرسپولیس در نیمه اول فرصت های خوبی برای گلزنی به دست آورد که عملکرد موفق دروازه بان پدیده مانع از باز شدن دروازه آنها شد و در نیمه دوم اما علیرغم مالکیت توپی که داشتند در این امر ناکام ماندند و خطر بزرگی روی دروازه جلالی راد شکل نگرفت تا شاگردان رضا مهاجری در روزی که او را به دلیل محرومیت کنار نیمکت نمی دیدند به خواسته خود دست یابند.

 

■ اتفاق ویژه
در شرایطی که در تاریخ بازی های دو تیم نتایج پرگلی رقم خورده بود، آنها در هفته دوازدهم لیگ برتر یکی از کم گل ترین تقابل خود را رقم زدند تا اتفاق ویژه این بازی به این مساله اختصاص داده شود.
برانکو ایوانکوویچ که پیش از این بازی 5 بازیکن تیمش را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت، در این بازی هم بشار رسن را از دست داد تا نگرانی او بابت افزایش تعداد مصدومان تیمش بیش از سابق شود.

 ■ دقایق حساس:

دقیقه 3: حرکت دیدنی گادوین منشا درون هجده قدم و عبور از چند مدافع پدیده در نهایت با شوت زمینی او همراه بود که توپ با برخورد به تور کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 13: حرکت عرضی محسن مسلمان و شوت پای چپ او را جلالی راد به راحتی از آن خود کرد و بازی را به سود تیمش آغاز کرد.

دقیقه 27: حرکت فوق العاده گادوین منشا و پاس عرضی او درون هجده قدم برای علی علیپور با ضربه او همراه شد که دروازه بان پدیده به خوبی آن را دفع کرد.

دقیقه 1+45: ارسال از سمت راست با حضور کمال کامیابی نیا درون هجده قدم و ضربه این بازیکن البته با اختلاف راهی بیرون شد تا جلالی راد بازی را از کنار دروازه آغاز کند.

دقیقه 61: در شرایطی که پرسپولیس علیرغم در اختیار داشتن مالکیت توپ در ایجاد موقعیت ناکام بود، در این لحظه شوت محسن مسلمان چسبیده به محوطه هجده قدم از بالای دروازه راهی اوت شد تا کمی هواداران تهییج شوند.

دقیقه 64: شوت محمد قاضی از پشت محوطه جریمه در دو مرحله توسط بیرانوند مهار شد که اعتراض هواداران به این دروازه بان با علامت هیس بیرانوند به جایگاه هواداران همراه شد.

دقیقه 73: اینبار شوت راه دور محمد انصاری به قصد باز کردن دروازه پدیده مشهد که با فاصله راهی اوت شد.

دقیقه 75: شوت درون هجده قدم سیدجلال حسینی روی یک ریباند با دفع مدافع پدیده راهی کرنر شد.

دقیقه 75: ارسال کرنر محسن مسلمان را سیدجلال حسینی با ضربه سر راهی دروازه پدیده کرد که توپش با اختلاف کمی از تیرک افقی راهی اوت شد.

 ■ نکات ویژه


* برانکو در این جدال قادر به سود بردن از شجاع خلیل زاده، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و احمد نوراللهی نیست. حسین ماهینی نیز به دلیل مصدومیت از ابتدا در ترکیب قرار نگرفته است.

* در سمت مقابل نیز محسن یوسفی و امین قاسمی نژاد غایبان پدیده مشهد هستند.

* برانکو در آخرین تقابل خود برابر پدیده و رضا مهاجری با برتری 4 بر 0 به بازی خاتمه داده و آخرین حضور پدیده در استادیوم آزادی نیز با پیروزی آنها برابر استقلال همراه بوده است.

* سیدجلال حسینی کاپیتان اول پرسپولیس در این بازی است و حسین ماهینی و محسن مسلمان به عنوان دیگر کاپیتان های این تیم روی نیمکت نشسته اند.

* بازیکنان دو تیم در ابتدای بازی به دلیل درگذشت هموطنان کرمانشاهی در حادثه زلزله یک دقیقه سکوت به جا آوردند و تماشاگران نیز با شعار خود به مردم کرمانشاه این ضایعه را تسلیت گفتند.

* در جریان بازی هواداران بارها با نام بردن از علی اکبر طاهری، مدیرعامل مستعفی این باشگاه از وزارت ورزش خواستند او را به صندلی مدیریت باشگاه بازگرداند و حمایت داشته باشد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

• پورموسوی: کاری کردیم پارس جنوبی نتواند در حدّ خود باشد

سیروس پورموسوی

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: دا را شکر در بازی که خیلی ‌ها پیش‌بینی نمی‌کردند فولاد اینقدر خوب و زیبا بازی کند توانستیم تیمی که تا کنون شکست نخورده بود را شکست بدهد.

سیروس پورموسوی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر پارس جنوبی جم در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: خدا را شکر در بازی که خیلی ‌ها پیش‌بینی نمی‌کردند فولاد اینقدر خوب و زیبا بازی کند توانستیم تیمی که تا کنون شکست نخورده بود را شکست بدهد. این برد را به مردم بزرگ کرمانشاه و مدیریت باشگاه تقدیم می‌کنیم. مدیریت باشگاه با تلاش فراوان خود شرایط خوبی را فراهم کرد تا ما بتوانیم به کار خود ادامه دهیم. از هواداران مان هم تشکر می‌کنم که با حضور خود به ما انگیزه دادند.

وی ادامه داد: روی گلی که زدیم کار کرده بودیم و می دانستیم چگونه باید به دروازه حریف برسیم. لحظه به لحظه برنامه داشتیم و نشان دادیم که فولاد تیم قوی است. کاری کردیم که پارس جنوبی نتوانست درحد و اندازه خودش ظاهر شود و سردرگم بازی کرد.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

تیتر روزنامه های ورزشی

دوشنبه 29 آبان:
ابرار ورزشی / برانکو: بدون توجه به تغییرات برای برد بازی می کنیم
گل / خلعتبری: بلد نیستم ادا و اطوار در بیاورم، گل بزنم خوشحالی می کنم
ایران ورزشی / دو گل هدیه کاوه از بلژیک به کرمانشاه
شوت / شفر: مشهد، زیبا است، مثل قهرمان وارد می شویم
همشهری ورزشی / دایی دومین میهمان ایرانی قرعه کشی جام جهانی
خبر ورزشی / علی کریمی: تک به سه هم حاضرم مناظره کنم

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی