فروش دامنهء فوتبالیست، مناسب سایت های خبری، پیش بینی، نتایج زنده و غیره به قیمت ارزان=

• آذری: قلعه‌نویی بخاطر هواداران سپاهان به این تیم رفت

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

سعید آذری

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: مسائل مالی و بحث سخت‌افزاری و امکانات برای قلعه‌نویی جزو اولویت‌های چهارم و پنجم است. قلعه‌نویی به خاطر عشق به مردم اصفهان به سپاهان رفت.

سعید آذری در گفت‌وگو با برنامه ورزشی رادیو تهران در خصوص جدایی امیر قلعه‌نویی از ذوب‌آهن و پیوستن او به سپاهان اظهار داشت: همان‌طور که مطلع هستید و تمام رسانه‌های ورزشی به این موضوع پرداختند، مذاکرات خوبی با قلعه‌نویی داشتیم و حتی در آخرین جلسه‌ای که دوشنبه هفته گذشته داشتیم نزدیک به دو ساعت صحبت کردیم،  قرار بود بعد از جلسه قلعه‌نویی اعلام نظر کند و به ما بگوید که همکاری می‌کند یا خیر.! با توجه به درخواست هواداران سپاهان و به خاطر مردم اصفهان، قلعه‌نویی به سپاهان رفت؛ چراکه با این تیم دو بار قهرمان لیگ شده بود و نزد مردم اصفهان از محبوبیت بالایی برخوردار بود. قلعه‌نویی فقط و فقط به خاطر هواداران سپاهان و برای اینکه دل مردم اصفهان را شاد کند به سپاهان رفت تا بتواند نتایج خوبی را کسب کند.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه قرارداد امیر قلعه‌نویی تمام شده بود، ما سعی کردیم با او مذاکره کنیم و به یک نتیجه و جمع‌بندی برسیم، اما در نهایت او از ما جدا شد. مسائل مالی و بحث سخت‌افزاری و امکانات برای قلعه‌نویی جزو اولویت‌های چهارم و پنجم است. قلعه‌نویی به خاطر عشق به مردم اصفهان به تیم بزرگ سپاهان رفت تا بتواند نتایج خوبی بگیرد.

آذری در ادامه گفت: من به عنوان مدیرعامل نمی‌توانم در تصمیم‌گیری یک فرد و آینده‌اش صحبت کنم. ما تمام تلاشمان را کردیم تا او را در ذوب‌آهن حفظ کنیم. تمام امکانات برای قلعه‌نویی فراهم بود و مجموعه ذوب‌آهن تمام تلاشش را انجام داد تا بتواند بهترین شرایط را فراهم کند. در عوض امیر قلعه‌نویی هم تمام توانش را گذاشت و قراردادی که بین باشگاه ذوب‌آهن و قلعه‌نویی بود درواقع برد ـ برد بود و هر دو طرف سود بردند، هم ذوب‌آهن نتایج خوبی گرفت، هم امیر قلعه‌نویی بهترین عملکرد را داشت.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در خصوص اینکه گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی به دنبال چند بازیکن ذوب‌آهن ازجمله کی‌روش استنلی است، گفت: یک تعداد از بازیکنان ما قراردادشان به پایان رسیده و بازیکن آزاد هستند. اینکه سپاهان یا هر تیم دیگری به دنبال بازیکنان ما هستند معترض نیستیم، ما اگر بتوانیم و شرایط مهیا باشد با بازیکنان فعلی مذاکره می‌کنیم و با آنها قرارداد امضا می‌کنیم. باشگاه ذوب‌آهن به هر قیمتی به دنبال این نیست که با هر بازیکنی قرارداد امضا کند. ما اعداد و ارقام نرمالی داریم و تلاش می‌کنیم طبق برنامه و قوانین با بازیکن مدنظر باشگاه قرارداد امضا کنیم. ما هفته گذشته با مدیر برنامه‌های کی‌روش صحبت کردیم تا بتوانیم با او به یک جمع‌بندی برسیم، اما با توجه به صحبت‌های مدیر برنامه‌های او قرار است کی‌روش برای تفریح و استراحت به برزیل برود. ما طبق اعداد و ارقام قرارداد را می‌بندیم.

وی در ادامه در خصوص حضور امید نمازی به عنوان سرمربی نیز گفت: ما سال گذشته هم با امید نمازی مذاکره کردیم و او یکی از گزینه‌های ما به عنوان سرمربی بود. او زمانی که به عنوان گزینه مدنظر باشگاه بود، رقیب‌هایی هم داشت اما با حداکثر آرا به عنوان سرمربی انتخاب شد. نمازی با توجه به اینکه تجربه خوبی در کنار کارلوس کی‌روش به دست آورده است، شناخت خوبی از فوتبال ایران دارد. ما به دنبال این نبودیم که از یک چرخه مربیان حاضر در لیگ استفاده کنیم، سعی کردیم از مربی ایرانی با دانش که در خارج از کشور فعالیت می‌کند استفاده کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. حضور امید نمازی در تیم ذوب‌آهن می‌تواند تأثیرگذار باشد؛ چراکه در بحث جوان‌گرایی و اعتماد به بازیکنان جوان می‌تواند خیلی به تیم ذوب‌آهن کمک کند.

آذری در مورد اینکه چه انتظاری از امید نمازی به عنوان سرمربی دارید، گفت: ما از امید نمازی به عنوان یک سرمربی توقع داریم تا توجه خوبی به نسل جوان داشته باشد، همچنین رتبه باشگاه حفظ شود و از دانش او استفاده کنیم تا مربیان پایه ذوب‌آهن نیز استفاده کنند. من به عنوان مدیرعامل هیچ‌گاه نتیجه‌گرا نبودم به دنبال این هستیم تا با احتیاط روند باشگاه را حفظ کنیم و در ادامه بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد

 


+ 0
+ 0

به اشتراک بگذارید:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین و افترا حذف می گردند

کد امنیتی
تازه سازی

تیتر روزنامه‌های ورزشی

دوشنبه 1 مهر:
◄ خبر ورزشی / مهدی عبدیگ: اول مهر می‌روم سر تمرین نه مد رسه
◄ گل / شکایت کیفری از فتحی
◄ ابرار ورزشی / کالدرون: بازیکنانم مردانه جنگیدند
◄ ایران ورزشی / عبدی: خواب دیده بودم گل می‌زنم
◄ شوت / ده هوادار قرمز و آبی راهی بیمارستان شدند
◄ هدف / استراماچونی: تیم برتر زمین بازی را باخت

آگهی

طراحی گرافیک، طراحی لوگو، مهدی محجوب، طراحی سایت، طراحی بروشور و کاتالوگ، غرفه آرایی

نتایج زنده مسابقات فوتبال ایران و جهان

فیش بیس, بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، فهرست ماهیان ایران، خلیج فارس دریای عمان دریای خزر و ماهیان داخلی

پک ضد ریزش مو 5040

فروش دامنه فوتبالیست

دامینینگ، حراجی دامنه و فروش دامنه های برگزیده

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی

بانک اطلاعاتی ماهیان ایران

تبلیغات

پک ضد ریزش مو 5040

طراحی مقالات پوستری برای کلیه رشته ها

کرم ضدچروک فوری درمولند

آی.آر.ایندکس، بزرگترین لینکستان فارسی