طراحی گرافیک, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سایت, طراحی لوگو

• روشن: آقای افتخاری، لجنزاری که درست کرده ای بیشتر هم نزن!

حسن روشن

حسن روشن، پیشکسوت باشگاه استقلال انتقادهای تندی علیه مدیرعامل این باشگاه انجام داد و می گوید مقصر شرایط این روزهای آبی‌پوشان ابتدا افتخاری است.

حسن روشن درباره اینکه گفته می‌شود به عنوان عضو کمیته فنی باشگاه استقلال انتخاب شده، گفت:

    من از این موضوع خبر ندارم و فقط شنیدم که چنین صحبتی شده، اما انتخاب اعضای کمیته فنی به این شکل نیست. چه بخواهند من را انتخاب کنند و چه سایر نفرات، باید 10،15 نفر حضور داشته باشند، شرایط را بگویند، ابراز علاقه کنند و سپس همه چیز بررسی و کمیته فنی انتخاب شود.

وی افزود:

    آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که آقایان بخواهند به همین راحتی با آبروی ما بازی کنند. اگر قرار باشد آبروی کسی برود، خود آن فرد می‌تواند آبروی خودش را ببرد و کسی حق ندارد با آبروی کسی بازی کند. جالب است که آقایان کمیته فنی تشکیل داده‌اند، اما همین امروز در روزنامه‌ها دیدم که افتخاری گفته بود دنبال فاتح تریم هستیم. آقای افتخاری! «لجن‌زاری: که درست کردی را بیشتر از این هم نزن! اگر از انتخاب سرمربی چیزی می‌دانستنی، از روز اول درست انتخاب می‌کردی. اکنون هم هرکسی را بیاورد، شرایط تغییری نمی‌کند. چه معنایی دارد که می‌گویند برای کمیته فنی نفراتی را انتخاب کرده‌اند، اما بازهم مدیرعامل دنبال سرمربی است؟ مدیرعامل و هیئت مدیره فعلی باشگاه استقلال دو شاخه جدا از هم هستند. هیئت مدیره خوبی داریم، اما اجازه کار به آنها داده نمی‌شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به اینکه محمدحسین قریب هم به دلیل برخی اتفاقات حاضر به حضور در هیئت مدیره نشد، اظهار داشت:

    قریب حق داشت که به هیئت مدیره نیاید. سرمربی انتخاب شده بود، هیئت مدیره و مدیرعامل نادان قبلی همه کارها را کرده بودند و بعد هیئت مدیره تشکیل دادند. طبیعی است که قریب نیاید. فقط یک سوال دارم که هیئت مدیره چه اجازه‌ای به مدیرعامل داده که او به دنبال انتخاب سرمربی برود؟ پس نقش کمیته فنی که خودشان انتخاب کرده‌اند، چیست؟ می‌خواهند مردم را گول بزنند؟ اگر هم می‌خواهند کمیته فنی تشکیل بدهند، با نفرات کمیته قرارداد ببندند، نه اینکه حکم بدهند و دو روز بعد این حکم باطل شود و عده دیگری را بیاورند. ما آبرو داریم و نمی‌گذاریم با آبروی ما بازی شود.

روشن در خصوص اظهارات مجتبی جباری و اینکه گفته بود نقدهایی به افتخاری داشت و خواستار حل مشکلات شد، اما به جای حل مشکل او را کنار گذاشتند، گفت:

    جباری کاملاً درست می‌گوید، چون او از ریشه‌های این تیم است. اگر هم به قطر رفته، بازی کرده، زندگی‌اش را ساخته و افتخار آفرینی کرده، این افتخار باشگاه استقلال است. حالا او به استقلال برگشته تا خداحافظی کند و این هم حقش است، اما نباید با او قرارداد سنگین بسته می‌شد. مقصر این ماجرا هم مدیرعامل است که چیزی نمی‌داند. زمان ما، کسی مدیرعامل را نمی‌دید و سالی یک بار مدیر باشگاه را می‌دیدیم، چون بقیه کارها را کمیته‌ها انجام می‌دادند. آن زمان پیش از انقلاب بود، اما اکنون مدیرعامل اول از همه می‌آید و عکس می‌گیرد. مجتبی جباری درست می‌گوید و خود افتخاری سر تمرین برود و ببینیم آیا می‌تواند از آن سرویس بهداشتی و آبخوری استفاده کند یا نه؟

«آبراموویچ صاحب باشگاه چلسی است و با مورینیو دعوا کرد که در نهایت گفت او را نمی‌خواهم، اما کمیته فنی شرایط را بررسی کرد و گفت مورینیو باید بماند. آبراموویچ با اینکه مالک باشگاه است در کار کمیته فنی دخالت نکرد و او هم گفت مورینیو باید بماند». پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان این جمله به ماجرای استعفای علیرضا منصوریان و پذیرفته شدن این استعفا اشاره کرد و افزود:

    اینها منتظر بودند منصوریان استعفا کند که پولش را ندهند. دیدید که بلافاصله هم استعفا را قبول کردند، چون آخر شب استعفا شد و صبح این استعفا را قبول کردند و هیچ بررسی صورت نگرفت.

وی خاطرنشان کرد:

    هر سرمربی و مدیری که برای استقلال آمده، فقط دنبال تیم بوده و هیچکس دنبال این نیست که ساختار باشگاه را درست کند، کمیته تشکیل بدهد، دنبال سایر باشگاه‌ها باشد و شرایط را درست کند. اعضای هیئت مدیره هم که آمده‌اند یا آدم‌های خوبی بودند که دنبال این چیزها نبودند، یا خوب نبودند. اول باید هیئت مدیره انتخاب شود، آنها از داخل خودشان یا خارج از هیئت مدیره یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند، کمیته‌های مختلف تشکیل شود و بعد مدیرعامل شرایط را مدیریت کند. مسائل فنی باید در اختیار کمیته فنی باشد، مسائل انضباطی را باید به کمیته انضباطی بسپارند و همه چیز روی روال باشد، نه اینکه مدیرعامل داخل همه مسائل وارد شود. معمولاً هم افرادی که در باشگاه مشغول کار می‌شوند، شوهر خواهری، برادر زنی است که با مدیرعامل نسبت دارد.

روشن با انتقاد صریح از افتخاری، اظهار داشت:

    افتخاری مثل اختاپوس روی تیم استقلال افتاده و ول هم نمی‌کند. اکنون هم می‌گوید من می‌روم مربی جدید انتخاب کنم. اگر قرار است شما مربی انتخاب کنی، پس چرا کمیته فنی تشکیل دادید؟ مردم این چیزها را خوب می‌فهمند آقای افتخاری و در مصاحبه‌ها نگو که مقصر نیستی. مقصر اول این روزهای استقلال اول مدیرعامل است و بعد منصوریان. منصوریان هم به این دلیل مقصر است که تنها بود و نخواست کسی را در کادرفنی‌اش بگیرد. فکر او اجازه نداد نفت و استقلال را متمایز کند. آنجا در نفت یک تیم بود که چند سال کنار هم بودند و ستاره هم از آن تیم بیرون آمد، اما اینجا استقلالی است که هوادار میلیونی دارد که موفقیت می‌خواهند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان به تسنیم گفت:

    انصافاً هواداران یک فصل هم صبر کردند. وقتی منصوریان نیم فصل دوم با جوان‌ها آمد، نتیجه گرفت و قهرمان نیم فصل دوم هم شد، مردم امیدوار شدند، اما این فصل آوردن جباری و منتظری کمی شرایط را متفاوت کرد. البته که حضور آنها به عنوان سمبل تیم برای تقویت بازیکنان جوان تیم خوب بود، اما بدترین کاری که منصوریان کرد صحبت او بود که گفت به ترکیب ثابت اعتقادی ندارم و آنجا همه چیز را خراب کرد.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

• کمالوند: اشکال از من است

فراز کمالوند

 سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اگر اشکالی هست ازمن است ومن باید این مشکلات را بر طرف کنم.

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بعد از شکست مقابل تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت:ما قبل از هرچیزشرمنده هواداران شدیم و آنها سنگ تمام گذاشتند. 2 هفته است حریف از تمام موقعیت‌هایش استفاده می‌کند اما ما برعکس.اگر اشکالی هست ازمن است ومن باید این مشکلات را بر طرف کنم.

کمالوند ادامه داد: من نمی‌خواهم بهانه بیاورم و یا صحبت دیگری انجام بدهم آنها خودشان را زمین زدند و اتفاقات کلیشه‌ای هم زیاد رخ داد اما واقعاً بد می‌آوریم. شما به ضربه کرار و شیمبا دقت کنید. باید روی این مسئله کار کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که خط دفاع شما دچار مشکلاتی شده است، گفت: من اعتقاد ندارم که مدافعان ما بد کار کردند ما اصلا موقعیتی به حریف ندادیم. یک زمان هست شما به حریف موقعیت می‌دهید که ما باید روی آن کار کنیم. امروز منصفانه‌ترین نتیجه باید ۴ بر یک یا ۵ بر یک به سود ما می‌شد. یک وقت یک دروازه‌بان سه موقعیت تک به تک می‌‌گیرد که باید روی ضعف دفاع کار کرد. ما کلاً دو ضربه روی چارچوب دروازه‌مان آمد و گلر ما به زحمت نیفتاد.

کمالوند در خصوص اینکه آیا قبول دارد تیمش افت بدنی داشت، گفت: بیشتر از آنکه افت بدنی داشته باشیم از نظر روحی برای بازی قبل به هم ریخته  بودیم در این دو بازی ۱۵ ضربه به سمت دروازه حریف زدیم که یک توپ از آنها گل شد در عوض سه توپ به سمت دروازه ما رفته که هر سه توپ گل شده است. از نظر تاکتیکی ۸۰ درصد بازی در اختیار ما بود و شما دقت کنید از زمانی که به اینجا آمده‌ام کرار اصلاً پنالتی خراب نمی‌کرد اما از شانس ما در بازی قبل آن اتفاق افتاد. 

وی  تأکید کرد: وقتی تیم می‌بازد انتقاد زیاد می‌شود واگر می‌بردیم همه چیز خوب می‌شد. ما نسبت به بازی با پدیده موقعیت بیشتر داشتیم و تمام انتقادات دوستان رسانه‌ای را می‌پذیرم اما خواهش می‌کنم شما فیلم بازی را دوباره ببنید که ما چند موقعیت داشتیم.

کمالوند ادامه داد: مطمئن باشید از این شرایط خارج می‌شویم. فوتبال فرازونشیب زیاد دارد. سال گذشته تا هفته هفتم افت داشتیم ولی از آن به بعد ۱۳ هفته نباختیم شما دیدید تیم ما مقابل استقلال چقدر سرحال بود و اینها جزو فرازونشیب‌های فوتبال است.

سرمربی نفت در خصوص انتقاد هواداران گفت: هواداران از تیم‌شان انتظار دارند و طبیعی است که ناراحت بشوند. من به مسائل فنی توجه می‌کنم و قول می‌دهم در سریع‌ترین شکل ممکن تیم را از این شرایط خارج کنم. امروز هم تا قبل از گل حریف عالی بازی کردیم ولی اگر اشکالی هم هست از من است و من مقصرم. فولاد امروز چند لایه دفاع می‌کرد و ما در بعضی دقایق بازی مجبور بودیم پاس به عقب بزنیم. 

وی در خصوص دلایل نیمکت‌نشینی جواد کردونی گفت:‌ من ۱۰ روز از دست او ناراحتم چون حتی او را در اختیار تیم امید هم که قرار داده بودم مربی امیدمان اعلام کرد چندان خوب نبود و در بازی دوم او را نیمکت‌نشین کرد. بازیکن جوان باید همیشه آماده باشد و ما هم سعی می‌کنیم به او کمک کنیم.

کمالوند در خصوص روند داوری‌ها نیز گفت: خودمان هم خسته شدیم امروز به اصفهانیان گفتم که بی‌انصافی در بازی‌هایمان تأثیر داشته است. در دقیقه ۸ بازیکن حریف باید اخراج می‌شد اما من هیچ‌کدام از این مسائل را دخیل نمی‌دانم. نباید فرافکنی کنم. تیم در آبادان باخته، من مقصر هستم.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

• پورموسوی: از نظر امنیتی شرایط برای هواداران مناسب نبود

سیروس پورموسوی

 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متأسفانه شرایط امنیتی برای هواداران فولاد مهیا نبود و قرار بود ۱۰ درصد از جایگاه ورزشگاه به هواداران ما اختصاص یابد.

پورموسوی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: این برد را تقدیم می‌کنم به همه هواداران خونگرم فولادی و مجموعه فولاد خوزستان که برای این تیم زحمت می‌کشند. امیدوارم با این پیروزی دل هواداران را شاد کرده باشیم و خوشحالم که توانستیم به رتبه چهارم جدل صعود کنیم.

وی در ادامه در خصوص اینکه چرا در نیمه دوم با تأخیر وارد زمین شدند، اظهار داشت: متأسفانه شرایط امنیتی برای هواداران فولاد مهیا نبود قرار بود ۱۰ درصد از جایگاه ورزشگاه به هواداران ما اختصاص یابد اما آیا این ۱۰ درصد بود. متأسفانه از نظر امنیتی شرایط برای هواداران مناسب نبود و ممکن بود اتفاقات ناخوشایندی بیفتد اما به این دلیل دیر آمدیم تا شرایط طوری شود تا هواداران ما به جایگاه برگردند.

پورموسوی در ادامه اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم با توجه به اینکه زود به گل رسیدیم سعی کردیم بازی را مدیریت کنیم به هر حال تیم صنعت نفت آبادان حملاتی انجام داد تا به گل برسد. خود به خود به لاک دفاعی رفتیم ولی به شخصه از بازی دفاعی خوشم نمی‌آید ولی مجبور بودیم با توجه به شرایط بازی صنعت نفت به عقب برگردیم ولی در کل از بازی بچه‌ها راضی هستم امیدوارم این روند را در ادامه حفظ کنیم.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

• هفته هفتم: صنعت نفت 0-1 فولاد خوزستان

بازی صنعت نفت و فولاد

فولاد موفق شد تا با تک گل نوید عاشوری در دقیقه ٢٤ برابر صنعت نفت آبادان پیروز شود.

فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان از ساعت ١٩ به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان پورموسوی موفق شدند با تک گل نوید عاشوری در دقیقه ٢٤ به پیروزی برسند.


هفته هفتم، سی و یکم شهریور ١٣٩٦

ورزشگاه تختی آبادان

داور: سید مهدی سید علی

 

■اخطارها:

رحیم زهیوی (10)، احمد عبدالله زاده(22)، سینا مریدی(34)، آرش افشین(58)، حمید گلزاری(95) از فولاد خوزستان و مگنو باتیستا (37) از صنعت نفت آبادان


■صنعت نفت آبادان:

ناصر سالارى، حسین بغلانى، مرتضی اسدی، علی عبدالله زاده، مسعود ابراهیم زاده، مگنو باتیستا(87 میلاد جهانی)، آگوستو سزار، کرارجاسم، زبیر نیک نفس، شیمبا و محمد شادکام(67 محمد امین درویشی)

سرمربی فراز کمالوند

 

■فولاد خوزستان:

احسان مرادیان، ایوب والی، عبدالله کرمی، فرشاد جانفزا(72 امیر ذلیکانی)، پیمان شیرزادی، عبدالله ناصری، آرش افشین(66 حمید گلزاری)، نویدعاشوری، سینامریدی(92 میلاد بدرقه)، احمد عبدالله زاده و رحیم زهیوی

سرمربی: سید سیروس پورموسوی

 

■شرح گل:

١-٠(فولاد خوزستان): اوت دستی پیمان شیرزادی به رحیم زهیوی رسید و زهیوی توپ را به افشین رساند، ضربه آرش افشین را سالاری ناقص دفع کرد تا عاشوری شماره ٢٤ فولاد در دقیقه ٢٤ دروازه صنعت نفت را باز کند.

 

 

■شرح بازی :
تیم فولاد خوزستان در آخرین بازی از هفته هفتم لیگ برتر با یک گل مقابل صنعت‌نفت آبادان به پیروزی رسید.

بازگشت حسین بغلانی به خط دفاعی و قرار گرفتن زبیر نیک‌نفس در ترکیب اصلی نفت آبادان، تغییرات فراز کمالوند نسبت به بازی قبلی تیمش بود. سرمربی نفت با پرتعداد کردن نفراتش در خط میانی در صدد گرفتن نبض میانه میدان و تغذیه مهاجمانش بود. در فولاد خوزستان غیبت حامد لک به‌دلیل محرومیت، خروج فرزاد جعفری از ترکیب و اضافه شدن فرشاد جانفزا به جمع نفرات اصلی از جمله تغییرات در تیم فولاد خوزستان بود.

در نیمه اول بازیکنان صنعت‌نفت و فولاد ارائه‌گر یک بازی قابل قبول بودند که با موقعیت‌های گلزنی روی دروازه‌های دوتیم و یک گل برای فولادی‌ها همراه بود. صنعت‌نفت با حمایت هوادارانش بازی را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه دوم صاحب فرصت گلزنی شد که ضربه لوسیانو پریرا توسط مرادان مهار شد. در دقیقه 13 شوت بغلانی به خارج رفت و در دقیقه 14 مرادیان سنگربان فولاد ارسال خطرناک سزار را به خوبی مهار کرد.

در دقیقه 20 تیم نفت آبادان صاحب یک فرصت عالی گلزنی شد اما ضربه آگوستو سزار در پی پاس کرار جاسم به تیر عمودی دروازه‌ فولاد برخورد کرد و دقایقی پس از این صحنه گل تیم فولاد خوزستان در پی یک ضدحمله توسط علی‌اصغر عاشوری به ثمر رسید تا شادی به اردوی فولادی‌ها بیاید.

یاران فولاد خوزستان که با گل عاشوری از زیر فشار خارج شده بودند، در دقیقه 30 با شوت محکم زهیوی دروازه میزبان را تهدید کردند، اما واکنش سالاری مانع از گلزنی زهیوی شد و پس از آن دو ضربه از محمد شادکام و آگوستو سزار برای صنعت‌نفت به هدر رفتند. شوت آرش افشین در دقیقه 37 فرصت بعدی فولاد را رقم زد که این ضربه فضای بالای دروازه را شکافت و در ادامه این نیمه هم تلاش بازیکنان دوتیم راه به جایی نبرد تا وقت نخست بازی با تک گل عاشوری به سود فولاد به پایان برسد.

نیمه دوم به‌خاطر تغییر سکوی متعلق به هواداران تیم فولاد خوزستان با چند دقیقه تأخیر آغاز شد. تیم نفت آبادان برای جبران گل خورده بازی می‌کرد و فولاد به‌دنبال استفاده از ضدحملات و رسیدن به گل دوم بود.

دقایق ابتدایی نیمه دوم بدون حادثه دنبال شد، اما در دقیقه 62 دروازه‌های هر دوتیم تهدید شد. ابتدا لوسیانو پریرا نتوانست از پاس زیبای کرار جاسم استفاده کند و ضربه پای چپ وی به خارج رفت و بلافاصله یک موقعیت نصیب فولادی‌ها شد که شوت عاشوری با واکنش سالاری دروازه‌بان نفت به کرنر رفت.

در دقیقه 73 ضربه ایستگاهی را لوسیانو پریرا برای صنعت‌نفت نواخت و احسان مرادیان با شیرجه‌ای زیبا توپ را به کرنر فرستاد. در دقیقه 88 نیز شوت کرار جاسم در دستان مرادیان قرار گرفت و در دقیقه پایانی وقت تلف شده، شوت زبیر نیک‌نفس به بالای دروازه رفت تا آخرین فرصت‌های گلزنی تیم میزبان از دست برود.

این بازی در نهایت با تک گل علی‌اصغر عاشوری به سود فولاد خوزستان خاتمه یافت و این تیم 13 امتیازی شد. صنعت‌نفت هم با قبول دومین باخت متوالی هفت امتیازی باقی ماند.

■دقایق حساس:

 

دقیقه ٢: اشتباه خط دفاعی فولاد موقعیتی را برای شادکام ساخت، پاس شادکام به شیمبا رسید اما ضربه مهاجم برزیلی را دروازه بان فرلاد در آغوش گرفت.

دقیقه ١٤: سانتر آگوستو سزار از سمت چپ به طور خطرناکی روی دروازه فولاد رفت که مرادیان به زیبایی با یک دست توپ را بیرون کشید.

دقیقه ٢٠: پاس محمد شادکام از سمت راست با ضربه کرار جاسم همراه شد و به طور خطرناکی بعد از برخورد با تیرک به اوت رفت.

دقیقه ٣٠: شوت زیبای رحیم زهیوی از پشت محوطه جریمه را سالاری با یک عکس العمل بسیار زیبا دور  کرد.

دقیقه ٣١: شوت کرار جاسم با اختلاف از دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه ٣٤: ضربه از راه دور آگوستو سزار را مرادیان به زیبایی جمع کرد.

دقیقه ٣٦: حرکت تاکتیکی آرش افشین و فرشاد جانفزا یک موقعیت عالی را برای مهاجم رامهرمزی خلق کرد اما ضربه افشین با اختلاف کم از بالای دروازه صنعت به بیرون رفت.

دقیقه ٤٣: ضربه آزاد خطرناک نویدعاشوری از سمت راست بعد از ضربه مهاجمان فولاد را ناصر سالاری به زیبایی دور کرد.

دقیقه ٦١: سانتر عاشوری از سمت چپ به عاشوری رسید اما ضربه این بازیکن را سالاری به کرنر فرستاد.

دقیقه ٦٢: ضربه کاشته کرار جاسم و پاس وی به شیمبا رسید اما ضربه شیمبا با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ٦٨: شوت کرار در میانه راه به شیمبا رسید در ادامه ضربه مهاجم برزیلی با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ٧٤: ضربه آزاد زیبای شیبا با عکس العمل زیبای مرادیان به کرنر رفت.

دقیقه ٨٩: شوت سرکش کرار جاسم محمد را مرادیان به خوبی در آغوش گرفت.

 

بهترین بازیکن:

احسان مرادیان دروازه بان فولاد ستاره تیمش بود، او درخشید تا سه امتیاز مهم دربی به حساب فولاد و پورموسوی ریخته شود.

 

 

■اتفاق ویژه: جنجال در تختی آبادان


در بین دونیمه هواداران صنعت نفت و فولاد به دلیل نزدیکی به هم و کمبود نیروی انتظامی با هم به مشکل برخوردند و آبادانی ها با سنگ و چوب به استقبال بازیکنان فولاد رفتند.


پس از این اتفاق بازیکنان فولاد به زمین آمدند که ایوب والی با دیدن وضعیت به بازیکنان گفت وارد زمین نشوید، غیبت سرپرست فولاد در این وضعیت جالب توجه بود.


پورموسوی سرمربی فولاد نیز در زمان ورود زمین و با دیدن این صحنه اعلام کرد که تیمش بدون حضور تماشاگران به میدان نمی رود و چندین دقیقه بازی متوقف شد تا ناظر بازی اعلام کرد به یگان ویژه دستور حضور تماشاگران را می دهد و باید به بازی ادامه دهند.


سرمربی فولاد که از وضعیت ورزشگاه به شدت شاکی بود، گفت سر تیمشان را در این ورزشگاه به مانند فصل قبل می برند.


هواداران فولاد پس از چند دقیقه و با وساطت یگان ویژه وارد قسمت وی آی پی شدند، این دیدار تا دقیقه٥٥ با تساوی بدون گل در جریان است.

این اتفاقات فصل قبل در بازی دو تیم افتاده بود اما برای تکرار نشدن آن راهکار مناسبی ارائه نشده بود.

 

■حاشیه بازی:


* تماشای این مسابقه از سوی باشگاه صنعت نفت آبادان رایگان اعلام شده بود و فوتبالدوستان خوزستانی بدون خریداری بلیط وارد ورزشگاه تختی آبادان می‌شدند.
* گروهی از هواداران فولاد خوزستان از اهواز راهی آبادان شده بودند.
* حامد لک به‌دلیل سه اخطاره بودن در این مسابقه غیبت داشت و احسان مرادیان برای نخستین بار در این فصل در ترکیب فولادی‌ها قرار گرفت.
* تیم فولاد خوزستان با 12 بازیکن برای گرم کردن وارد زمین شد و فرزاد جعفری پس از گرم کردن همراه با نفرات اصلی به سمت نیمکت رفت.
* رحیم زهیوی در دقایق ابتدایی مسابقه به‌خاطر اعتراض به داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
* نماینده فدراسون فوتبال در دقیقه 42 مسابقه جریان بازی را متوقف کرد تا از طریق بلندگوی ورزشگاه به تماشاگران اعلام شود که از لیزر استفاده نکنند.
* پس از خاتمه نیمه اول بین تعدادی از تماشاگران هوادار صنعت‌نفت و فولاد درگیری‌ به وجود آمد و جایگاه متعلق به تماشاگران تیم فولاد تغییر یافت تا مشکل برطرف شود.
* سیروس پورموسوی از بازیکنانش خواست تا زمان استقرار هواداران این تیم اقدام به آغاز بازی در نیمه دوم نکنند.
* فراز کمالوند هم به سمت گروهی از طرفداران نفت آبادان رفت و از آن‌ها خواست برای تغییر جایگاه ‌خود با مسئولان برگزاری مسابقه همکاری کنند تا بازی زودتر آغاز شود.
* آلفردو کاسیمرو سرمربی تیم استقلال اهواز که سابقه هدایت نفت آبادان را داشته است، از جمله تماشاگران ویژه بازی صنعت‌نفت و فولاد بود.

طراحی گرافیک، طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی وب, طراحی بروشور, طراحی استند,گرافیست


+ 0
+ 0

تیتر روزنامه های ورزشی

یکشنبه 2 مهر:

ابرار ورزشی / برانکو: طارمی مشاوران خوبی نداشت
گل / طارمی: دوسال رفتم سربازی، چهارماه محرومیت که چیزی نیست
ایران ورزشی / افتخاری: مبلغ تامین شود، با تریم قرارداد می بندیم
هدف / مشکل خروجی نورالهی را حل کردند
شوت / روشن: آنچلوتی هم افتخاری را ببیند فرار می کند
خبر ورزشی / اختلاف منصوریان و میک، سر رحمتی بود

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

اخبار ایران